İlk Karavanımız İle İlk Gezimiz (mehmet_mtrs)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mehmet_mtrs Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 145
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 52,340
Ynt: İlk Karavanımız İle İlk Gezimiz (mehmet_mtrs)

Mehmet bey, yeni karavanınız ile keyifli gezilerinizin sürmesi dileğiyle size ve eşinize selam ve sevgiler :smiley: Çöl Kartalı (Yeşim&Bülent)

Etiketler

Yeşim-Bülent
Sayfanızda biz de sizleri takip etmekteyiz. Güzel gezilerinizi ve fotograflarınızı çok beğeniyoruz.
Mutluluk dileklerimizi ve selamlarımızı gönderiyoruz
Rûziye - Mehmet

Bu aralar fazla giremiyorum internete girince sizin tarzınız yazıları biriktirip okuyorum.
Antalya kampınızda bizde Antalya daydık ama görüşemedik orada öğrendim çok güzel ve eylenceli geçmiş Antalya kampınız.İlk geziler sanırım hiç unutulmaz burada paylaşmakla tescillendi artık istesenizde unutamazsınız.
Başka gezilerde umarım görüşebiliriz Mehmet hocam.

Teşekkürler Bülent kardeşim.
__Gelin hadi Antalyada buluşalım . Deseydik bilmem amma şun'ca kilometreyi göze alsak bile tatil mevsiminin sonuna kalmış bu , sofra artığı günlere ne kadar rağbet duyulurdu bilmiyorum. İşte büğü burada oluşuvermiş kendiliğinden. Dönüş yolunda son'a kalmış bu yorgun günlerde azıcık nefeslenmeyi isteyen gönüllü gezgin takımı aynı yerde habersiz ce uyanı'vermişler gibiy di sabaha :smiley: :smiley: Tabi ki unutulmaz mutluluğun böylesi . Evet ben de izi kaldı , kalacak da.
Böyle tesadüfleri tekrar yaşayabilmek için hep yollarda olmayı istiyorum.

Mehmet Bey,

Zamanında okuyamamışım, ama geç sayılmaz deyip bir solukta bitiriverdim. Bir kısım gezdiğiniz yerleri eşimle bende gezmiştim. Ancak ne kadar güzel ki her göz başka şey görüyor başka güzelliği ortaya çıkarıyor, farkına varıyorsunuz ki sizde onu atlamışsınız. Yazınızı okuduktan sonra kaçırdıklarımı da yakaladığım hissine kapıldım. Keyifli anlatımıznızdan belli ki, keyifle yaşamışsınız. Bize de yaşattınız sağ olun.
Karavanınız da hayırlı olsun, sağlıkla mutlulukla bol gezileriniz olsun.

Alpaslan

Alpaslan bey.
Okumanız ve ilginiz , içimdeki coşkuyu arttırıverdi birden . Ne güzel şey bir görülmeyeni ortaya çıkarıvermiş olmak . Böyle bir başarıyı göstermiş oldugumu soylüyor ve beni taltıf ediyorsunuz.Eger ben böyle bir hizmeti yapabilmiş olmuşsam ben bu övgünün onünde egiliyorum saygıyla.. Anlıyorum ki , anlatmak istemiş olduklarımı becerebiliyorum, ve hizmet edebilmiş olmanın keyfine varıyorum. ne yalan söyliyeyim sözleriniz bana gurur verdi, yürekten teşekkür ederim
yollarımızın rast gelmesini dilerim.

Mehmet Abi, gezdiğiniz güzel yerleri güzel anlatım ve güzel fotoğraflarla bizlerle paylaştığınız için teşekkürler.

Teşekkür ederim Hakan
Begenmiş olmandann :smiley: mutlu oldum . Ayrıca karavanımın bitmiş halınden sonraki iç görünüm fotoları da borcum var unutmadım. Bu aralar iç düzende tekrar ayarlamalar yapmaktayım son halini gosterir fotolar olacak yakında
Saglıklar dilerim.

Sayın Mehmet bey geçte olsa hiç bırakmadan gezinizi okuyup fotoları paylaştım çok güzel ve mücadeleci bir gezi yaptınız.Fetiyede aynı parkta bende konakladım benden sonrada Metin türesin kardeşim geldi.Ayrıca Celal beylerle İlhan beyle ve değerli kardeşlerimle orada yani Antalyada çok güzel bir topluluk oluşturrak güzel bir kaç gün geçirdiniz onları burdan kutluyorum..İnşallah bir yerlerde karşılaşmak umuduyla diyorum Saygılarımı sunuyorum

Teşekkür ederim Ayhan bey.
Gezilerimizde yeni dostlar edinmek ve gıyaben tanıdıgımız dostlar ile de şahsen tanışmaktan biz de cok heyecan duyuyor ve keyf alıyoruz . Aynı dilekleri de paylaşarak , bir gün biryerlerde karşılaşmak dilegiy le
Selamlar gonderıyoruz.

Mehmet abi , yazılarınızı ve resimlerinizi ilgi ile okudum.. bundan sonra takipçiniz olacagım.. belki siz ve sizin gibi paylaşım yapanlardan bir şeyler ögrenip emeklilikte aynı yollardan zorlanmadan geçebiliriz.. Eşim önceleri böyle gezilere sıcak bakmazdı.. bir defa zar zor çadır da kalmaya ikna edebildim.. o gecede fırtına ya yakalandık , çadır uçuyordu.. bu kötü deneyimi unutturmak epey bir zamanımı aldı.. şimdilerde hafta sonları günübirlik gezilerimiz olmassa olmazlarımız.. müsait bir zamanda profil resmini degiştirip , hafta sonları gezilerimizi paylaşacagım... senede ancak 1-2 hafta yıllık izin yapabiliyoruz.. o izinlerdede genelde pansiyon tarzı yerler tercihimiz.. ve arabaya atlayıp yeni keşifler yapmak ... ne derler.. Deponuz dolu , gönlünüz şen olsun ( bu kısmını ben uydurdum :smiley: )

Merhaba Zırvelerınsesı
Öncelıkler cevaplamakta geç kaldıgım için kusura bakmayınız. Yazılarımı okumuş olmanızdan memnuniyet duydum , teşekkür ederim. Gezmeyi seviyor oldugunuzu anlıyorum yazdıklarınızdan . Dogrusunu yapıyorsunuz: imkanlarınız elverdikce ne yapıp yapın , yaşamınızdaki boş aralıklarınıza yeni bir yerler görmeyı sıkıştırarak haz duymaya devam edin bence . İlerlemiş zamanlarda tatlı hatrıralar olarak geldiginde aklınıza , inanın zevkine doyamayacaksınız.
Saglık ve mutluluklar , hoşcakalın

mehmet_mtrs' Alıntı:
Merhaba Zırvelerınsesı
Öncelıkler cevaplamakta geç kaldıgım için kusura bakmayınız. Yazılarımı okumuş olmanızdan memnuniyet duydum , teşekkür ederim. Gezmeyi seviyor oldugunuzu anlıyorum yazdıklarınızdan . Dogrusunu yapıyorsunuz: imkanlarınız elverdikce ne yapıp yapın , yaşamınızdaki boş aralıklarınıza yeni bir yerler görmeyı sıkıştırarak haz duymaya devam edin bence . İlerlemiş zamanlarda tatlı hatrıralar olarak geldiginde aklınıza , inanın zevkine doyamayacaksınız.
Saglık ve mutluluklar , hoşcakalın

Mehmet Abi Selamlar...

Şu an işyerindeyim arada bir burada sanal gezinti yapıyorum.. geçen hafta sonu Birgi de idik.. görselleri buradan paylaştım.. link açılmaz ise Yurtiçi geziler kısmından bakabilirsiniz.. Başlık.. Ödemiş-Birgi
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=95557.0

iyi akşamlar...

Teşekkürler Mehmet abi farklı anlatımın ve paylaşımın için ... Çam ağacına verdiğin destek,karavanı merak edip korumak için bahçelerine
davet eden kardeşler çok özeldi bunları yaşaman,bizlerlede görsel olarak paylaşman için tekrar sağol.

Selamlar Saygılar....

Yılmaz Akın bey kardeşim.
Yazdıklarımı okumuş olmanız ve hele de beni heyecanlandıran , etkileyen yaşanmışlıklarımı aktarabilmiş olup , sizler de katılmış oldugunuzu belirttiğinizde gerçekten büyük mutluluk duyuyorum . Sağolunuz emi !
Saglık ve mutluluklar dilerim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR