İlk Kampımız ÇAMKORU

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan BGRDRC Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,173

BGRDRC

Kamp I
Yer
ANKARA
Herkese Selam;
Karavanı aldık alalı bir türlü bir yerlere gitmek nasip olmamıştı.Ankara Grubu'nun Abant Gezisini de kaçırmıştım.29 Ekim Cumartesini fırsat bilip soğuktu demedik ve Hikmet ve Rıfat abi ile birlikte soluğu Çamkoru'da aldık.Hikmet daha önce 2 kez gittiği için yer ve güzergah konusunda hiçbir problem yaşamadık.Araçlarımızı kamp alanının yan tarafında bulunan ve soğuk geceyi dışarıda sohbet ederek geçirmemize imkan veren sobalı fakirhanemize göre konumlandırarak kamp alanımızı oluşturduk.Bendeki resimler çok fazla değil ancak Hikmet'in ve Rıfat abinin katkılarıyla güzel bir foto albüm olacağını düşünüyorum.
Sevgili Kardeşim Hikmet'e,Çiçek ve Alper'e,Rıfat abim ve Saadet ablama ilk kampımızda yanımızda oldukları için,güzel sohbetleri,leziz yemekleri ve en önemlisi insan hayatında hiç telafisi olmayan tek şey olan zamanın,hayatlarının 27 saatini bizimle paylaştıkları için kendim,eşim ve oğlum adına teşekkürü bir borç bilirim.

P9230347

P9230349

P9230350

P9230351

P9230352

Etiketler

Ynt: İlk Kampımız ÇAMKORU

Ve topumuz suya düşer...Ama Süper Hikmet imdadımıza yetişir...:smiley:Benden bu kadar gerisi Hikmet ve Rıfat abimden gelsin...Sevgiyle kalın..

P9230398

Hafta sonunu piknik tadında geçirmek üzere üç karavan ankara çıkışında buluştuk.

SAM 2925

Kamp alanına park edince ilk iş olarak karavanıma marka basmak oldu.

SAM 2927

SAM 2928

Yemek hazırlığı sürerken birkaç parça yakacak bulmak için etrafta araştırma yaptım.
İki parça çalı ararken maden buldum.(topladığımız tahtaların yarısını yakabildik)

SAM 2937

SAM 2938

Keyifli gezilerinizin devamını dilerim....

Yanılmıyorsam çekim yapan damdaki kemancı Hikmet usta, teyyaresi olmayınca, kendisi yükselti peşine girmiş...,

Hepinize ayrı ayrı sevgi ve selamlarımla kutlarım.

soğuk havada, dışarıda,soba ısısında güzel sohpetlere daldık.

SAM 2939

SAM 2941

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR