İlk Göz Ağrım HYMER CAMP51 ve İlk Gezimiz 2012

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan abolgi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 93
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 39,253
Ynt: İlk Göz Ağrım HYMER CAMP51 ve İlk Gezimiz 2012

İlhan bey, Gökhanbey, İnsel bey, İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederiz.

Etiketler

Ahmet bey merhaba,

İlk karavan,ilk gezi ve eşinizin rahatsızlığı ne denir bilemedim. Eşinize sağlık ve şifa dilerim. Selamlar.

güngör' Alıntı:
Ahmet bey merhaba,

İlk karavan,ilk gezi ve eşinizin rahatsızlığı ne denir bilemedim. Eşinize sağlık ve şifa dilerim. Selamlar.

Vardır bunda da bir hayır Levent hocam. Çok teşekkür ederim.

Ahmet bey biz teşhis,den kısa bir süre önce bu site ile tanışmıştık.Burdaki abilerimiz, ablalarımız ve arkadaşlarımızın destekleri ile siteden kopmadık gerek telefonla gerek ziyaretimize gelerek bizi öyle siteye bağladılarki sitesiz yapamaz olduk o zor günlerimizde pc Tunay hanımın yanına koydum o söyledi ben yazdım. Sonra kendi yazmaya başladı kısacası bu günlerimize geldik.
Sayfanız aracılığı ile bir kez daha Gezenbilir dostlarına Sonsuz MİNNETDARLIĞIMIZI Belirtmekden onur duyarız.

Tugay ve Tunay kardeşim Sayın hemşerim siz bizim gönlümüzde taht kurdunuz bizim bütün gezimizde siz vardınız .Onun içinde iyiki varsınız diyorum tabiki bu sayfa Ahmet kardeşimin sayfası burda paylaşmak istedim ve kardeşim Ahmet te Eşide bu alemde herşeye laikler onlarıda kutluyorum bu Gezenbilir ailesinin içinde oldukları için ve bizle gezilerini paylaştıklarını bir kez daha göstermiş oldular biz Gezenbilir ailesi için herkese Saygılarımla

Ayhan abi asıl sizler iyiki varsınız Allah yokluğunuzu vermesin biraz öncede telefonda da dediğim gibi abi daha 20 var abiii Saygılar

Allah razı olsun Mustafa bey

58ayhan' Alıntı:
Tugay ve Tunay kardeşim Sayın hemşerim siz bizim gönlümüzde taht kurdunuz bizim bütün gezimizde siz vardınız .Onun içinde iyiki varsınız diyorum tabiki bu sayfa Ahmet kardeşimin sayfası burda paylaşmak istedim ve kardeşim Ahmet te Eşide bu alemde herşeye laikler onlarıda kutluyorum bu Gezenbilir ailesinin içinde oldukları için ve bizle gezilerini paylaştıklarını bir kez daha göstermiş oldular biz Gezenbilir ailesi için herkese Saygılarımla

Çok teşekkür ederiz Ayhan abi.

mustafayetim' Alıntı:
Dualarımız sizlerle....

Teşekkür ederiz Mustafa bey, Allah razı olsun.

mabirsen' Alıntı:
Ahmet bey geçmiş olsun Allah acil şifalar versin. Selamlar.

Çok teşekkür ederiz Mehmet Ali hocam.

Ahmet bey, gezinizi ilgiyle izledik. Yeni motorhome'unuz hayırlı olsun. Yollarda karşılaşmak ümidiyle selam ve sevgiler:smiley:) Çöl Kartalı (Yeşim&Bülent)

Çöl Kartalı' Alıntı:
Ahmet bey, gezinizi ilgiyle izledik. Yeni motorhome'unuz hayırlı olsun. Yollarda karşılaşmak ümidiyle selam ve sevgiler:smiley:) Çöl Kartalı (Yeşim&Bülent)

İlginiz için çok teşekkür ederiz , en kısa zamanda görüşmek dileği ile sevgiyle kalın. Neşe & Ahmet

Ahmet bey geçmiş olsun, zorlu bir süreçte dualarımız sizinle ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR