İlk Göz Ağrım HYMER CAMP51 ve İlk Gezimiz 2012

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan abolgi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 93
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 39,249
Ynt: İlk Göz Ağrım HYMER CAMP51 ve İlk Gezimiz 2012

58ayhan' Alıntı:
Kardeşim biliyorum çok mutlusun allah mutluluğunu artırsın kaza bela vermesin ama en güzel şey ne biliyormusun karavanda mutlu olmak takipteyim

Teşekkür ederim Ayhan abi.

Etiketler

Karvanınız hayırlı olsun. İlk geziniz de güzel ve keyifli geçmiş. Paylaşım için teşekkürler.

aslanahmet' Alıntı:
Karvanınız hayırlı olsun. İlk geziniz de güzel ve keyifli geçmiş. Paylaşım için teşekkürler.

Çok teşekkür ederim Hakan bey.

mabirsen' Alıntı:
Ahmet bey ortalama yakıt tüketiminiz hakkında bilgi verebilir misiniz? Selamlar.

Sayın mabirsen, ortalama tüketim 100km de 12 litre civarı. Yanlız sürüş ortalamam 79km/h, max hız 130km olarak görünüyor navigasyonun yol bilgisayarında. Lastiklerim katoloğunda 195/...... görünürken 205/.......... takılmış. Bu da yakıtı olumsuz etkileyecek etkenlerden.

Kullanım olarak yaktığı yakıtın hakkını veriyor, Erciyes Dağı'na 6 kişi ile çıktık tüm depolar dolu motor performansı tatmin edici. 2.5 turbo motor var.

Yolculuğumuzun bundan sonrası için hızlı bir karar değişikliği ile önce Niğde'ye uğradık, 1-2 saatlik bir tur ve yemek sonrası yönümüzü Kayseri'ye çevirdik. Aile ziyareti ardından sisler içince Erciyes'e çıktık, Erciyes'i görmeden geri döndük sis yüzünden. Ankara'ya dönüş kararıda oldukça hızlı oldu. Tatile çıkmadan 1 gece önce eşimin rahatsızlığını öğrenmiş, tatili iptal edip etemeyi konuşup 3-5 günlüğünede olsa bir ortam değişikliğine ihtiyacımız olduğuna karar vermiştik. Ankara'ya döner dönmezde tedavi sürecine başladık.
Şu an için durum iyi, karavancılık bir süreliğine askıya alındı. Küçük kaçamaklar için havaların biraz ısınmasını beklemekteyiz.
Kayseri de sevgili Tugay ve Tunay çiftini ziyaret edecektik, Tugay beyin acil işi çıkması nedeniyle bir sonraki zamana erteledik.

Ahmet bey Geçmiş olsun.İnşallah tedavi sonucu hayırlı olur.Dualarımız sizinle.Yakıt içinde turboya ve pompa ayarına baktırdınızmı.Sanki bana biraz fazla gibi geldi..Sanırım 2.5 motor 10 litrede kalması lazım.Alkoveninde etkisi olabilir.

seyyah54' Alıntı:
Ahmet bey Geçmiş olsun.İnşallah tedavi sonucu hayırlı olur.Dualarımız sizinle.Yakıt içinde turboya ve pompa ayarına baktırdınızmı.Sanki bana biraz fazla gibi geldi..Sanırım 2.5 motor 10 litrede kalması lazım.Alkoveninde etkisi olabilir.

Çok teşekkür ederim. Karavana zaman ayıramadım, havalar ısınmadan da bir yerle gitme şansımız yok zaten.

Cavit hocam, Levent bey, Hakan bey çok teşekkür ederiz.

Ahmet bey Karavanınızla ilk geziniz sürecinde Kayseri,de olduğunuz günlerde benimde Sivas,da bulunmam nedeni ile buluşma olanağımız gercekleşemedi ama,Yengenin rahatsızlığı eşim Tunay hanımın rahatsızlı ile aynı olmasından dolayı Gerek sizinle gerek yenge hanımla Telefonla sık sık görüşmemiz sonucu Yakınen tanışmış gibi olduk.
Yenge,ye ve kendinize iyi bakın gecen yaptığınız gibi güzel havalarda kandırmaya devam edin inanın cok faydasını göreceksiniz
şuna inanıyorum,ki o fayda önce yengeye sonra size ve cocuklara pozitif etki edecektir.Tekrar gecmiş olsun Tunay hanımında ayrıca selamı var.....
Biz o günlerde düşlediğimiz güzel günlere kavuştuk,Dileğimiz sizlerinde karavanlı güzel gezilere kavuşmanız....

Desteğiniz için çok teşekkür ederiz Tunay hanım ve Tugay bey. 8 di 5 kaldı. tedavi süreci çok şükür sorunsuz devam ediyor. Olayı kabullenip üzerimize düşeni yapıyoruz, moralimiz yüksek. En kısa zamanda görüşmek dileği ile. Ankara ya gelişinizde aman haber vermeyi unutmayın. Tunay hanıma da selamlar. Neşe hanımında sizlere selamı var.

abolgi' Alıntı:
Çok teşekkür ederim. Karavana zaman ayıramadım, havalar ısınmadan da bir yerle gitme şansımız yok zaten.

Ahmet Hocam cok gecmis olsun. Esinizin saglik durumu umarim biran once duzelir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri