Igo Haritalar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan danishmend Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,974

danishmend

Yeni Üye
Değerli arkadaşlar;
Bu yaz aracımızla yunanistan bulgaristan ve gürcistana gitmeyi planlıyoruz.Nissan kaşkai aracımızın navigasyonunda bu haritalar yok ve sd kartada bildiğim kadarıyla müdahale edilemiyor.Onun için note 3 telefonumda yüklü olan igo 9.6 versiyonuna bu haritaları yüklemek istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkürler

Etiketler
Değerli arkadaşlar;
Bu yaz aracımızla yunanistan bulgaristan ve gürcistana gitmeyi planlıyoruz.Nissan kaşkai aracımızın navigasyonunda bu haritalar yok ve sd kartada bildiğim kadarıyla müdahale edilemiyor.Onun için note 3 telefonumda yüklü olan igo 9.6 versiyonuna bu haritaları yüklemek istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkürler
Aynı telefonu kullanıyorum. 'Here' yi kullanabilirsiniz ve sonradan internette ihtiyacı yok. Yolda internet problemi yoksa çok hızlı yüklenen uydu görüntülü harita olarak 'offlinemaps' kullanabilirsiniz, yanlız bu programda birçok uydu görüntünden istediğinizi seçme olanagı varken navizgasyon özelliği bulunmamaktadır. Oruxmaps'ı unutmadan buda daha çok doğa severlere hitap eden program.

Aynı telefonu kullanıyorum. 'Here' yi kullanabilirsiniz ve sonradan internette ihtiyacı yok. Yolda internet problemi yoksa çok hızlı yüklenen uydu görüntülü harita olarak 'offlinemaps' kullanabilirsiniz, yanlız bu programda birçok uydu görüntünden istediğinizi seçme olanagı varken navizgasyon özelliği bulunmamaktadır. Oruxmaps'ı unutmadan buda daha çok doğa severlere hitap eden program.

Değerli arkadaşlar;
Teşekkürler

Değerli arkadaşlar;
Teşekkürler
Sorunuma yanıt veren arkadaşlara ve ulaştığım utkubilal beye çok teşekkürler

hayirli aksamlar ben foruma yeni uye oldm uzun zamandir gps imde IGO8 kullaniyordum ama program bilmedigim bir neden den dolayi silindi uzun ugraslar sonucu internetten igo versiyonu bulmayi basardim IGO8;3 hersey tamaml ama icersinde sade ce ARGENTIN ve BREZILYA haritalari mevcut BENDE KI ORJINAL PROGRAMDA OLAN TUM HARITALARI POI VE BULDING LERI GEREKLI VE DOGRU YERLERE KOPYALIYORUM AMA BU SEFERDE NAVIGASYON HATA veriyor ne yapmam gerek dogru dosyalari nerden bulabilirim elinde mevcut olan varmidir ay sonunda izne cikacagim ve bu sebeble benim icin onemli bu simdiden tesekkur ederim yardimci olan arkadaslara

igo 8 için güncel avrupa haritası veya şimdilik yunanistan ve bulgaristan haritası bulabilir miyiz?

speed cam dosyası da olsa süper olur

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri