İgo 9.6.29.468978 Yeni Sürüm

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan utkubilal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 65
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 76,420
İGO SD KARTI TAKIN hatasının çözümü denk geldi biryerde paylaşmak istedim

uygulayı kurguğunuz klasörün ismi "iGO_v9.6.29.468978" böyle

bu klasörün isminin sonundaki versiyon uzantılarını silin düzeliyor.

yani

iGO

(baş harfi olan i küçük)

olacak

Etiketler
Hocam igo primoyu yeni yükledim. Cihazım necvox anc 380 android6 2.3 sürümü var. Gps arıyor hatası var farklı sys dosyalari denedim olmadi. Ekran resmi ekledim sorun için yardımcı olabilirmisiniz. Birde navitel navigasyon yüklü cihazda onda bağlantı sorunu yok. Daha önceden igo8 vardi sorunsuz calisiyordu. Ben cihazi fabrika ayarlarına döndürďüm igo primo kurdum durum bu utc zaman mevcut değil doğruluk hiçbiri diyor.

20160124 145149

20160124 145156

En az 10 gb alan var kavşak görüntüsünü kapadım her halde ondan yapıyor.Kavşak görüntüsü (resim) çıktığı zaman harita yok oluyor yeşil alan oluşuyor

Öncelikle paylaşımlarınız için teşekkür ederim.Bu igo iphone da çalışıyor mu ve çalışıyor ise telefona yüklemenin bir yolu var mı?
Saygılar.

Öncelikle paylaşımlarınız için teşekkür ederim.Bu igo iphone da çalışıyor mu ve çalışıyor ise telefona yüklemenin bir yolu var mı?
Saygılar.
bildiğim kadarı ile apple store' da var fakat ücretsiz kullanım yok. 90+22 tl istiyor, (appstore' dan başka yükleme şansınız yok)uygulama ve haritalar güncel değil. tavsiye etmem.
iphone için yandex gibi internet kullanan uygulamaları yükleyebilirsiniz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri