İgo 9.6.29.468978 Yeni Sürüm

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan utkubilal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 65
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 76,645
Ynt: İgo 9.6.29.468978 Yeni Sürüm

Daha önce 43 ile başlayan sürümü mevcuttu.onu kaldırdım.SD karta kurulum yapıyorum.cihaz hafızası düşük olduğu için.ana dosyaları sabitleyip sadece igo apk dosyasını değiştirdin.kurdum.ilginiz için tesekkur ederim.

Etiketler

gencemin' Alıntı:
Daha önce 43 ile başlayan sürümü mevcuttu.onu kaldırdım.SD karta kurulum yapıyorum.cihaz hafızası düşük olduğu için.ana dosyaları sabitleyip sadece igo apk dosyasını değiştirdin.kurdum.ilginiz için tesekkur ederim.
Program Calistimi su an, yoksa hala devam ediyormu problem?

UtkuBilal

yol cızgılerını vermıs oldugunuz sys kotları bende vardı ama hıc buyumedı bır yerde bır yanlıslık yapıyorum ama nerde buluruz ınsallah ekran goruntusunu verıyorum yol cızgılerı cok ınce rota takıbı zor genısletmek ıstıyorum

Screenshot 2015 01 20 22 42 15

herhalde siz yanlış yaptınız verdiğim kodları, ben şimdi yaptım ekran görüntüsünü paylaşıyorum size.
benim normalde karayolları normal boyuttaydı kodları yapıştırınca bu şekilde oldu, bir kontrol edin tekrar deneyin

altta yazılan başlığın hemen altına bu sıra ile yapıştıracaksınız. eskilerini sakın silmeyin onlar kalsın.

[3d]
planned_route_contour_width = 1
planned_route_track_contour_width = 1
planned_route_track_width = 1

Screenshot 2015 01 20 23 56 45

+ olarak vereceğim kodları da map başlığın altına yapıştırıp (eski kodlara dokunmadan) cihazı yeniden başlatın bakalım belki bu sefer olur.

[map]
3d_min_zoomlevel=20
3d_max_tiltlevel=7000
3d_scale_carmodel=1
3dcarsizemin=4100
3dcarsizemax=7000
3dcarsizemul=20000
3d_max_zfar=64
minimum_zoom_amount=40
speedcam_visibility=150

utkubilal' Alıntı:
merhaba, kurulumu ilk defa mı yapıyorsunuz yoksa daha önce igo varmıydı, cihazınız nedir, cihazın ana hafızasına kuruyorsunuz değilmi,

bu sorularıma cevap verirseniz sevinirim, bende ona göre yardım edeyim size:smiley:
Emeğiniz için teşekkürler.
Samsung Note 4 telefon hafızasına ilk kurulumda aynı hatayı veriyor.
Kenan YAMA

kenanyama' Alıntı:
Emeğiniz için teşekkürler.
Samsung Note 4 telefon hafızasına ilk kurulumda aynı hatayı veriyor.
Kenan YAMA
Sizde de sd karti takin hatasimi veriyor?
Cihazin ana hafizasina igo klasorunu koydunuz, igo klasorunun icinde content, ve diger klasorler, data.zip klasor var. Degilmi? Yani igo/content/map olarak gorebiliyorsunuz.
Yoksa cozunurluk hatasi mi aliyorsunuz?

UtkuBilal

Cihazda sd kart yok. Daha önce IGO yüklenmemiş.
Zipli dosyayı PC ye indirdim. PC de açtım. Cihazın hafızasına attım.
Klasörlerimden bularak içindeki uygulamayı çalıştırdım.
Kurulum tamamlanınca telefonu kapatıp açtım.
Uygulamalardan bularak çalıştırdım. Kart arızası verdi.
İlginize teşekkürler.
Kenan YAMA

Eğer zipli dosyalardan birisi açılmamışsa yada PC ye indirme sırasında eksik kalan dosya olduysa ( benim başıma geldi) kart hatası verebiliyor . Dosya boyutlarını kaynağında yazan boyutla karşılaştırmanızı ve telefona yüklediğiniz dosyalar içinde Zipli dosya olup olmadığını kontrol etmenizi tavsiye ederim .
Saygılar.

kenanyama' Alıntı:
Cihazda sd kart yok. Daha önce IGO yüklenmemiş.
Zipli dosyayı PC ye indirdim. PC de açtım. Cihazın hafızasına attım.
Klasörlerimden bularak içindeki uygulamayı çalıştırdım.
Kurulum tamamlanınca telefonu kapatıp açtım.
Uygulamalardan bularak çalıştırdım. Kart arızası verdi.
İlginize teşekkürler.
Kenan YAMA

baştan başlayalım kuruluma,

1- igo apk yı kaldırın.
2- igo klasörünü pc ye alıın.
3- cihazın ana hafızasında oluşan device.nng dosyasını silin.
4-cihazın ana hafızasında android/data klasöründe başarsoft klasörü oluşmuşsa onu silin.
5- mümkün ise igo zip dosyasını yeniden çıkarın pc ye.
6- oluşan igo klasörünün içinde bir tane daha igo klasörü oluşmuş ise o klasörü cihaz ana hafızasına atın.
7- igo klasörünün içinde content, data.zip, save, license ve sys dosyalarını kontrol edin.
8- aşşağıdaki likten note 4 için sys dosyasını indirip zipten çıkarıp igo klasörünün içine atıp öncekinin üzerine yazdırın.
9- igo apk' yı kurun.
10- cihazı yeniden başlatın.

note 4 sys dosyası link;https://yadi.sk/d/cln-i9kOe9Xps

Not:bu mesajdan önce yazan balkan1967 arkadaşımız da aynı problem ile karşılaşmış onunda söylediklerini dikkate alarak kuruluma devam edelim.
Sonucu buradan yazarsanız sevinirim.

balkan1967' Alıntı:
Eğer zipli dosyalardan birisi açılmamışsa yada PC ye indirme sırasında eksik kalan dosya olduysa ( benim başıma geldi) kart hatası verebiliyor . Dosya boyutlarını kaynağında yazan boyutla karşılaştırmanızı ve telefona yüklediğiniz dosyalar içinde Zipli dosya olup olmadığını kontrol etmenizi tavsiye ederim .
Saygılar.

Geri dönüşünüz için çok teşekkürler hocam,

Ağaçtan düşenin halinden ağaçtan düşen anlar. Bizimki bildiğimizden değil ancak yaşadığımız tecrübeden sn.Utku Bilal, vesile ile yine teşekkürlerimi sunuyorum.

Linkteki dosyalarda eksik yok ancak indirme ve yüklemedeki en ufak hata/talihsizlik programı işlemez hale getirebiliyor tek tavsiyem dikkat ve sabır.
Saygılarımla.

Utku Bey İgo'yu android telefonuma yükledim sorunsuz çalışıyor. Çok teşekkür ederim. Ancak bir de aracımdaki cihazda sd kartlı igo var ve maalesef haritalar eski. Buradaki içerikleri ona yüklesem nasıl bir sorunla karşılaşırım yada sd kartlı bir versiyonunu önerebilir misiniz?

etezcan' Alıntı:
Utku Bey İgo'yu android telefonuma yükledim sorunsuz çalışıyor. Çok teşekkür ederim. Ancak bir de aracımdaki cihazda sd kartlı igo var ve maalesef haritalar eski. Buradaki içerikleri ona yüklesem nasıl bir sorunla karşılaşırım yada sd kartlı bir versiyonunu önerebilir misiniz?
Rica ederim. Gule gule kullanin hocam, arac cihazinizin marka ve modelini ozelden gonderebilirseniz guncellemesi varmi bir kontrol etmem gerekebilir.
Ayrica eger arac cihaziniz android tabanli ise sorun yok, direk haritalari icine atip kullanabilirsiniz. Yok ama wm tabanli ise o sisteme uygun olan haritayi bulmamiz gerekir.

UtkuBilal

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Geri