Igo 8 Bilgisayar Versiyonuna Rota Kaydetmek

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan melihbozkurt Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,408

melihbozkurt

Karavan Yönetim
Yer
İstanbul
Merhaba sayin forum uyeleri;

Bilgisayarli navigasyon kullanan arkadaslara bir sorum olacak. Bu igo 8 bilgisayar icin olan verisiyonuna nasil rota kaydediyoruz. Ben olayi cozemedim. GPS sinyalini almadikca haritalari gostermiyor. Evin icinde de GPS sinyali yakalanmiyor dogal olarak ve rota kaydedemiyorum. Bunun icin baska programlar mi? Yoksa nasil yapildigini aciklarsaniz cok sevinirim.

Tesekkurler.

Melih Bozkurt

Etiketler
Ynt: Igo 8 Bilgisayar Versiyonuna Rota Kaydetmek

brader sorunuza cvp veremıyorum ama benım sıze bıur sorum olacak. igo8 in pc versıyonunu cok arastırmama ragmen bulamadım. yardımcı olur musun?

Merhaba;

Butun arkadaslarin kullanabilmeleri icin baska bir baslik actim. Konunun devamini orada bulabilirsiniz.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=59201.0

iyi gunler.

melihbozkurt' Alıntı:
Merhaba sayin forum uyeleri;

Bilgisayarli navigasyon kullanan arkadaslara bir sorum olacak. Bu igo 8 bilgisayar icin olan verisiyonuna nasil rota kaydediyoruz. Ben olayi cozemedim. GPS sinyalini almadikca haritalari gostermiyor. Evin icinde de GPS sinyali yakalanmiyor dogal olarak ve rota kaydedemiyorum. Bunun icin baska programlar mi? Yoksa nasil yapildigini aciklarsaniz cok sevinirim.

Tesekkurler.

Melih Bozkurt
Sorunuz ilginç geldi,igo pc version gps uydu görmesede çalışır siz hangi versionu kullanıyorsunuz,bende tüm avrupa yüklü istadiğim yere rota çizdiriyor ve kaydedebiliyorum,saygılar

Merhabalar;

bir kac onceki cevapta verdigim linkteki programi aylardir kullaniyorum. GPS verisi almadigi zamanlarda bir turlu verimli olarak rota hazirlayamadim. Internette arastirirken google maps ten rota hazirlanip sonra IGO nun icine atilabildigini okudum. Hatta bir kac kere rotalarda hazirladim ama sonradan cokta fazla ugrasmadim. Burada zaten herkez yolunu posta kodu ile buluyor. Gidecegim yerin posta kodunu aliyorum navigasyonu acinca yaziyorum okuyor. Tabii uzun sureli gezilerde onceden plan yapmak gerekli yerlerde rota hazirlamak lazim ama dedigim gibi ben beceremedim.

melihbozkurt' Alıntı:
Merhabalar;

bir kac onceki cevapta verdigim linkteki programi aylardir kullaniyorum. GPS verisi almadigi zamanlarda bir turlu verimli olarak rota hazirlayamadim. Internette arastirirken google maps ten rota hazirlanip sonra IGO nun icine atilabildigini okudum. Hatta bir kac kere rotalarda hazirladim ama sonradan cokta fazla ugrasmadim. Burada zaten herkez yolunu posta kodu ile buluyor. Gidecegim yerin posta kodunu aliyorum navigasyonu acinca yaziyorum okuyor. Tabii uzun sureli gezilerde onceden plan yapmak gerekli yerlerde rota hazirlamak lazim ama dedigim gibi ben beceremedim.
gps verisi alamadığınızda rota hazırlayamdıysanız bu programla ilgilidir,kullandığınız version nedir bilemiyorum,benim kullandığım igo pc en son versionu,800x400-800x600-1024x550 ve 1024x768 çözünürlüklerde kullanabiliyorum gps alamasam bile rotayı her türlü çizip hazırlayabiliyorum.google maps işi biraz uzun bana göre uygun olmayan program gereksiz buluyorum,pc her türlü işlemi yapıyorum zaten,saygılar

Hangi bolumden ve nasil yaptiginizi anlatabilirmisiniz. Program ayni olduguna gore bir sekilde rota hazirlama 3 asagi 5 yukari aynidir. Bendeki tam ekran calismiyor, kucuk pencerede aciliyor. Igo 2006 ve Igo 8 versiyonlari var bende ikiside ayni. Eger programi lisansli olarak almadiysaniz en son versiyonunu nereden indirdiginizi paylasabilirmisiniz?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR