Iğdır Grubu Gezilerimiz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ata036 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 160
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,389

Etiketler
Ynt: Iğdır Grubu Gezilerimiz

yeni gelen viraj demirini taktım artık uzun yolda virajlarda daha güvenli gideceğiz :D :D

75860_448871463380_675938380_5374066_3189934_n.jpg

76287_448871383380_675938380_5374064_8341583_n.jpg

valla yok ya görmüyorlar ya görmezden geliyorlar gören beğenen yazar yazmasada biz işimize keyfimize bakarız abi :D

ne demek tarıgım bu ara ıkıncı suzukı vıtaramı tpluyorum dıgerınden daha hayvanı bır yaratık oldu malumun erzurum askalede ımkanlar yok herseyı kendı el emegım ve ıscılıgım le yapıyorum o nedenle netde degılım kusura bakma bıtıreyım arabayı dırek yanındayım

gokhan5234' Alıntı:
ne demek tarıgım bu ara ıkıncı suzukı vıtaramı tpluyorum dıgerınden daha hayvanı bır yaratık oldu malumun erzurum askalede ımkanlar yok herseyı kendı el emegım ve ıscılıgım le yapıyorum o nedenle netde degılım kusura bakma bıtıreyım arabayı dırek yanındayım

hayırlı olsun kardeşim başımız üste biz burdayız her zaman bekleriz :D :D

ibrahim abi senin tshortler geldi haberin olsun bir tane gezenbilir şapkasıda gezenbilirden ;) sedat beye teşekkür ediyorum
sen yazılarını yapıştırdınmı ???

merhaba hüseyin kardeş teşekkürler
valla kararı halk versin :D :D fırtına dörtlü fena değil ne diyon ibrahim abeyy :D :D

gokhan5234' Alıntı:

Slm ben İbrahim bende Aşkaleliyim Ovacık Köyünden. Fakat şu anda görev sebebi ile Iğdır da Tarık Kardeşim ile takılıyorum beklerim bir gün gelin.

Tarık Kardeş bugün Iğdır dan arkadaşlar geldi Iğdır da off road şenliği olmuş geçen pazar günü hayırdır yoksa onlar bizlermiyiz. ;D ;D ;D

Gürbüz25' Alıntı:
Selam ben İbrahim bende Aşkaleliyim Ovacık Köyünden. Fakat şu anda görev sebebi ile Iğdır da Tarık Kardeşim ile takılıyorum beklerim bir gün gelin.
saolun gurbuz bey bende askaede memurum buraya gelırsenız mısafırım olarak beklerım

Gürbüz25' Alıntı:
Tarık Kardeş bugün Iğdır dan arkadaşlar geldi Iğdır da off road şenliği olmuş geçen pazar günü hayırdır yoksa onlar bizlermiyiz. ;D ;D ;D

aynen abi biziz :D daha 3 arabayız vatandaşın bu kadar ilgisini çekiyoruz 4-5 olursak sen gör daha ne söylentiler çıkacak :D :D :D

Tarık güzel gezi olmuş, bu arada grubunuz hayırlı olsun, devamını bekliyoruz...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR