İstanbul'da Gidilebilecek Land Rover Ustası?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan outdoormen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 38
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 50,942
Merhaba Arkadaşlar,

Bende 2010 model Range Rover Sport aracımın triger değişimi için yer bakarken Borusandan ve Kosifler den ayrılan ekibin kurduğu land Rover için Tolga Ustayı tavsiye ettiler.iyi ki de tavsiye etmişler. Ataşehirde Opetin yanında GARDEN SERVICE adında resmen yetkili servisi aratmayan bir ortamda ve sanayiye girmeye gerek kalmadan işlemlerinizi halledebileceğiniz bir yer.ben çok memnun kaldım işi iyi bildiklerini ilk andan itibaren anlayabiliyorsunuz, hemde ilgi alakadan, hemde ortamdan ve temizliğinden kurumsal bir firma kesinlikle tavsiye ederim çalışanların hepsi yetkili servisten çıkma olması ve 10 yılın üzerinde çalışmış kişiler olması benim alçımdan ayrıca bir rahatlık verdi.hemsine çok teşekkür ediyorum. aynı zamanda araç satışı için de çok büyük bir showroomları var aracınızın işlemi yapılırken süper lüks araçları inceleyerek vakit geçirebiliyorsunuz. ben instagramdan inceledim sizde yaptıkları işleri incelemek için bi göz atın derim. Instagram hesapları : @gardenservicetr

Etiketler
2013 range rover 4.4 aracıma motor yaptırmıştım yaptırmaz olaydım 6 aydır sürünüyorum 4 ayrı servise götürdüm çözemediler en son 15 yıllık Borusan Land rover ustası Tolga Ustayı tavsiye ettiler Ataşehir de Garden Service de çalışıyormuş artık, saolsunlar çok bilgili ve ilgili müthiş bir ekip zaten çalışan herkesi özellikle yetkili servisten almışlar bütün problemlerimi çözdüler motoru komple indirip tekrar topladılar şimdi sorunsuz kullanıyorum işinizi şansa bırakmayın ben çok yer gezdim sizin gibi çok araştırdım ama artık gönül rahatlığıyla range rover alabilirim. Tüm ekibe çok teşekkür ederim.

2013 range rover 4.4 aracıma motor yaptırmıştım yaptırmaz olaydım 6 aydır sürünüyorum 4 ayrı servise götürdüm çözemediler en son 15 yıllık Borusan Land rover ustası Tolga Ustayı tavsiye ettiler Ataşehir de Garden Service de çalışıyormuş artık, saolsunlar çok bilgili ve ilgili müthiş bir ekip zaten çalışan herkesi özellikle yetkili servisten almışlar bütün problemlerimi çözdüler motoru komple indirip tekrar topladılar şimdi sorunsuz kullanıyorum işinizi şansa bırakmayın ben çok yer gezdim sizin gibi çok araştırdım ama artık gönül rahatlığıyla range rover alabilirim. Tüm ekibe çok teşekkür ederim. İnternet sitelerini yazıyorum oradan ulaşabilirsiniz. www.gardenservice.com.tr

Ben zamanında çok araştırdım kime götüreyim diye Rasim Dereli usta önerdiler bi kaç işyeri değiştirdi bizle onla beraber servis değiştirdik Allaha şükür şimdi kendi yeri var 3 senedir TS Otomotiv Ümraniye de bu Namazgah Tahta caminin arkasında Çarşıya Santrale yakın ona gidiyoruz bu adam işi ingiltere de öğrenmiş oradan Borusan Kıbrısda ustabaşılık yapmış şimdi kendi yerinde çok kaliteli fiyatları çok uygun işçiliği sanıldığın aksine pahalı hiç değil iyide bir arkadaş herkese önerim Rasim Ustadır Ts Otomotiv dir. gidince zaten göreceksiniz müşterileri genelde eskiden beri ona götüren arkadaşlar Sakaryadan Adapazarından Çorludan Çanakkaleden Tekirdağdan gelenler var benim gördüğüm Ankara dan Antalyadan getiren müşterileri varmış
usta o kadar iyiki çakmasını yapmışlar vallahi billahi ben yanlışla gittim sonra orjinal Rasim ustayı bulduk kadosandaymış cebi yok tu bizde sizde aynı tufaya düşmeyin diye yazıyorum 0546 523 73 73 dükkanını ismi Oto range eskiden sizin yazdığın Ts Otomotiv Merdes Servisine ortakmış Ayrılıp Kadosana Land Rover Servisi açıp adını Oto Rnage olarak değiştirmiş. diğeri çakma TS onun branşı audi ci o Orjinal olanın numarsını yazdım

hep reklam kokan yazılar var burda gerçek kullanıcı binici yorumu bir defendercı hüsof ustaya birde yeni model Range rover cı Rasim Ustaya yapılanlar var sanırım ben çok servis gezdim gezenbiliyor tabiki

ben yıllarca götürdüğüm ustamı bıraktım kim ne derse desin eskiden iş bilen bi arkadaşım yoktu tamirci bir arkadaşım oldu ama mesleği bırakmış bizde şöförlük yapıyor onunla beraber gittik beş altı servis dolaştık hepisi şanzımanı değişcek ölmüş bitmiş dedi sonra ingiltere den gelen bu meşhur olan Rasim ustayı bulduk kadosan da küçük bi dükkan şanzımanın içinde besleme aküsü varmış o bitmiş değiştirdi araç düzeldi sonra sorduk usta seni her yerde okuduk pahalı sandık büyük servisin var sandık küçücük dükkanda butik bir servissin işinde iyi maşallah neden büyük yer tutmuyosun dedik abi helal parayla bu kadar oluyor biz birşey anlatmadığımız halde başka yere gitsen sana şanzıman değiştirtirler dedei ve ekledi hem büyük yer tutsam her arabayla her müşteriyle tek tek ilgilenemem kalite düşer belkide dedi.... çok etkilendim bide google daki yorumlarında da herkes hikayesi anlatmış bende faydasını gördüğüm için uzunca yazdım amaç paylaşımsa böyle olmalı zaten kısacası dürüt ve kaliteli bir servis.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR