Hummer Tüm Modelleriyle

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erthem Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 30
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,533
Ynt: Hummer Tüm Modelleriyle

Keşke alsaymışsın be Uğur abi yanımdan Hummer geçip çarpsa öldürse eyvallah derim o kadar seviyorum yani :D

Etiketler

Arkadaslar site uyesi olupda Hummer H1 sahibi olan arkadas varmidir ... Var ise bir ara bize DEMO yapsa hos olurdu gercekten .. cok guzel bir makina oldugunu biliyoruz ..arkadaslarin yazdigi gibi H1 den sonra .... H2 / H3 vede diger versiyonlari asfalt aracindan ciddi bir farki yok gorunuyor ... yinede onlarda siradan araclar degildir eminim ..

10 sene daha beklerseniz olacak, para biriktiriyorum, kendime H1 kodlu bir hesap açtım ;D

Asagidaki link te Rusyada ikinci el arac ilanlari ( H1 secimi ) var ... fiyatlardan Ruble olanlari yaklasik 28'e bolerseniz $ fiyati cikar
kimileri fiyat-yil olarak ilginc sayilabilecek makinalar olsada bildigim kadariyla getirmek ( 94 model i 50 bin $ a bulabilmek gibi ) mumkun degil ... bu fiyatlara birde vergi eklenirse helede ... :( sadece fikir jimnastigi icin yazdim .. / slm

http://www.cars.auto.ru/cars/used/hummer/hummer-/

mogzilla' Alıntı:
Bu da Moskova'dan.

803992

803998

804000

804007

804008

yurt dışından bu arabanın modelini getirtiyorum koleksiyonumda çok güzel durucak

Arkadaşlar bugün modifiye olmadan bir hummer 1 almak istersek bize yaklaşık maliyetini biliyormusunuz acaba ?

Hummeri sosyete zenginler alıyor diye sosyetik jip (x5,chayenne,land,vs) karıştırmayın beyler... askeri hizmet kökenli ve savaş makinası olduğunu unutmayın... nihayetinde amerikan jipler kaslı ve sert araçlardır... çamur atmayak, sezarın hakkını yemeyin, sona... :smiley: hummeri çamurlu geziyomuş da... buda ilginç... bende çamurlu gezerim, altın çamura düşünce kıymeti önemi mi azalcak sanıyonuz :smiley: bilakis gezcen millet hepten ayar olsun :smiley: kıyasladığınz jiplere bakın :smiley:

melih34' Alıntı:
Arkadaşlar bugün modifiye olmadan bir hummer 1 almak istersek bize yaklaşık maliyetini biliyormusunuz acaba ?

bırak modifiye olmayanı, az hurda veya hasrlı da alsan olur :smiley: ama enaz 30-40.$ olur gibi... başka jipe benzemez bunlar... orcinal delikanlı jiptir :smiley: erkek kız hepsi hastasıdır :smiley: alışırsan bırakaman :smiley: jipci olupta hummere hasta olmayanın akil sağlığı hastalığı olabilir :smiley: zaten sevmeyende kıskançlık veya komplekse neden olur :smiley: ;D :eek:

ayrıntılı bilgi hummer videolar bölümünde var... seyredin kararızı öyle verin :smiley: ;D 8)

Klima, Elektrikli ön ve arka camlar, Elektrikli ısıtmalı yan aynalar, Lastik basınç göstergesi, Tirefit( Otomatik lastik pompası), Digital Pusula, Delco özel müzik sistemi, Renkli cam, Ön koruma, Warn Winch, Çeki demiri hazırlığı, Ön ve arka çeki kancaları, Dizel, Otomatik vites, V8, 6.5LT, 190hp
Yıl 1998
Km 38500
78,000 $

klorr' Alıntı:
Klima, Elektrikli ön ve arka camlar, Elektrikli ısıtmalı yan aynalar, Lastik basınç göstergesi, Tirefit( Otomatik lastik pompası), Digital Pusula, Delco özel müzik sistemi, Renkli cam, Ön koruma, Warn Winch, Çeki demiri hazırlığı, Ön ve arka çeki kancaları, Dizel, Otomatik vites, V8, 6.5LT, 190hp
Yıl 1998
Km 38500
78,000 $

evet askin jeep te bu arac ... fiyati 95 bin den dusmus... ama arkasi acik kasa .. arazi icin ibu tip daha iyi olsada ben imkan olsaydi kapali kasa klasik olani tercih ederdim ..
Bu arada modifiyesiz H1 fiyatini soran arkadasin soru tarihi < 16 Mart 2009 > :smiley:

Ağır Zırhlı Özel Yapım Satılık Hummer H1 ALFA Sadece X6 ile Takas Olur

Yıl 2007
Km 12000
Güvenlik
ABS
Airmatic
Alarm
ASR
BAS
DSC
EBA
EBD
EDL
ESP
ETC
Hava Yastığı (Diz)
Hava Yastığı (Perde)
Hava Yastığı (Sürücü)
Hava Yastığı (Tavan)
Hava Yastığı (Yan)
Hava Yastığı (Yolcu)
Immobiliser
Isofix
Merkezi Kilit
Zırhlı

İç Donanım
Ahşap Direksiyon
Ahşap Kaplama
Anahtarsız Çalıştırma
Arka Görüş Kamerası
Arka Kol Dayama
Deri - Ahşap Direksiyon
Deri - Kumaş Koltuk
Deri Direksiyon
Deri Koltuk
Elektrikli Camlar
Fonksiyonel Direksiyon
Hidrolik Direksiyon
Hız Sabitleyici
Katlanabilir Arka Koltuklar
Klima (Analog)

Koltuklar (Elektrikli)
Koltuklar (Hafızalı)
Koltuklar (Isıtmalı)
Koltuklar (Soğutmalı)
Ön Kol Dayama
Yol Bilgisayarı

Dış Donanım
Alaşım Jant
Aynalar (Elektrikli)
Aynalar (Isıtmalı)
Çeki Demiri
Far (Bi Xenon)
Far (Direksiyon Kontrollü)
Far (Sis)
Far (Xenon)
Far Gece Sensörü
Far Yıkama
Krom Ön Izgara
Park Sensörü (Arka)
Park Sensörü (Ön)
Yağmur Sensörü

Multimedya
6 Hoparlör
Bluetooth - Telefon
CD Değiştirici
iPod Bağlantısı
Radyo - CD Çalar
TV-Navigasyon

$ 250.00

Off_Road' Alıntı:
evet askin jeep te bu arac ... fiyati 95 bin den dusmus... ama arkasi acik kasa .. arazi icin ibu tip daha iyi olsada ben kapali kasa klasik olani tercih ederdim ..

evet aracı bayagdır takip ediyorum ben etilerde bir clup işletmecisi aldı 2 ay sonra yeniden satılıga çıkardı şimdi aşkın a geldi tekrar fiyatıda bayağ düştü

2 cisi size göre imiş ama artık yok :D

H2 SUT neden düşünmüyorsunuz hem boyutları daha kullanışlı hemde ucuza bulabilirsiniz çünkü pikap sütatüsünde ancak MTV vergiler yine aynı en üst sviyede.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri