Hummer 'i Türkler mi Satın Alıyor?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SAHİN7777 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,912

Etiketler
Ynt: Hummer 'i Türkler mi Satın Alıyor?

Belki sitede Hummer'i olan vardir ama ciddi bir arazide helede Off Road amacli kullanan oldugunu sanmiyorum.. Belkide soru H1 'i olan varmi olmaliydi ... diger H2 & H3 modellerini ben gercek bir arazi araci saymiyorum .. burda bu modellerin sahipleri varsa alinmasinlar ama bence;onlar sehir ici icin uretilmis Konforlu 4 x 4 lerden ibaret...
Diger arkadasin sorusuna gelince; Hummer alacak parasi olsa,kac kisi alir ? derken onun isletme masraflarinida karsilayacak parasi oldugunu anliyorum ... buda dogru ise bence cok kisi cikacaktir.. idealistlik yada marka FAN'i olmak baska.. gercekler ve arac yetenekleri de bir baska :smiley: diye dusunuyorum...
keyifli pazarlar herkese / Ertugrul

1

2

bilalr' Alıntı:
Bız ulus olarak asıl ve kasıntı olduğumuz için, ufak tefeke bakmayız... buyuk ve abartılı olmalı... bitik de olsak kuyruk dık durmalı.... marjınal ve radıkal ruhlarız... kolay tukenmeyız... we god trust... away... ok :smiley:

Evet abi katılıyorum ufak hesaplar peşindeyiz, %100 yerli bir araç yapsak ekonomiye katkısı daha fazla olur, hummer'dan Amerikan ordusu vaz geçiyor otocar Cobra tarzı bir araç üretiyor ne de olsa bizim ordunun kara savaşındaki tecrübesi tartışılmaz trucktrend.com 'da aracı görebilirsiniz.

Benim şahsi kanaatim en iyi arazi aracı en sade olan Toyota LC70 d4-d v8 SOA ve 35" taktın mı karşısında hiç bişey duramaz. Mısır piramitleri gibi gelecek nesillere örnek teşkil edecek bir yapıya sahip.

karızmatık jıp keyfi de gerekli, off-road yapamasa da :smiley: x6,hummer,chayenne,vs... ımkan olsa alırım, severüm :smiley:

Turkiyede SATILIK ilanlarinda gorebildigim tek H1 ....

http://www.askinjeep.com/tr/ilan_detay.asp?ilan_id=385

baska bilen varsa ve link verirse sevinirim ..

sahibinden.com da 30 dan fazla h2..h3 var... birtek aşkın jıp satmıyo yanü bunları ve aynı paraya modelli aletler :smiley:

http://www.sahibinden.com/search.php?b[search]=hummer&c=5021

http://www.sahibinden.com/2006_hummer_h3_siyah_ici_siyah_km_57_000-78WQQaXQQ15587633WQQpXQQdisplayitem

70,000.$ bedava h3... ok :smiley:

hummer olsunda h1 h2 h3 h4 h... olsun fargetmez :smiley: ok :smiley: bunların versıonu bence müim deil :smiley: olsun yeter...

bilalr' Alıntı:
hummer olsunda h1 h2 h3 h4 h... olsun fargetmez :smiley: ok :smiley: bunların versıonu bence müim deil :smiley: olsun yeter...

H1'i diğer H2 ve H3'den ayrı tutmak gerekir diye düşünüyorum.

Benim zevküme göre, hummer hummerdir, h1 biraz daha kaba duruyo ama, h2 h3 kibar gibi :smiley: yani h2 h3 verseler almam dimem... keyif verici hepside... :smiley: ben seçerim diyenin keyfide beni alakadar etmez :smiley: olmadı navigatör, f.explrorer, x5, chayenne, g.cheroki lede idare ederim mecbur kalursam :smiley: zevk tercih meselesi yani... ok... neye göre 1 değil neye göre 2 :smiley: zevke göre 2 olabilir yani :smiley:

hayalimdeki araba H1 hep takip ederim bi ara satılıklar 3 e cıktı bi tane nasyonelde var dı sarı sahibinden satılıktı onu sonra aşkın aldı öbürleride satıldı amatek kamyonet bu sarı aşkın jeep te olan türkler mi satın alıyo :D evet alır :D:D:D:D:D :p

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri