hilux hayalim gerçek oldu..1998 2.8 hilux artık benim....

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan darmunyan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 101
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 55,786

Etiketler
Ynt: hilux hayalim gerçek oldu..1998 2.8 hilux artık benim....

Cok guzel temiz bir hilux masaallah kirimsiz gunlerdekullanman dilegi ile kardesim

ugurum307' Alıntı:
merhaba arkadaşlar sizden bir konu hakkında bilgi almak istiyorum normal 4*2 toyota alsam 4*4 lerde olduğu gibi altını yerden yükseltme şansın olurmu acaba?

Yükseltilmeyen araç yoktur , yükseltilmesi işe yaramayan araç vardır ;)

ugurum307' Alıntı:
merhaba arkadaşlar sizden bir konu hakkında bilgi almak istiyorum normal 4*2 toyota alsam 4*4 lerde olduğu gibi altını yerden yükseltme şansın olurmu acaba?

Merhaba,

tabiki yükseltilebilir..

Üklemizde bir çok 4x2 pick-up , büyük ebat lastik-jant uygulaması için yükseltilmektedir..

İlk etapta hiç bir modifikasyona gerek kalmadan,ön salıncaklara bağlı torksiyon çubukları vardır..Bu kollar vasıtası ile araç,
ayar vidlarının müsaade ettiği nispette yükseltilebilir..(bu yükseltme sonrası tekrar bir ön düzen ayarı yaptırmakta fayda var tabi)

önlerin yükseltilmesi sonrasında şayet aracın arkası da yükseltilecek ise,işte o zaman bir makas ustasına başvurulması gerekir..

kalın sağlıcakla

aslanko' Alıntı:
Güzel ve derli toplu bir araç... Güle güle kullanın inşallah...
Bir şey sormak istiyorum bu araçla ilgili...
Orjinal kılima ve hidrolik direksiyonu varmı? Birde direksiyon yukarı aşagıya ayarlanabiliyormu?
merhaba,hidrolik direksiyon ve direksiyon ayarlama var klima yok..bu ln105 modeli 1997 ye kadar üretilmiş

güzel dilekleriniz için çok teşekkürler,sezon da geldi artık deneyip görücez

darmunyan' Alıntı:
merhaba,hidrolik direksiyon ve direksiyon ayarlama var klima yok..bu ln105 modeli 1997 ye kadar üretilmiş

Bende bir tane var...1995 model, çift akülü - orjinal kılima - orjinal hidrolik direksiyon - direksiyon ayarlı - orjinal aleminyum yan basamaklar -
10 senedir bende... Bu araç ta LN 105 olarak geçiyor.. bendeki 2400 motor. Fakat gerçekten Harika araçlar bunlar...
Bundan önce çok aradım 2800 motoru nasip olmadı... Tekrar hayırlı ugurlu olsun güle güle kullanın...

Güle güle kazasız belasız kullanın bu aracı almaya ben niyetlenmiştim fakat ailem kamyonet fikrine soğuk bakınca bu araçtan vazgeçtim kısmet size imiş :smiley:

bunlar da bugün kartepede çektiğim birkaç fotoğraf

IMG 6108

IMG 6110

IMG 6111

Pazar günü bu güzel makineyi fazla zorlayıp kırmadığınız için teşekkür ediyorum ;)

Çekimler sırasında gördüm bende..güzel diri idi.

Kırmadan da yarış çıkarttınız..tebrikler..

İzogrand' Alıntı:
Pazar günü bu güzel makineyi fazla zorlayıp kırmadığınız için teşekkür ediyorum ;)
:smiley: bu arabayla katıldığım ilk offroad organizasyonuydu kıyamadım zorlamaya,henüz birbirimizi tanımaya çalışıyoruz :smiley: :smiley: ben teşekkür ederim izzet bey ilginize,saygılar

mdr' Alıntı:
Çekimler sırasında gördüm bende..güzel diri idi.

Kırmadan da yarış çıkarttınız..tebrikler..
teşekkür ederim ismail bey.. video için ayrıca teşekkür ederim..saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR