Hey Adriyatik Bak Yine Biz Geldik

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan RÜZGAR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 75
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 45,145
Ynt: Hey Adriyatik Bak Yine Biz Geldik

Sayın Hüseyin bey,

Öncelikle gezi yazınız için bol bol teşekkürler.

Fotoğraflarınız için 40 topic açmanıza gerek yok ! Sorunun çözümü cok kolay.

Söyle ki:
Yazılım programlarına (örn. Word, OpenOffice) kaydettiğiniz resimlerinizi pdf. dosyası olarak değiştirerek yükleyin, 200 resminize birarada bakılsın. ;)

Kolay gelsin.

Not. İşlem için yardıma ihtiyacınız olursa bana e-mail ile telefon numaranızı gönderebilirsiniz. :smiley:

Etiketler

taiga' Alıntı:
Hüseyin abi,
Dün eşimle birlikte öğlen 13 de oturduk, senin karavantürk te yazdığın 2010 Adriyatik "Rüzgar 3 denizden esiyor" yazını okumaya başladık...
Ara vere vere gece saat tam 21 de bitirdik, toplamda 4.5 saat dikkatlice incelemiş, keyif ala ala sohbet edip hayaller kurarak okumuşuz...

Çok keyif aldık...

Teşekkürler Haldun kardeşim...
22.Şubat.2011 den beri neredeydim acaba...Bu kadar da geç "karşılama yazısı" yazılır mı yani diyorum kendi kendime...Çok özür dilerim...
Ailecek 4.5 saat sizi ekran başına bir bu gezi yazım, bir de "Rüzgar Gibi Geçti" filmi bağlayabilirdi eminim... :D
Her ne kadar ben Clark'a Selma da Vivien'e benzemesek de... :-[

ClarkVivien

orsaalabanda' Alıntı:
Size zahmet olacak ve yüzünüzü de biraz eskiteceksiniz ama eğer çok yorulmayacaksanız biz sizin yüzünüzü sık görmekten ziyadesiyle memnunuz.. :smiley:
Anıları sabırsızlıkla bekliyor olacağız...
Teşekkür ederim güzel desteğin için.

Vallahi karşınıza sık sık sırıtan bir yüzle çıkmaktansa "rüzgarda kuru bir yaprak gibi uçuşan hayallerimle çıkmak isterim"..
(Nassı ama ;D)

EvliyaCelebi2' Alıntı:
Sayın Hüseyin bey,

Öncelikle gezi yazınız için bol bol teşekkürler.

Fotoğraflarınız için 40 topic açmanıza gerek yok ! Sorunun çözümü cok kolay.

Söyle ki
Yazılım programlarına (örn. Word, OpenOffice) kaydettiğiniz resimlerinizi pdf. dosyası olarak değiştirerek yükleyin, 200 resminize birarada bakılsın. ;)
Kolay gelsin.
Not. İşlem için yardıma ihtiyacınız olursa bana e-mail ile telefon numaranızı gönderebilirsiniz. :smiley:

Evet gerçekten çok kolaymış...Ama kime göreee... :(
Keşke yakınlarda olabilsek de bu işleri uygulamalı becerebilsem...
Çok teşekkür ederim.

endurado' Alıntı:
Bir solukta keyifle okudum harika yazmış harika gezmişsiniz.
Tebrik ve teşekkür ederim. :smiley:

Ben de size teşekkür ederim...

O bir solukta okunan yazılar inanın kimbilir kaç yüz bin solukta geziliyor,yazılıyor... ;)
Bazen diyorum ki içimden bu gezi benim "izin gezim" olsun...
Ne fotoğraf çekeyim ne de bir satır yazı...
Dediğimi de yaptım...
2011 de bir Yunanistan -Makedonya bir de Ege gezimi "izinli" iken gezdim...
Ne rahatmış birader... ;D

Çok değerli Hüseyin Bey'in (Nam-ı diğer Rüzgar Hüseyin) anılarını, roman tadında olsun diye kendime A5 kağıda basılabilecek halde word dokümanı yaptım.Sizlerle de paylaşayım istedim.

Ekli dosyalar

• HEY ADRIYATIK.docx
    281.2 KB · Görüntüleme: 353

zedzestion' Alıntı:
Çok değerli Hüseyin Bey'in (Nam-ı diğer Rüzgar Hüseyin) anılarını, roman tadında olsun diye kendime A5 kağıda basılabilecek halde word dokümanı yaptım.Sizlerle de paylaşayım istedim.

Paylaşımınız için çok teşekkür ederim.

Yaptığınız word dökümanı biraz "korsan yayın" oldu ama korsanı çıktığına göre vardır bir hikmeti diye de düşünmemek elde değil ;)
O" hikmeti" değerlendirebilen bir Gezenbilir üyesi olarak size ayrıca torpilli tarafından kocamaaann bir teşekkür daha!.. :D

Komşuya yaptığınız geziyi izledim.Klostrofobik Betis e fazla takılmışsınız anlaşılan ama İrini de kapandı ne yazık ki..
Belki kızları Betis kadar can alıcı değildi ama koca koca okaliptusların altında şööyle denize bakarak hayallere dalmak vardı orada ... ;D Ahh İrini ah..
* * *
(Kavala'ya Xanthi/İskeçe tarafından eski yoldan girilince hemen yokuşun dibinde idi bu kamping.6-7 yıl oldu kapanalı)

RÜZGAR' Alıntı:
Paylaşımınız için çok teşekkür ederim.

Yaptığınız word dökümanı biraz "korsan yayın" oldu ama korsanı çıktığına göre vardır bir hikmeti diye de düşünmemek elde değil ;)
O" hikmeti" değerlendirebilen bir Gezenbilir üyesi olarak size ayrıca torpilli tarafından kocamaaann bir teşekkür daha!.. :D

Komşuya yaptığınız geziyi izledim.Klostrofobik Betis e fazla takılmışsınız anlaşılan ama İrini de kapandı ne yazık ki..
Belki kızları Betis kadar can alıcı değildi ama koca koca okaliptusların altında şööyle denize bakarak hayallere dalmak vardı orada ... ;D Ahh İrini ah..
* * *
(Kavala'ya Xanthi/İskeçe tarafından eski yoldan girilince hemen yokuşun dibinde idi bu kamping.6-7 yıl oldu kapanalı)

Çok değerli Hüseyin Ağabey, umarım korsan kitap yayınlamak suçundan beni affedersiniz.

Bu vesile ile şahsınıza teşekkürlerimi direkt iletebilmekten dolayı son derece mutluyum.

Komşuya yaptığımız gezi 3 kamp alanından oluştu.Henüz diğer ikisiyle ilgili resim paylaşamadım.En kısa sürede kendi konumun altında paylaşacağım.
Bahsettiğiniz dik yokuştan dönüş yolunda kurabiye almak için döne döne indik.Bu yol bizi Kavala'nın içine çıkardı. Muhtemelen bahsettiğiniz kamping şu sıralar bir restaurant, birde plajdan ibaret.

Böylesine roman tadında bir gezi hikayesi yazarak bizlerle paylaştığınız için size tekrar tekrar teşekkür ederim/ederiz.

Saygı ve Sevgilerimle
Mustafa GÜLER

Artık biz de korsanını alırız . ;D

Teşekkürler güzel bir çalışma olmuş. :smiley:
Buyrun bir korsan kopyası da benden. Aynısını pdf yaptım. :smiley:

Ekli dosyalar

• HEY ADRIYATIK.pdf
    491.2 KB · Görüntüleme: 378

Yehhoovv korsanım çoğalıyor..
"Zedzestion" ve "fsirin" e teşekkürler..
Size Marmara bölge baş bayiiliğini veriyorum(Taraklı dahil ! ;D ;D ;D)

Korsan

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR