Haymana'daki Termal Tesisler Hakkında Bilgi Verebilir rmisiniz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan CelalS Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,959

CelalS

Ana Kamp
Yer
İzmir Dikili
İzmir'de oturmama rağmen, Ankara'da büyüdüğüm için hem o bölgeyle bağımı kesmemek hem de termal turizm amacıyla Haymana'daki termal tesislerden bir devre mülk edinmeyi düşünüyorum.
O bölgeyle ilgili bilgisi olan arkadaşlar varsa, görüşlerini bekliyorum.
Şimdiden teşekkür ederim.

Etiketler
Ynt: Haymana'daki Termal Tesisler Hakkında Bilgi Verebilir rmisiniz?

Benim düşüncem mülk edinmek olarak deyilde istediğiniz zaman telefonla bilgi alıp yer ayırtarak gelip gitmeniz.
Çünkü zaman en önemli unsur. İçinde bulunduğunuz zaman açısından sizi bağlamamak bakımından çok önenli.
Bende Ilgaz montain resortdan devre tatili aldım ve biraz yalan birazda güvenle istediğim tatil fırsatını yakalayamadım.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=57671.0

Ömer Bey, ilginize teşekkür ederim. Verdiğiniz linkteki tesis çok güzel. Mutlaka gideceğim.
Çok içki içen biri değilim ama içki yasağı falan yok orada değil mi?
Haymana'daki bir devre mülk tesisine bu soruyu sorduğumda ''Odanızda tabii ki içebilirsiniz'' diye bir cevap verdiler. :smiley:

ANKARA' Alıntı:
Bende Ilgaz montain resortdan devre tatili aldım ve biraz yalan birazda güvenle istediğim tatil fırsatını yakalayamadım.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=57671.0

Bu cümleyi biraz açabilir misiniz.

İçkide sınır olmayabilir. Diyer hiçbir konudada sınır yok diyebilirim. Birkaç kez gittim.

Tesis içerisinde deyişim sıkıntısı yok demişlerdi. Benim aldığım hafta sorun olmaz diye bakmadım bile.
Satarken dedikleri kelime hafta parasını yatırıyorsunuz müsyit olduğu mütdetce birden fazla gitme şansı var.
İyi dedik aldık deyişim ücreti dediler başka hafta olur olmaz zaman mekan uyar uymaz ozaman benim işime gelmez dedim ama aldıktan snra.
Yani iş işten geçti almış bulunduk. Dediğim gibi istediğiniz zaman istediğiniz yere bağlayıcı özelliği olmadan birden fazla tatile gitmek isterseniz diye düşünerek yazdım SAYGILAR.

ANKARA' Alıntı:
İçkide sınır olmayabilir. Diyer hiçbir konudada sınır yok diyebilirim. Birkaç kez gittim.

Tesis içerisinde deyişim sıkıntısı yok demişlerdi. Benim aldığım hafta sorun olmaz diye bakmadım bile.
Satarken dedikleri kelime hafta parasını yatırıyorsunuz müsyit olduğu mütdetce birden fazla gitme şansı var.
İyi dedik aldık deyişim ücreti dediler başka hafta olur olmaz zaman mekan uyar uymaz ozaman benim işime gelmez dedim ama aldıktan snra.
Yani iş işten geçti almış bulunduk. Dediğim gibi istediğiniz zaman istediğiniz yere bağlayıcı özelliği olmadan birden fazla tatile gitmek isterseniz diye düşünerek yazdım SAYGILAR.
Şikayet var sitesinde de benzer şikayetler var.
http://www.sikayetvar.com/sikayetoku/k/445/f/3802

Valla abi hersene farklı farklı yerlere giden tecrübeli birisi olarak bu devre tatilini nasıl aldım hâlâ kızıyorum kendime.
Şikayetden ziyade bilgi paylaşımıyla birilerini uyarmak başka birşey deyil diye düşünüyorum.
Hatta sözleşme yaparken tapu mahiyetinde tarihini bile yasal itiraz yada vazgeçme süresini göz önünde bulundurarak geçmiş tarih atmışlardı genede uyanmadım.

Devre mülk almaktansa, kiralamak daha mantıklı.
Haymana da doktorun oteli ni tavsiye ederim.

Buranın bana hoş gelen yönü: Suyunun aşırı sıcak olmaması bu nedenle sıkıntı vermemesi ve temal havuda haremlik selamlık olmaması

Çağ Termal'de kalan bir yakınımın tavsiyesiyle, yılbaşı döneminde 15 günlük bir devre mülkü 10.000.-tl'ye satın aldım.
Tanıtım için gittiğimde Doktorun yerini balkondan gördüm. Gittiğimde orayı da gezerim.
Çağ termali ayda 500.-tl taksitle 12.000.-tl'ye satın almak mümkünmüş gibi geldi bana. Düşünenler olabilir diye bu alternatifi de yazıyorum.
Doktor'un yeri devre mülk mü?

CelalS' Alıntı:
Çağ Termal'de kalan bir yakınımın tavsiyesiyle, yılbaşı döneminde 15 günlük bir devre mülkü 10.000.-tl'ye satın aldım.

Hayırlı olsun abi, aidat durumu yada farklı zamanlarda gitme isteği nasıl oluyor ???

ANKARA' Alıntı:
Hayırlı olsun abi, aidat durumu yada farklı zamanlarda gitme isteği nasıl oluyor ???
Çok teşekkür ederim.
Yıllık 350.-tl aidat.
Değişik zamanlarda gitme isteği için yardımcı oluruz dediler. Yılbaşı ve Şubat tatili dışında herhalde değiştirme imkanı vardır.
Ben de bir mani çıkmazsa ilk defa bu yılbaşı gideceğim, gözlemlerimi aktarırım.
1 günlüğüne kaldım, tapulu devre mülk fiyatının 10.000,- tl civarında olduğu düşünüldüğünde fena değil.
2. etap yeni açılmış. Eşyalar yeni ve çok güzel döşenmiş.
Çocukluğum Ankara'da geçtiği için en çok bozkırın kışını özlüyorum. Umarım Yılbaşında kar yağar Haymana'ya. :smiley:
Daha detaylı bilgi almak için, 0 555 970 62 54 ten Aslı Hanım ile görüşebilirsiniz.

Çağ termalin şehir içindeki 1 etap tesisinde yaz ayında bizde kaldık ama pek fazla memnun kalmadık. sizin aldığınız yer 2. etap olsa gerek. problem soğuk ve ılık havuzların olmayışı. 1 etap odalar çok sıkışık, yatak odası ışık almıyor, salon dar ve eşyaları yetersiz. birde 350 tl aidat karşılığı hizmet yetersiz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri