Hayalimdeki Karavan'a Ilk Adım .

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cengelek08 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,202
Proje hangi aşamada? son haliyle biraz değişikliğe ihtiyaç var gibi. Ben 2005 yılından beri kullandığım 3 karavanımda da çamaşır makinesi kullanmadım. Bana göre çamaşır makinesi çok uzun süreli seyahatlerde bile çok ihtiyaç duymayacağınız gereksiz bir ayrıntıdır. Eğer çok uzun bir geziye çıkarsanız her kampingte çamaşır makinesi ve bir çoğunda kurutma makinesi mevcuttur. Az bir ücret karşılığında biriken çamaşırlarınızı halledersiniz. Bunun yerine daha büyük boy bir buzdolabı özellikle yaz kamplarında daha çok işinize yarayacaktır. Büyük boy buzdolabı=karavanda karpuz yiyebilmektir :smiley:

Etiketler
Şimdi dikkatimi çeken başka bir husus da karavanı kaç kişi kullanacağınız, yatma kapasitesi kullanıcıların yaş, cinsiyet ve adedine göre belirlenmeli :smiley:

Tekrar Merhaba Arkadaşlar.
Uzunca bir süre , (yaklaşık 4 ay) karavan imalatına ara vermek zorunda kaldım. Annemi kaybetmenin neden olduğu moral bozukluğu ve üzüntü nedeni ile canım hiç iş yapmak istemedi.
Neyse yavaş yavaş imalata başladım. Son resimleri en kısa sürede buradan yayınlayacağım.
Herkese Selamlar

Tekrar Merhaba Arkadaşlar.
Uzunca bir süre , (yaklaşık 4 ay) karavan imalatına ara vermek zorunda kaldım. Annemi kaybetmenin neden olduğu moral bozukluğu ve üzüntü nedeni ile canım hiç iş yapmak istemedi.
Neyse yavaş yavaş imalata başladım. Son resimleri en kısa sürede buradan yayınlayacağım.
Herkese Selamlar

Başınız sağ olsun.
Annenize Allah'tan rahmet, sizlerede Allah sabırlar versin.

Merhabalar.
İmalatım amatör ruhla devam ediyor. Su tesisatı , Temiz ve pis su tesisatı, elektrik tesisatı, Güneş enerjisi, Ön koltukların 360* döndürülme mekanizması, en önemlisi yalıtım gibi montajlar bitti. Mobilya, dolaplar çekmecelerin imalatı devam ediyor. Resimleri altta ekledim. Tavsiyelerinizi ve beğenilerinizi bekliyorum. Selamlar

IMG 20181029 143944

IMG 20181029 144116

IMG 20181029 144220

IMG 20181029 144226 1

IMG 20181029 144233

IMG 20181029 144238

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR