Hatay'dan Berlin, Amsterdam, Paris'e Arabayla Üç Başına

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yasarergun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 53
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,516
"ben moldova gagauz yeri rotasını 2 sene önce yapmiştım. bugün öğlen havaalanından rotayı çekyaya çevirdim, fransa bitti almanyadayım. belarus ve ukraynadan sonra bulgarlara bulaşmadan romanya, macaristan, sırbistan, makedonya, yunanistan yapacağım"

Bulgaristan sıkıntısı veya Bulgaristandaki sıkıntı nedir acaba?
Bulgaristan'da hırsızlık olayı çok oluyormuş. Gurbetçi vatandaşlarımız bu konuda çok muzdaripler. Ben ve eşim ile 7aralık 2019 günü fransa'ya hareket etmeden önce Kapıkule'de kime sorduysam kesinlikle otobandan ayrılmadan ve tüm bulgaristanı gündüz geçmemizi söylediler yakıt almak için girdiğinizde bile bir kişi arabada kalarak emniyeti sağlamayı söylediler. Yoksa aracınızı soyup soğana çeviriyorlar dediler. bende sırp'a kadar hiç durmadım. Fransa'da bir gurbetçi vatandaşımız Türkiye'ye ziyarete giderken otobanda bazı yerler yapım aşamasında kapalı olduğu için şehir içine girmek zorunda kaldıklarında size yol gösterme bahanesi ile çıkmaz sokaklara yönlendirmeye çalışmışlar. Kısacası soymak için her yolu deniyorlar. Çok dikkatli olmalı sevgiler.

"ben moldova gagauz yeri rotasını 2 sene önce yapmiştım. bugün öğlen havaalanından rotayı çekyaya çevirdim, fransa bitti almanyadayım. belarus ve ukraynadan sonra bulgarlara bulaşmadan romanya, macaristan, sırbistan, makedonya, yunanistan yapacağım"

Bulgaristan'da hırsızlık olayı çok oluyormuş. Gurbetçi vatandaşlarımız bu konuda çok muzdaripler. Ben ve eşim ile 7aralık 2019 günü fransa'ya hareket etmeden önce Kapıkule'de kime sorduysam kesinlikle otobandan ayrılmadan ve tüm bulgaristanı gündüz geçmemizi söylediler yakıt almak için girdiğinizde bile bir kişi arabada kalarak emniyeti sağlamayı söylediler. Yoksa aracınızı soyup soğana çeviriyorlar dediler. bende sırp'a kadar hiç durmadım. Fransa'da bir gurbetçi vatandaşımız Türkiye'ye ziyarete giderken otobanda bazı yerler yapım aşamasında kapalı olduğu için şehir içine girmek zorunda kaldıklarında size yol gösterme bahanesi ile çıkmaz sokaklara yönlendirmeye çalışmışlar. Kısacası soymak için her yolu deniyorlar. Çok dikkatli olmalı sevgiler.

Günaydın Zeko dayı.
Ben dogma büyüme İzmirliyim Bulgaristan la hiç bir aile geçmişim yok şu an içinde her hangi bir menfaat bağlantım yok.
Yukarıda yazdığınız size söylenmiş olan Bulgaristanda ki olumsuzlukların hepsi uydurma ve kesinlikle yalan. Ben Edirne de oturuyorum yeşil pasaportum var Bulgaristana sayısız kere arabamla veya bisikletle hatta yaya girip çıktım uzun sürelide kalıyorum kısa sürelide. Kimsenin kimseye karıştığı rahatsız ettiği filan yok yeter ki siz hayatın normal akışı içinde yaşayın kuralları çiğnemeyin. Bulgaristanda da rahatça gezip tozarsınız arabanızı park yerine bırakır dolaşırsınız yani öyle anlatılan durumların hiç birisi yok içiniz rahat olsun.
Hırsızlık araba çalmak diyorsanız İtalyanın başşehri ROMA yı bir araştırın derim yada diğer büyük şehirlerini.

AB ülkesi Bulgaristan dip nokta eşiğini atlattı ve yukarı doğru çıkıyor. 2000 li yılların başında açlıkla sınandılar. TR den giden otobüsler vs çalındı. Allah bizim sonumuzu hayır etsin.

Günaydın Zeko dayı.
Ben dogma büyüme İzmirliyim Bulgaristan la hiç bir aile geçmişim yok şu an içinde her hangi bir menfaat bağlantım yok.
Yukarıda yazdığınız size söylenmiş olan Bulgaristanda ki olumsuzlukların hepsi uydurma ve kesinlikle yalan. Ben Edirne de oturuyorum yeşil pasaportum var Bulgaristana sayısız kere arabamla veya bisikletle hatta yaya girip çıktım uzun sürelide kalıyorum kısa sürelide. Kimsenin kimseye karıştığı rahatsız ettiği filan yok yeter ki siz hayatın normal akışı içinde yaşayın kuralları çiğnemeyin. Bulgaristanda da rahatça gezip tozarsınız arabanızı park yerine bırakır dolaşırsınız yani öyle anlatılan durumların hiç birisi yok içiniz rahat olsun.
Hırsızlık araba çalmak diyorsanız İtalyanın başşehri ROMA yı bir araştırın derim yada diğer büyük şehirlerini.
yukarıda bulgaristan ile ilgili sözleri fransada tanıştığım gurbetçi vatandaşlarımızın anlattıklarını aktarmaya çalıştım. benim başıma oyle bir şey geldimi hayır. Yinede vermiş olduğunuz güzel bilgiler için teşekkür ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR