Hatay; Yaban Ceylanı Yaşam Alanları Gezi Turu (20 Kasım 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Thunder one Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 41
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,375
Ynt: Hatay; Yaban Ceylanı Yaşam Alanları Gezi Turu (20 Kasım 2010)

HATAY Yaban Ceylanı yaşam alanları gezi turu

IMG 4478

IMG 4482

IMG 4483

IMG 4485

IMG 4487

Etiketler

Bu geziyi düzenleyen ve bizlerin bu güzellikleri yaşamasına vesile olan, Sayın Yrd.Doç.Yaşar ERGÜN beyefendiye teşekkür ederiz.

Sedat abi güzel fotolar için size organizeyi yapan yaşar hocama,katılımcılara teşekkür ederim.YAŞAR HOCAM SİZDEN İSTEĞİM;Göl etrafındaki işgali gördünüz yıllardanberi göle giderim işgal her geçen gün artarak devam ediyor bu konuda BİRŞEYLER YAPILAMAZMI,ETRAFTAKİ İŞGALCİLER Evlerin foseptiğiyle,bulaşık sularıyla beraber detarjanında göle akıtılıyor gün gelecek işgal nedeniyle elini suya dokunduracak bir yer bile bulamayacağız bu konuda sizlerden çok şey bekliyorum gerekli girişimleri yapacağınıza inancım tamdır.selamlar

Nar ekşisinden sonra, çay konusunda da usta olduğunuzu anlıyorum Sedat Bey. Güzel fotoğraflar için size ve A.Hamit Beye çok teşekkürler; yurdumun bu güzel köşesinden ne hoş görüntüler...

Cavid Sezen

Cavid hocam memleketimizde o kadar çok doğal güzellikler varki ama bizler çok azını biliyoruz. Bizede bu doğa güzelliklerini gösteren Gezenbilir hatay ekibi, özellikle Küçük Ağa (Sedat Beye), Akşam dönüş yolunda bu güzel göl manzaralarını göstermeye vesile olan Menderes hocama sonsuz teşekkürler.
A.Hamit ...

cavit bey iş bölümü yaptık arkadaşlar bana çaycılık görevini yüklediler bende zevkle görevimi yerine getirmeye çalışıyorum

Paylaşımınız için teşekkürler.İzmir'den doğaseverlere selamlar :smiley:

Paylaşım için çok teşekkürler.

Lakin konu içersinde Off Road araçları bulunmakla birlikte hiç bir off road sürüşü - geçişi olmadığı için bu konuyu müsadenizle Yurt İçi Gezi Notları ya da Ekoloji bölümüne taşımak için izinlerinizi istiyorum A. Hamit Bey.

TezzMertek' Alıntı:
Paylaşım için çok teşekkürler.

Lakin konu içersinde Off Road araçları bulunmakla birlikte hiç bir off road sürüşü - geçişi olmadığı için bu konuyu müsadenizle Yurt İçi Gezi Notları ya da Ekoloji bölümüne taşımak için izinlerinizi istiyorum A. Hamit Bey.
TezzMertek beyefendi, Görüşleriniz için teşekkür ederim. Konunun bir kopyasının taşınmasında sakınca yok, İsterseniz konu açıp aynı resimleri ordada yayınlayabilrim. Hatay'da yaşayan yaban ceylanlarınn herkes tarafından bilinmesi , sahip çıkılması, özellikle korunması için çalışmaların yapılması gereklidir. Kırıkhan'a bağlı böyle bir gölün varlığını biliyorduk. Ancak bu kadar güzel olabileceğini düşünmemiştim.

A.Hamit

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri