Hasan Tan Çocuk Yuvası Minikleriyle Piknik (27 Mayıs 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SEVAL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 64
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,840

SEVAL

www.sevalduban.com
Web
www.sevalduban.com
Merhabalar,

Baharın sıcak yüzünü gösterdiği, ağaçların çiçek açıp bahara merhaba dediği, toprağı papatyaların bürüdüğü şu günlerde hepimiz sevinçle ve neşeyle uyanıyoruz sabahlara. Ben her sabah işe gitmek için hazırlanırken, hep hafta sonu tatilinde şehirden kaçıp doğanın koynuna sığınacağım için motivasyonuyla çıkıyorum evden.
Eminim bir çok kişi benim gibi düşünüyordur.

Kendimizi ilk fırsatta doğaya atmaya hevesli olduğumuz bu günlerde bir etkinlik düzenleyip minik insanları da bu keyfe dahil edelim diye düşündük.
Bu minik insanlar hayata 1-0 yenik başlayan Hasan Tan Çocuk Yuvasının kimsesiz çocukları.
Onların kendi aileleri yok ama kaderlerini paylaştıkları ortak bir çatıları var.
Hasan Tan Çocuk Yuvasının minik insanlarını bir piknik organizasyonunda misafir etmeye ne dersiniz ?

Mesela bir Pazar günü çocukları Üsküdar’ daki Hasan Tan Çocuk Yuvasınından alıp pikniğe gitsek, masalarımı sandalyelerimizi yerleştirsek, yemeklerimizi hazırlasak aheste aheste, sonra top oynasak, ip atlasak, geleneksel halat çekme yarışını yapsak ?
Nasıl olur ?

Çok harika olur değil mi :smiley:
Aramızda olup neşemize katılmak için hepinizi bekliyoruz.

Toplanma Noktası: Üsküdar Hasan Tan Çocuk Yuvası
Tarih: 27 Mayıs 2012 Pazar
Piknik Yeri: Beykoz Eski Göllü Köyü Çayırı

Etiketler
Tekrar merhaba,
Yukarıda açtığım başlığın temelleri 2011 ilk baharında Cenk Coşkun arakadaşımızın fikri üzerine şekillenmeye başladı. Fakat sonra yaz gelip de yıllık izinler yüzünden insanlar sağa sola dağıldığı için gerçekleştiremedik. Şimdi yine bahar geldi ve bu konuyu tekrar gündeme getirdik.
Tarih 27 Mayıs Pazar günü olarak netleşti :smiley:

Katılan çocuklarla ilgili bilgi paylaşayım
smile.png

Önce sayıları;
Üsküdar Hasan Tan Çocuk Yuvası' nda 45 çocuk ve 5 görevli var.
Onun dışında Bahçelievler Kız Yetiştirme yurdu ve Okmeydanı Erkek Yetiştirme yurdu var.
Oralardan da gelen çocuklar olacak. Onların sayısını da en kısa zamanda yayınlayacağım.

Çocuklara gelince;
Bu çocukların yaşları çok küçük.
Ama hepsi sevgi dolu ve çok tatlılar.
Hasan Tan Çocuk Yuvası' nda gönüllü çalışan ve koruyucu ailelik yapan arkadaşlarım var.
O yüzden oradaki yuvayı seçtik.
Eğer bu ilk etkinlik başarılı olursa sonrasında başka yuvaları da konuk edebiliriz belki.

27 mayıs ta piknik tarzı etkinliği hangi lokasyonda ya da tesiste yapmayı düşünüyorsunuz.?
Dallas Cafe hala aktif mi.?

Garaj Satışı yapılan tesis yani. Orada yapılabilir bu etkinlik.

TezzMertek' Alıntı:
27 mayıs ta piknik tarzı etkinliği hangi lokasyonda ya da tesiste yapmayı düşünüyorsunuz.?
Dallas Cafe hala aktif mi.?

Garaj Satışı yapılan tesis yani. Orada yapılabilir bu etkinlik.

Merhaba Murat,
Ömerli taraflarında yapmayı planlıyoruz.
Henüz netleşmedi.

Suzuki4x4turkiye sitesinde yapılan liste: 1. Seval Duban - 3 çocuk misafir edebilir.
2.Cenk Coşkun- 3 Çocuk misafir edebilir.
3.Cezmi BÜKER-3 Çocuk misafir edebilir.
4.Kerem Sarımehmetoğlu - 3 çocukta benden
5.Ufuk Sarımehmetoğlu - Te 1'de benden olsun beyaa
6-Fatih Özyurt - 2 Kızan
7-Koray ve Egemen - 3 kızan
8-Deniz ERKMEN - 2 Çocuk
9-Alper KARAKULLUKCU 1 çocuk
10-İzzet Mağden - 2 çocuk (minimum)
11-Nurhan ÖZGÜR - 2 Çocuk (misafir edebilirim eşimle birlikte)
12-Zafer TEKER-2 Çocuk misafir edebilirim.(eşim ve oğlumda gelecektir)
13-Çağlar Köker - 2 uşak da ben alirum
14-Zafer Togay - 3 arkadaşıda ben alırım
15-hasan Ermagan - 3 çocuk ( ben hüseyinle gelicem arka koltuğa oturacakları için hüseyinle beraber 4 çocuk oluyor. ön koltuğada 1 eğitmem alırım.)
16-Ümit MAVİ - arka koltuk boş

16 Araç = 38 Çocuk

Offroadcuyuz.com sitesinin listesi:

1- Mustafa uçar 2 çocuk mısafır edecek
2- Adnan Çetinel 2 çocukmısafır edecek
3- Nazmi uçar 2 çocukmısafır edecek
4- Günay Yörüten 2 çocukmısafır edecek
5- Murat Emanet. 2 çocuk misafir edecek
6-Cenk Sarıkaya . 3 çocuk misafir edecek
7-sAkalsız huseyın 3, cocuk mısafır edecek

toplam 23 araç = 54 çocuk

Ynt: Hasan Tan Çocuk Yuvası Minikleriyle Piknik (27 Mayıs 2012)

Aslında dün yazacaktım ama kafa bir milyon olunca unutmuşum ::smiley:

Toplanma Yeri: Üsküdar Hasan Tan Çocuk Yuvası
Saat: 10:00
Piknik Yeri: Beykoz Üsküdar Eski Göllü Köyü Çayırı

Merhabalar,
Tüm araçlar Kısıklı caddesindeki Opet' in önünde buluşup yuvaya hep birlikte gidebiliriz.
Saat 09:00' da Opet önünde buluşalım :smiley:

Opet

Merhabalar,

Az önce yuva ile görüşüp durumu netleştirdim.Yarın sabah 09:00' da Altunizade Opet önünde buluşuyoruz.Saat 10:00' da HTÇY önünde olup çocukları alıyoruz.65 kişi alacağız HTÇY' dan. İnşallah araç sayısı yeterli olur

Yemek konusu daha önce de bahsettiğimiz gibi.Köfte, tavuk, sucuk yiyecek için.Meyva suyu, ayran, kola vs içecek için.İsteyen ekstra kek, börek, poğaça vs yapabilir.

İnşallah çok keyifli bir gün geçireceğiz

Seval çokkk sağol harika bir gün geçirdik her şey için çok teşekkürler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri