Hangi BMW ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Jeep34 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 37
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,127
Ynt: Hangi BMW ?

1999 model bmw 523 ia aracımla asfaltta çok iyi anlaşırız :D

09082008095

Etiketler

Grand Cherokee' den önce bende bu vardı... ;D ;D ;D
Süper yanlardık ;D ;D ;D

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

E30 1 06FS596 2

E30 4 06FS596 2

Grnt08

Alfonse' Alıntı:
Grand Cherokee' den önce bende bu vardı... ;D ;D ;D
Süper yanlardık ;D ;D ;D

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

3?? motor neydi ?

benimde hayalımde yatan 328 ankara bu aracı çok seviyor

vosdost' Alıntı:
3?? motor neydi ?

benimde hayalımde yatan 328 ankara bu aracı çok seviyor

3.20i.......

E30' lara "çakal kasa" deniyor... Ankara, bu çakal kasaların diyarı... Çok var... 28 bulmak çok zor... Temizi kalmadı ama M40 kodlu 3.25 tavsiye ederim...

Sağlıcakla....

gümrükten denk getirmek lazım. gözüm hep tasıste :smiley:
enkaya sizin araç gidermiydi
daha sonra ivedik sanayisine ?

vosdost' Alıntı:
gümrükten denk getirmek lazım. gözüm hep tasıste :smiley:
enkaya sizin araç gidermiydi
daha sonra ivedik sanayisine ?
Bu arabalar çok eskidi artık. Tasişe düşer mi bilmem?
Gümrük satışındaki araçlar İnternetten takip edilebiliyor mu? Linkverir misiniz...

Çok duydum enkayı ama hiç gitme fırsatım olmadı. Zaten Bodrum' da yaşıyordum o aralar. Ankara' ya döndükten bir süre sonra da sattım Bmw' yi..

Fakat İvedik' e Enka' ya bu aralar bi Pazar gitmeyi planlıyorum, seyretmeye :smiley:

belli olmuyor denk gelebilir. Fakat takip eden çok kisi var
www.tasis.gov.tr

enkayı jandarma kapatmıstı.
ivedik sanayi sitesinin arkasına ne yaptılar bilmiyorum.

vosdost' Alıntı:
belli olmuyor denk gelebilir. Fakat takip eden çok kisi var
www.tasis.gov.tr

enkayı jandarma kapatmıstı.
ivedik sanayi sitesinin arkasına ne yaptılar bilmiyorum.

Link için teşekkürler, inceleyeceğim....

Ben yol mevhumum felan çok zayıftır, ivedik sanayiyi felan biliyorum da, nerede yarıştıklarını tam bilmiyorum, bide çok sorunlu, çakal çukal takımı gidiyormuş oraya... İçki felan içip yarışıyorlarmış... Pek haz etmiyorum yani... Sanayideki çoğu dostum bile artık serseriler gidiyor felan diye, gitmiyorlar...

Arkadaşlar stajımı borusan oto da yapıyorum.. Bmw Land rover Mını markalarının servısı satısı yapılmakta ... Hemen hemen hepsi ni az biraz inceleme şansım oldu...Şunu belirtmek istedim butun modellerı ayrı güzel ama 5 serisinin yeri bir başka ... Mekanik açıdan çok daha sağlam ve başka bir uyum var arabada.... Bmw sahibi olmak ayrı bir şans.... Mini de kaliteli özellikle balataları sıfırlasa dahi güvrn veren bir frene sahip..Land rover jeep ler genellikle km bakımlarına geliyor ... Hava yağ filtreleri balataları değişiyor.. Discovery modeli favorim... Bu sadece bmw konu başlıgı biliyorum kusuruma bakmayın artık :smiley:
NOT : Bmw Land rover Mini lerdeki ortak ve en önemli kusur parça fiyatları çok pahalı ya... Euro bazında hepsi......

Ben E 36 M3 hastasıyım. 3.2 litre 321 hp gücünde. Bu araçlara turbo uygulaması ile 1100 hp'lik bir güç alınabiliyor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,437
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri