Hangi BMW ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Jeep34 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 37
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,120

Jeep34

Zirve
Yer
İSTANBUL
Wolverine-Grand Cherokee' Alıntı:
Gerçi konunun epey dışana çıktık ama E-46'nın sıralı 6 'lısıda bi başka ses çıkartır dimi Uğur Abi :D

mirkan' Alıntı:
valla benim e-34 v8 540ia headers ve komple kitden sonra custom chopper gibi oldu :smiley:

alpaslanepli' Alıntı:
Vay anasını yea! şu off-road çulara bak hepsinin içindeki asfalt canavarı çıktı dışarı iyimi ;D

mirkan' Alıntı:
ahahahaaa :smiley: biz o duyguları çoktan bastırdık sürat felakettir . anı bunlar anı :smiley: acaba hangi bmw deseydim ne olurdu

alpaslanepli' Alıntı:
E cevap aynı benim BMV ;D

Evet.. Hangi BMW..? ;D Benim için, şanzıman ve motor uyumluluğu şiir gibi olan sıralı 6 silindirli 3.0 lt. BMW lerdir. ;) Sizin için ? Dökün bakalım kurtlarınızı asfalt canavarları.. Saklamayın :D

E39

Etiketler

Ynt: Hangi BMW ?

İlk göz ağrım. Bu markaya beni bağlayan namı diğer uzay kasa E36 3.18 İS 4 silindir 140 BG.

Tara0004

2.si konfor ve sportif sürüşün birleştiği zirve..
E39 5.28 ia Sıralı 6 silindir 193 BG.

Annem, babam ve Ayder Yaylası :smiley:

Tara0003

3.sü yani sonuncusu diyebiliriz. Çünkü benim aşık olduğum E39 artık çıkmıyor ve ben treni son vagonundan yakaladım.
E39 5.30 İA Sıralı 6 silindir 231 BG. M54 motor.2003 model.

SonyT00010091

SonyT00010321

bmw 1992 yıllarından bu yana alma aşamasına gelipte alamadıgım kısmet olmayan ve kendimin olarak kullanamadıgım tek markadır, 2 sene önce 320ci 2005 model arkadaşın aracını satmak için bana bıraktıgında 15 gün kullanma şansım oldu ,ama daha çok mercedes sahibi oldum .belki ilerde kısmet olur .ugur abi aracın çok iyi sıkı bir makina, ona otomobil demek hakaret olur bmw reklamları da süper insanın aklında yer ediyor, arkadan çekiş mantıklı geliyor.

pancarmotorcu' Alıntı:
bmw 1992 yıllarından bu yana alma aşamasına gelipte alamadıgım kısmet olmayan ve kendimin olarak kullanamadıgım tek markadır, 2 sene önce 320ci 2005 model arkadaşın aracını satmak için bana bıraktıgında 15 gün kullanma şansım oldu ,ama daha çok mercedes sahibi oldum .belki ilerde kısmet olur .ugur abi aracın çok iyi sıkı bir makina, ona otomobil demek hakaret olur bmw reklamları da süper insanın aklında yer ediyor, arkadan çekiş mantıklı geliyor.
4 çekiş daha mantıklı :smiley:

Bu zamana kadar hep yan yan gittim, artık direk karşıya gidiyorum :smiley:

E30' dan başka keyif tanımam, yannnnnnnnnnnnnnnnnnnn......................

2002' leri bilirmisiniz....
79' damı ne 2002 tii çıkardı Bmw. Önündeki panjurda ORBUT yazıyordu. Orjinal. Öndeki araç, dikiz aynasından ORBUT' u TURBO okuyup çekiliyordu......:smiley:

Bende 3.20i E30 vardı. Bazen 4' e çekerken bile yanlıyordum :smiley:
Ankara' da 3.5 E30 lar var. 260' ta 4' ten 5' e alıyosun makineyi. İnternette videolar dolanıyo. Takım elbise, makosen, Ankara' lı Turgut, bilekte gümüş tespih, 260 km/h, 4' ten 5' e al.... :smiley:

Piyasadaki 3.25i E30 larin çoğu 145' mi 148' bg mi ne "3.25i Cat".... Sahipleri bile bilmiyo 160 küsürlük 3.25 zannediyolar.... Basıyolar öle işte..... :smiley: Ama ben biliyorum :smiley: Bi kanıtladım 2 yıl önce birisine, izne gelmiştim Ankara' ya, adamın eline katologların, teknik resimlerin, değerlerin fotokopilerini bi dayadım .... Sinir oldum, inat ediyo kıro, haketti napıyım, anlattım 150 kere anlamıyo......
Herif kıpkırmızı oldu. Bi kağıtlara bakıyo eline verdiğim bi motora, resimler aynı mı diye?
Sonra dövüyodu beni, kudurdu :smiley:
Ben de Bodrum' a geri kaçtımmm. Heh heh.... :smiley:

Beyaz X6' yı tek geçerim.......!!!!!

www.e30.tc diye bi forum sitesi var. Bende üyeydim...
Siteye bi giriyosun. Dannnnnkkkkkkkkk diye kocaman yazı çıkıyo..... "Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez" diye. ( Tabiki katılıyorum )
S.a yazmadan konu açamıyor, mesaj atamıyorsum.
A.s. yazmadan cevap verdim bi soruya bi kere, unutmuşum!.... Uyarı aldım..... (smile koymuyorum, düşünün)

3 sendir e46 2004 model 3.20d kullanıyorum.
siyah içi siyah. 136 hp ve güçlü torku cok iyi ivmelendiriyor aracı. su anda 170.000 km oldu araç. şimdiye kadar hiç üzmedi beni.
aracıma 2-3 defa vurdular.

biri eşiyle kavga edip alkol alıp gazlayan bı kadın park halındeyken vurdu.
bı amca sola bakmadan skaga dalmak isteyınce onume kırdı
dığerıde arkadan ufaktan ısıkta beklerken duramayan bır teyze. :'( :'( :'(

bu üç durum dışında hiç servise bakım harici girmedi. ama bu 3 kaza arabanın değerini oldukça düşürdü. hemde hiç suçum yokken oldu bu kazalar.
yine BMW'mden soğumama yetmedi. fakat ufak ufak yenıleme isteği duymaya başladım.
ben dizelciyim :smiley: benzinli arabaya b saatten sonra bınemem o yuzden 2009 model 3.18 d almak için finans oluşturmaya başladım.
arazi için sanırım 1.3 corsamdan vazgeçim vitara alıp araziye cıkacagım.
bir ara bmw nın yerıne 2 ltre yenı bır arazı aracı alsam dıye dusunurken corsadan vazgecmek daha kolay olacak sanırım. :smiley:

ben kendım için 3.18d dusunuyorum ama size sanırım soyle spor M paket beyaz 5.30 dizel yakışır. 3 lire dizel makınası harıka. benzınlıden daha cok seversınız emınım

bende bir bmw servisi sahibi olarak e39 5.28 kullanıyorum.. ;D ama hangisi diye sorarsanız ayırt edemem hepsini seviyorum..bir şu z3,z4 le boyum yüzünden aram iyi degil o kadar..

ufak bi bmw anısı.
ankaralılar bilir koru sitesinden eskişehir yoluna arkadaşımın 2005 3.16 sedanı ile çıkdım ve 100 km giib bi hıza çıkıp sol şeritden ilerlemeye başladım.önümdeki 2 kapı clioya selektör yapdım ve çekildi ama tam ben onu geçince yada arkadaki .16 yazısını görünce diyelim kendisi bi anda gaza yüklendi ve önüme kırdı.bende durmadım bende basdım gaza ama aramızda en az 400+artı ben (~100kg) olunca yakalamak mümkün olmadı.demek istediğime gelince o arabanın bi kuyruk acısı olmaliki bu gereksiz davranışda bulundu:p

top gear' da e39 m5' teki elektronik donanımlar çok eleştiriliyor.....
Steerin wheel üzerindeki "M" butonu övülüyor :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri