Haftasonu Gezimiz; Akçakoca (19-20 Haziran 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ankirali Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 42
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,765
Ynt: Haftasonu Gezimiz; Akçakoca (19-20 Haziran 2010)

Aslında amacımız ankaraya yakın ulaşımda sıkıntı cekmeyeceğimiz hem denize girip hem bol oksijenli yeşil bir alanda huzurlu bir haftasonu geçirmek..bilgidiniz makul standartlarda başka yerler warsa paylaşmanızı isterim..güzelcehisarı arastıracagım.
teşekkurler...

Etiketler

Evet... 2010 tatilimi Akçakoca Martı kampingte tamamladım. Temmuz ortasında 13 gün burada kaldım. Karadenizin serin suları, devamlı esintisi ve sıfır sivrisinek... Deniz bazı günler dalgalıydı. Ağustos başında bir hafta sonu daha tekrar geldim. Ankara'nın sıcağından kaçmak aslında benim için bir bahane oldu.

18072010999

12072010808

14072010842

14072010843

15072010886

Sitenin yaklaşık 15 günlük üyesiyim. Günümün çoğu zamanını karavanla ilgili geziler tanışma bölümü ve teknik konuları okuyarak geçiriyorum. Sizlin gibi karavanla ilk defa gezip memnun olan arkadaşların yorumlarını okudukça çok mutlu oluyorum. Ve bende bir an önce karavan alıp bu olaya başlamak için coşku duyuyorum. Sizlere nice geziler dileğimle.

Süreyya bey, karavan konusundaki hevesinizi anlıyorum. Zaten bu site insanı hasta eder ;D Ve sonra karavan sahibi olursunuz. İnanın bu konu içerisinde de belirttiğim gibi karavanlı ilk tatilimde hayatımın en güzel tatilini 2010 yzında yaşadım. Sizinde bir karavancı olmanız ve mutlu tatiler dileğiyle...

ankirali' Alıntı:
19-20 haziran tarihlerinde iki gün bir gece olarak Akçakoca'daydım. İlk kez karavanımla tatile çıkmanın verdiği heyecanla bir gün önceden hazırlıklarımızı tamamladık. Akçakoca'da bir gece kaldım. Deniz öğleden sonra sakindi rahatlıkla girebildik ama akşam saat 7 den sonra müthiş yağış vardı. Karavanın içerisinde yağmur tıpırtılarını dinleyerek ve camdan denize düşen yıldırımları izleyerek akşam yemeğimizi yedik. Hayatım boyunca böyle bir anın mutluluğunu bir daha yaşayacağımı zannetmiyorum. Gece yağmur dindi ve ertesi sabah durgun denize girdik. Deniz biraz serin olsa da girilebilecek seviyedeydi. Akçakoca'nın içini ve Ereğli taraflarını da gezdik. Akşam saat 7 de yola çıktım. Otobandan yarım saat mola dahil saat 11 de Ankara'ya ulaştım. 250 km yolda tam bir simit depo LPG harcadım (35 litre).
İlk kez çıktığım karavanlı gezi tek kelimeyle harikaydı. Hanım, çocuklar ve ben çok keyif aldık.

Daima keyifli geziler yapmanızı dilerim.

karagozlers' Alıntı:
Sitenin yaklaşık 15 günlük üyesiyim. Günümün çoğu zamanını karavanla ilgili geziler tanışma bölümü ve teknik konuları okuyarak geçiriyorum. Sizlin gibi karavanla ilk defa gezip memnun olan arkadaşların yorumlarını okudukça çok mutlu oluyorum. Ve bende bir an önce karavan alıp bu olaya başlamak için coşku duyuyorum. Sizlere nice geziler dileğimle.

Anlaşılan size çok yararlı bir virüs bulaşmış, tek çaresi bir an önce şartlarınıza uygun karavanı almak

karagozlers' Alıntı:
HaklısınızSabahattin bey tek çare bir an önce karavan almak.

nasıl bir karavan ve kaç liralık bir bütçe ayarlıyabilecekseniz hep birlikte (forumdaki arkadaşlarımız dahil) aramaya başlayalım.

saboergin' Alıntı:
nasıl bir karavan ve kaç liralık bir bütçe ayarlıyabilecekseniz hep birlikte (forumdaki arkadaşlarımız dahil) aramaya başlayalım.

karagozlers' Alıntı:
Cavit ve Bülent beylere konuyla acil ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. ÖTV konularını inceledim.100.000 Tl. civarında mal olabilecek içinde şimdilik devamlı yaşayabileceğimiz motokaravan istiyoruz. İmalatçı firmalar ile daha görüşmeye başlamadık. ÖTV satın alınan aracın bedeli üzerindenmi yoksa karavanın toplam maliyeti üzerindenmi alınıyor o konuyu bilmiyorum. Yardımcı olup görüş paylaşanlara şimdiden teşekkürler.

Akçalı konularda sorun yok sanıyorum.

Cavid Sezen

Sabahattin ve Cavid beyler ankirali arkadaşın güzel Akçakoca gezisini benim karavan almam veya yaptırmam konusuna çevirmeyelim. Bana Yardımcı olmak isterseniz bu konuyu Serbest Muhabbet bölümünde yazışalım.

karagozlers' Alıntı:
Sabahattin ve Cavid beyler ankirali arkadaşın güzel Akçakoca gezisini benim karavan almam veya yaptırmam konusuna çevirmeyelim. Bana Yardımcı olmak isterseniz bu konuyu Serbest Muhabbet bölümünde yazışalım.

Elbetteki size yardımcı olmak isterim, Bende sitede yeni üye olduğum için acemiliğime verin. Serbest Muhabbet bölümünde görüşmek üzere.

karagozlers' Alıntı:
Sabahattin ve Cavid beyler ankirali arkadaşın güzel Akçakoca gezisini benim karavan almam veya yaptırmam konusuna çevirmeyelim.

Bu uslup buraya yakışmadı hiç... :(

Cavid Sezen

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

SON KONULAR

Geri