Haftasonu Gezimiz; Akçakoca (19-20 Haziran 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ankirali Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 42
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,757
Ynt: Haftasonu Gezimiz; Akçakoca (19-20 Haziran 2010)

Süreyya bey'in yanıtında bir ard niyet olduğunu düşünmüyorum. Sanırım bir anlatım bozukluğu oldu. ''Bu güzel gezi başlığını başka bir konuyla bölmeyelim'' demek istedi galiba.

Ancak bu konu da yine serbest muhabbet köşesinde kaynayıp gidebilir. Süreyya bey, Genel konularda ''Almayı ya da yaptırmayı düşündüğüm karavan konusunda fikir ve önerileriniz'' isimli yeni bir konu açarsanız daha doyurucu yanıtlar alabilirsiniz.

Etiketler

ÇOK TEŞEKKÜRLER MEMLEKETİ UZUN ZAMANDIR GÖRMEMİŞTİM.BEN DE KARAVAN İSTERİM MAX 4.50 DUYANLAR SATANLARI BANA HABER VERİRSENİZ MUTLU OÇLURUM.

bu güzel paylaşım için teşekkürler. Bizleri de oralara götürdünüz.

Üç yıl sonra yine bir haftasonu gezisi. Yeniden Akçakoca'nın sahilinde huzuru bulduk yeni karavan ile.

DSC01122

DSC01134

DSC01139

DSC01140

DSC01156

Kamp yaptığınız tam olarak neresi acaba.Teşekkür ederim.

Tanju bey kamp yaptığım yer Martı Kamping. Yazının tamamını okursanız kampingle ilgili bilgi de vermiştim 2010 yılında. Fazla beklentileriniz olmasın diye belirteyim Ereğli karayolunun kenarında (gürültü biraz oluyor) ve duş-wc vasat seviyede bir yer. Ama denize sıfır karavanı çekme imkanınız olabiliyor. Tabi bayram sonrası nasıl olur bilemem. Google maps koordinatları : 41.096609,31.206254
Bol keyifli geziler.

Nail bey, sağlıklı,huzurlu nice gezileriniz olsun inşallah.
Bu arada karavanınız gerçekten çok güzel duruyor, tekerinize taş değmesin.
Selamlar.

Teşekkür ederim Mehmet Bey. Sizin de Karavanınızı ilgi ile izliyoruz. Allah güle güle kullanmayı nasip etsin. Bol keyifli geziler dilerim.

25 Haziran 2014, yine yeniden Akçakoca. Memleketim Mengen'e ve Ankara'ya yakınlığı haftasonu ve kısa tatillerde tercih sebeplerimizden biri.

DSC04177

DSC04529

DSC04182

DSC04450

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri