Hafta sonu KIBRIS

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan edebiyatçı Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 57
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,546
Ynt: Hafta sonu KIBRIS

Batuhan 06' Alıntı:
İyi günler
Sy Edebiyatcı (İsminizi bilmediğim için)
Dubai gezinizi takip etmiştim,Kıbrıs gezinizide ilgi ile takip ettim.
Bilgilendirici açıklamalarınız ve güzel resimleriniz için teşekkür ederim.
Girne de kaldığınız otelden menun olduğunuzu belirtmişsiniz,Lefkoşe de otel tavsiyeniz olabilirmi?
Saygılar
Batuhan
Ankara

Merhaba Batuhan Bey,
Bir takipçim daha olmuş ne mutlu bana.Okunuyor olması beni yazmaya daha da heveslendiriyor. Hong Kong-Fas-Letonya ve Litvanya gezilerimi de yazdım siteye. Fas gezimin daha dumanı üstünde tütüyor :smiley:
Lefkoşa'da konaklamadığım için bu konuda size yardımcı olamayacağım.Ama Lefkoşa çok fazla zaman ayırmanızı gerektirecek bir şehir değil.Deniz de yok.Uzun süreli gitmiyorsanız Girne'yi tercih edin derim.

Etiketler

Merhabalar, paylaşımınız için sonsuz teşekkürler. 13 Nisan 2013'te 3 günlüğüne PEGASUS'la kıbrısa gidicem. Gezi notlarınız istifade edebileceğim iyi bir kaynak oldu tekrar teşekkür ederim.

Merhabalar Yavuz Bey. Pegasus'un kampanyalı biletleri akıl almaz ucuz gerçekten. Fırsatı iyi değerlendirmek lazım. Hatta yurt içi 19 liralık biletlerden denk gelse Adana'ya kebap yemeye, Hatay'a künefe yemeğe günübirlik bile gidilebilir. Umarım Kıbrıs'tan da memnun kalırsınız. Şöyle Maldivler'e felan da ucuz seferler düzenleseler ne iyi olacak.

Ynt: Hafta Sonu Kıbrıs

kardelensena1' Alıntı:
edebiyatçı bu güzel yazı ve resimler için çok teşekkürler gene beğendim... :smiley:

Çok teşekkür ederim. Kıbrıs biletleri hala aynı fiyat. Gördükçe bir daha gidesim geliyor.Kışın gezmek için çok ideal bir yer. Şiddetle tavsiye ederim.

Şans eseri açmış olduğunuz bu başlığa denk geldim. 22 Aralık'ta Girne'de olacağım inşallah. Paylaşımınız için teşekkürler. Her biri güzel ve bilgilendirici fotoğraflar olmuş:smiley:

Birde Girne de Mavi Köşk vardır. Mazarı olsun kendisi olsun gerçekten harika bir yerdir.

Haftaya tekrar ziyaret etme fırsatım olcak inş ;) ;D ;)

IMG 20130824 134518

IMG 20130824 142800

IMG 20130824 143002

Vakit sıkıntısı yüzünden biz Mavi Köşk'ü ziyaret edememiştik. Sayenizde görmüş olduk. Farklı fotoğraflarınızı da paylaşırsanız memnun oluruz. Dilerim bu geziniz de güzel geçer.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri