GWOA Kulüb'ün Stonehenge Gezisi (28 Aralık 2008)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hus55 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,017

hus55

Zirve
Yer
kuzey kibris lapta, girne
merhaba arkadaslar, tam yarim super yazi yazdim, tikladim.....hata olusdu diye yazi cikti karsima :mad:

hade tekrar basla......

bu gezimiz dunyaca unlu stonehnge bolgesinde yapildi. 9 G, bir nissan patrol gr, bir toyota landcruiser ve 2 disco'dan olustu. super manzaralar, cok engelli parkur[askeri arac deneme parkur oldugu icin].

ben G'yi yan yatiriyordum,allah korudu :eek:

Normal plain28dec08 s02

Etiketler

Ynt: GWOA Kulüb'ün Stonehenge Gezisi (28 Aralık 2008)

http://www.gwoa.co.uk/index.php?name=Forums&file=viewtopic&t=7241&postdays=0&postorder=asc&start=105

yukardaki link'i tiklayin, orada resim bol.

ben tek tek ancak yollayabiliyom :(

cok keyifli bir gun olmus tam 45 mil camur ve derin su.

Arkadaşin elinde bir boru var. Hangi aracin? hava emiş borusu heralde dimi?

nissanmiş..
konumu aşagi dogru yatik heralde bayagi dolmuş.

evet dogru gordun :eek: bizim arkadas satti muhtesem 560 GES off road canavar'ini ve nissan patrol GR ile kendini avudur ;D G'ile alisilmis hareketleri nissan ile yaparsa oyle olur.

bu arac satilirmizdi bir nissan icin????

Picture 024

Hüseyin sağol.Ta oralardan bizlere bu resimleri yolladığın için.
Bu kadar G'yi bir arada görmek ayrı bir güzel.

Gezi karelerini Mercedes dünyası ile beraber paylaştığınız için teşekkürler.

Nadir abi pişti.. :smiley: Aynı şeyleri saniye farkı ile düşünmüşüz ;)

deli ingiliz.....!! n'olacak ???

neyse, nissan beni takip ederdi, benim isiklari gecen bir dereden gectik hersey tamam. ansizdan arkamdan saga dogru dondu bizim arkadas ve bir tepeye dogru hiz aldi.yari yolda arkadan gara gara dumanlar atarak sondu..... daha sonra iyi makinist olan kisa beyaz 290 GDS sahibi howard durumu hemen su yuzune cikardi...
demek ki nissan gr,G serisi gibi standart halde her yerden gecmez

28122008330

nissan a haksızlıkyapmayın ama .mercedes kadar olmasa da ıyı aractır :((

gokhan,benim tum yorumlarim mutlaka saka'yla karisik. sakin beni yanlis anlama :smiley: herkesin zevki ,imkanlari,butcesi kendine. kimseyi asagilamak istemem.

aslinda, beni ingilterede yasayan land roverciler :mad: sizler ile hic bir sorunum olmaz,hatta yazilarimi duzeltmeye calisacam. ;)

nissan cok iyi bir arac tabii, omasa saudi'de ve avustralya'da bu kadar yaygin olmazdi.

yillar'ca tutucu, sivri dilli, kendi begenmis ingilizler ile G ve landy tartismasi beni boyle yapti, her firsatta G'yi ovmek isterim....oysa turkler ile bu konuyu savunmak gerekmez ;D

Hüseyin Bey güzel bir gezi. Arada zamanınız olduğunda bize G serisi'nin tarihi, gelişimi, ana model ve motor farklılıkları, arazi modifikasyonu ve aracın zayıf gördüğünüz yönleri üzerine ayrı başlıklar veya tek başlıkta bilgi verebilirmisiniz?
Aralarda zamanla verdiğiniz bilgiler kaybolabilir.
Bu iş hakkında az çok bilgisi olan pek çok kişinin sahip olmak isteyeceği bu araç hakkında bilgilenmiş oluruz.
Kimbilir belki bizim ülkemizde de Avrupa'dan uygun fiyatlı araç getirmek mümkün olur belki. Hayaller olmasa nasıl devam ederdik rutin hayata. :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR