Güneydoğu'da Görülmesi Gereken Yerler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan flue Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,846

flue

Yeni Üye
Web
pozitifland.blogspot.com
Herkese merhaba,
Forumda Güneydoğu ile paylaşım eksikliğini farkettim (veya gözümden kaçtı). Buna istinaden kendi gezilerimden edindiğim deneyimlerimi paylaşmak istedim. Aslında bir bölümünü kendi bloğumda paylaştım.
Bu yazılardan bazıları ;
http://pozitifland.blogspot.com/2013/01/halfeti-birecik-sanlurfa.html
http://pozitifland.blogspot.com/2014/01/tohma-kanyonu-darende-malatya.html
http://pozitifland.blogspot.com/2013/04/duluk-antik-kenti-doliche-gaziantep.html

Eğer sizlerin de bildiği, tavsiye edebileceği yerler varsa, paylaşırsanız sevinirim...
Teşekkürler :smiley:

Etiketler

Ynt: Güneydoğu'da Görülmesi Gereken Yerler

Zamanla görür elbet benimde merak ettiğim bir konu açıkçası türkiyede gezmediğim tek bölge olarak kaldı G.doğu ve yakında bu durumu da değiştirmek istiyorum. blogunuz çok güzel, takipteyiz.
Saygılar
Alkım.

C6602 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maalesef hala önyargılarımızı kıramıyoruz.aslında gidip görüp neler olduğunu anlatsak kaynaşsak belki çok şeyler değişir.en azından bir adım atmak gerekli.(orda bulunan hırsız, kaçakçı, teröristleri de unutmuyorum tabiki) ben hala ama hala orada yaşayan insanımızın kaderinin değişeceğine ama önce kendilerinin buna inanmaları gerektiğine inanıyorum.

Voyvoda4 çok teşekkür ederim :smiley:
G.doğu da gerçekten çok ilginç yerler var, görebildiğim kadarıyla... Hele de fotoğraf çekmekten de hoşlanıyorsanız, bir an önce programa almanızı öneririm...

Özay Bey, size katılmamak elde değil, gerçekten çok büyük önyargı var. Ben bu tarafa iş nedeniyle ilk kez geldiğimde kendime çok güldüm... Belirttiğiniz gibi kafamda çok tuhaf bir tablo çizmiş olduğumu farkettim... O kadar da korkulacak birşey yok, ya da en azından ben henüz yaşamadım (umarım yaşamam da).... 8)

sayın flue; yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz.güneyde değil ama kuzey doğu anadolu ve doğu anadoluda çokça bulunmuş biri olarak her kapıyı rahatça çalabilirsiniz ve her sofraya rahatça oturabilirsiniz.yolda kalsanız sizi misafir de ederler cebinize paranızı koyup yolcu da ederler.peki ya batıda neler oluyor.gerek yaşam şeklimiz gerekse olanaksızlıklarımız insanımızı bencilleştiriyor.oysa bir dilim ekmeği paylaşmak çokmu zor bu güzelim memleketimizde.biz bir bütünüz ve bütün olarak da kalmak için tüm şartları zorlayacağız...

Selamlar Arkadaşlar Gaziantep'te trekking failyeti yapan guruplar var ise bende katılmak isterim toplamda 6 defa yürüyüş deneyimim var ve ekipmanlarım tamam,

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri