Güney Afrika - Cape Town İzlenimleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan keyif Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,386
Ynt: Güney Afrika - Cape Town İzlenimleri

Benim gorseller dijital olmadigindan yok malesef ,dijital ortama aktarmak istiyorum cunku inanilmaz fotolar var.Table mountain dan ufka bakinca okyanus uzerinden yaklasan bulutlari cekmistim bir ortu gibi sehri kaplayip 2 gun esir etmisti.Bu resimlerle odul dahi alabilirim ama isin ilginc yani fotografci negatifleri kaybettigini soyledi inanmadim...ve Umit burnundaki manzaralar + milli parktaki babun saldirilari , penguenler ve Cape Town un riviera manzaralari ...

Etiketler
Ynt: Güney Afrika - Cape Town İzlenimleri

sevgililer gününde THY yine yaptı yapacağını ve bize cape town yolları bir kez daha gözüktü...hangi sevgilimi götüreceğime karar vermedim henüz... :p :p ikinci kişi için 1 € artı vergileri ödüyoruz...galiba 650 lira civarı vergiler...geçen sefer bir erkek arkadaşım ile beraber gitmiştim bu sefer o güzellikleri bir kız ile yaşayacağım...o buz gibi suları özledim...rihanna'dan photographs ve stupid in love şarkılarını dinleyerek araba ile gezdiğimizi düşünüyorum da benden en nefret eden insanı bile götürsem aşık olacağına iddiaya girerim... :p :p

böyle bir şehir sevgililer günü için en ideal şehir...bu şehir herşey için en ideal şehir aslına bakarsanız...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

SON KONULAR

Geri