Güneşi ile Denizi ile Camper Alıştırması ile; 2010 Kurban Bayramı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan enverdede Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 52
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,211
Ynt: Güneşi ile Denizi ile Camper Alıştırması ile; 2010 Kurban Bayramı

bu arada kızımın hafta sonu bize katılması ile fethiye yolculaını bırakmak üzere yola çıkıyoruz[attachment=1] niyetimiz yolcularımızı bırakıp ölüdeniz çevresinde bir iki gün geçirmek[attachment=2] [attachment=3]ancak sabah yağan yağmurun ardından benim deniz içinde resimlerimi gören kızımın morali biraz bozuluyor ve güneşi biran önce görebilmek için telefonla bilgi aldığımız Kaş'a geçmek için sabırsızlanıyor.yinede ölüdenizin güzelliklerini kaçırmak istemiyoruz[attachment=4]

CIMG1900

CIMG1934

CIMG1933

CIMG1930

Etiketler

ölü deniz her durumda güzelliklerini esirgemiyor bizlerden[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4]

CIMG1921

CIMG1919

CIMG1923

CIMG1928

Bu arada fethiye ölüdeniz meri motel yolundaki karavan alanı konklama fiatlarını sorduğumda sezonda kısa konaklamalar için karavan 10 TL+kişi başı 10 TL aldıklarını aylık konaklama için ise karavan+2 kişi 400 tl. yıllık parklı ücretinde 2400 TL olduğunu söylediler.Aldığım bröşürü bulamıyorum iletişim bilgileri vardı oysa ki.[attachment=1][attachment=2] belcekız plajı[attachment=3]ve ölüdenizden hava muhalefeti nedeniyle ayrılıyoruz[attachment=4]

CIMG1918

CIMG1935

CIMG1936

CIMG1938

Enver abi çok güzel bir gezi olmuş iş yerinde arkadaşlara gösterdim hepsi ah çekti tam gidilecek zaman dedier sessiz,sakin kafayı dinleyecek bir ortam hemde o tarihi güzellikleri sakin olduğundan daha rahat gezip tanıma olanağı olacak bir zaman paylaşım için teşekkürler.

Enver dede balkonda uyur değilde yoga yapar gibisin,Cem o fotoğrafa ommmm diye baloncuk eklese tam olacak.

Enver dede çok güzel bir gezi yapmışsın yine...Ben de özellikle Adrasanı merak ediyorum...Kaş ta konaklayabileceğimiz güzel kamping varmı abi...?

Çok güzel bi gezi olmuş varsa başka resimleri de bekliyoruz

yaybek' Alıntı:
Enver abi çok güzel bir gezi olmuş iş yerinde arkadaşlara gösterdim hepsi ah çekti tam gidilecek zaman dedier sessiz,sakin kafayı dinleyecek bir ortam hemde o tarihi güzellikleri sakin olduğundan daha rahat gezip tanıma olanağı olacak bir zaman paylaşım için teşekkürler.

Yusuf kardeşim bir ara ben transporterimi satmasamıydım demiştin sen ,karavanını yaparken.haklıymışsın bu tarz gezilerde(aracın içinde fazla kalınmayan) bayağı iş görüyor ,bir sürü şimşek çaktı kafamda bu gezi esnasında.dediğin gibi gezmesi kolay bu mevsimde oflamadan ,puflamadan.Darısı başına diyorum.

mayıstosböce' Alıntı:
Enver dede balkonda uyur değilde yoga yapar gibisin,Cem o fotoğrafa ommmm diye baloncuk eklese tam olacak.
[/quote

Smiley aynısını düşünmüşüz.

Bülent ve çoşkun bey kardeşlerim sizler bunu düşünürken,ben öylesine enerji dolu oluyorumki o anda ,kendimi karavana güneş paneli diye takasım geliyor :D :D ;D

Sayın Serkan ve Kadir bey,öncelikle paylaşım hakkındaki görüşleriniz için teşekkür ediyor,sorularınızın yanıtlarını yüklemeye başlıyorum.

Fethiyeden ayrılıp Kaş'a yöneldiğimizde forumda likya yürüyüşlerinden adını çokça duyduğumuz Syidma antik kenti tabelasından dalıyoruz[attachment=1]burada bizi gönüllü rehber imam Özcan (inşallah doğru hatırlıyorumdur) ve ailesi çok sıcak karşılıyor ve evlerinin bahçesi de olan bu eserleri gösteriyorlar[attachment=2][attachment=3]

CIMG1952

CIMG1949

CIMG1950

CIMG1951

selamlar ve takip...

Bu mevsimde oraların nasıl olduğunu "balkondaki huzur" fotoğrafı çok güzel anlatıyor. Mevsim itibarı ile biraz gecikmiş olsa da bu fotoğrafları görünce Grup Gündoğarken'in "bir yaz daha bitiyor" şarkısı geldi aklıma...

Çadırlar söküldü...

Dalgalar yorgun ağır...

Ümitler ümitsizlikler gizlice...

Nasıl canım çekti şimdi...

Daha sonraki sarı tabelaları daha önce gördüğümüzden ve sayılı güneşli günleri kaçırırım telaşından(kızımın) es geçerek en uzun konaklayacağımız Kamp yerine ulaşıyoruz.[attachment=1][attachment=2] vardığımızda kamptan kaş ve hava durumu[attachment=4] Burada bizi yetkili sedat bey karşılıyor ve ona herzamanki yerimizin boş olup olmadığını soruyoruz,aldığımız yanıt oraya sezon sonu sebebiyle dalış teknesini çektiklerini öğrenip kendimize yer arıyoruz[attachment=3]

CIMG2073

CIMG2074

CIMG1960

CIMG1963

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR