Güneşi ile Denizi ile Camper Alıştırması ile; 2010 Kurban Bayramı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan enverdede Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 52
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,170
Ynt: Güneşi ile Denizi ile Camper Alıştırması ile; 2010 Kurban Bayramı

mayıstosböce' Alıntı:
İkinci sürpriz ise Mayıstosböceği 'ne antalyada rastlamaktı.Oysaki bayramda bir yere gidemeyeceğini biliyorduk

Enver dede karıncaların hevesleri kursağında kalsın diye hersene Antalya ve çevrelerine gideriz sonbahar-kış mevsiminde(İnsel in hatırlattığı gibi flaneur bir yaşam tarzımız var) ama kimseye söylemeyiz,sen yakaladın bizi .

:D Canım kardeşim,11 aralıkta görüşmek üzere diyor,sevgilerimi yolluyorum.Laf aramızda havalar böyle devam ederse düşündüğünüz bölgede buluşmak zor olacak gibi,bugün sahil yolundan geçtim,pendiğe kadar tüm park cepleri ful çekmişti,Maltepedeki şimdi ido iskelesinin olduğu alan ise isparkın park alanı olarak tel örgü ile çevrili.Bakalım nasıl olacak ?

Etiketler

Sn. erverdede, Antalya Konyaaltı'nda sizinle tanıştığımıza sevindik ama sohbet imkanı bulamadık. Bu buluşmayı fotoğraflayamadık bile :smiley: Tatiliniz gördüğümüz kadarı ile keyifli ve dopdolu geçmiş. Biz de Antalya ve civarında bol sürprizli ve zevkli geziler yaptık. Gezenbilir'de gezilerimizi paylaştığımız gibi tanıştığımız ortamlarda bol sohbetli paylaşımlar da diliyoruz.

Çöl Kartalı' Alıntı:
Sn. erverdede, Antalya Konyaaltı'nda sizinle tanıştığımıza sevindik ama sohbet imkanı bulamadık. Bu buluşmayı fotoğraflayamadık bile :smiley: Tatiliniz gördüğümüz kadarı ile keyifli ve dopdolu geçmiş. Biz de Antalya ve civarında bol sürprizli ve zevkli geziler yaptık. Gezenbilir'de gezilerimizi paylaştığımız gibi tanıştığımız ortamlarda bol sohbetli paylaşımlar da diliyoruz.

Bu mevsimde havanın erken kararması insanda negatif etki yaratıyor,sadece tanışıp sohbet imkanı yaratamamızın bir nedeni de bu,size rastladıktan sonra Alanyaya devam edecek olmamız sanki çok geç kalmışız hissi yarattı aceleci davrandık nasıl olsa bir yerlerde karşılaşıp uzun sohbetlerimiz olur düşüncesi ile.Kaldıki dün paylaştığınız polenezköy gezisini aynı gün içinde yaptıysanız,saat 13.30-15.00 arasında ömerli-polenez-kavacık rotasında ordaydık nasıl oldu rastlaşmadık ona şaşırdım ben.Hatta ağaç insan figürlerini çekmek için makinem neden yok diye hayıflanmıştım sizin yayınlamnız ayrı bir sürprizdi benim için.yollarımızın bir yerlerde kesişmesi dileği ile ...

Ynt: Güneşi İle Denizi İle Camper Alıştırması İle; 2010 Kurban Bayramı

Teşekkürler Enver Bey, Sizin yazdıklarınıza, aradan 3 yıl geçmiş olmasına rağmen anca sıra gelmiş.
Cem Babadağ'ın kızı Yağmur'u hastanelik eden kediyi bile tanımış olduk 8)

Ynt: Güneşi İle Denizi İle Camper Alıştırması İle; 2010 Kurban Bayramı

ZMURATA' Alıntı:
Teşekkürler Enver Bey, Sizin yazdıklarınıza, aradan 3 yıl geçmiş olmasına rağmen anca sıra gelmiş.
Cem Babadağ'ın kızı Yağmur'u hastanelik eden kediyi bile tanımış olduk 8)
Gezenbilir forum karavan bölümü sayfasında yeni yapılan düzenlemeler,eski paylaşımların göz önüne çıkmasında etkili oldu,hem okuyup yorumda bulunan sizlere hemde sayfa yöneticilerine teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR