Güçlü Ve Pirikamp Ile Yollarda (ve Kamplarda) 2021...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,442
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 320,554

Etiketler
Arkadaşlar,
Benim asıl hobim okumaktır. Ulaşabileceğim kadar ucuz ve bol olan. Ne kadar çok okunsa dahi bitirmenin imkanı olmayan kitaplar benim asıl hobimdir.
Benim yaptığım işe ve seçtiğim hayata uygun olan hobi okuma hobisidir.
Karavan sadece bir tatilimi geçirme seçkisi ve bir yaşam tarzı benim için ama hobi olarak pahalı bir hobi. Benim boyumu aşıyor. Ayda beşyüz mazot yaksam yamuluyorum ben. Öyle Mersinden girmişim, İzmir'den çıkmışım gücüm yetmiyor arkadaşlar. Ama bu suç değil günah değil. Bu benim gerçeğim. Hobimi kendi gerçeğime uygun yaşamak zorundayım. Yoksa üzülürüm arkadaşlar...

Güçlü ile şehir gezmeleri... Emek.
IMG 20210327 121431 536

Haftasonu şehirde ne yapılır? zaman olsaydı Göksu yapardık. Ama zamanımız kalmadı. Cumartesi gününü böyle erittik. Pazar günü zaten çalışma günü. Canlı derslerimi düzenleyip günlere göre atayıp sıraya koyma mesaisi var... Pazar günü öğleden sonramı bu işe ayırıyorum.

IMG 20210327 233309

Benim minik GS'm Arkada gezdiğim gördüğüm iller haritası. 40 yaş için fena sayılmaz. Hiçkimseden yardım destek almadan miras yemeden tamamen kendi paramla gezdim. Bu konuda çok da gururluyum. İnşallah sağlığım elverirse devam da edeceğim.

IMG 20210320 224505 683

Güzel bir kitap: Osmanlı'nın son dönemini, Cumhuriyetin ilk dönemini yazarın güzel anlatımıyla aydınlatan bir kitap. Ne hayatlar varmış dedirten cinsten bir hayat macerası. Kesinlikle okumaya değen bir kitap. Ben çok beğendim.

Yücel hocam sizin sıkı takipcinizim ne kadar yazmasam da fakat sizde sürekli bir yakınma içerisindesiniz.Bırakın artık şu kim ne demiş ne yapmış isizn için ne konuşmuş cmleleri artık önümüze bakalım değil mi?

Yazıyorum yazıyorum kimse yanıt vermiyor. Forumculuktan da vazgeçmek istemesem de bu iş sıkıcı bir hal almaya başladı.
Yücel hocam, kişisel blog kıvamında yürüyen bu başlığı takip ediyorum. Bazen de bir şeyler yazıyorum. Fakat yazdıklarınız genellikle bir "monolog" tarzında olduğu için ben şahsen çok da etkileşime girmek istemedim. Katılmamızı istediğiniz konular olursa soru sorup görüş almaktan çekinmeyin. Zaten bir kaç gün bir şey yazmadığınızda emin olun ben dahil bir çok arkadaş merak ediyordur. Foruma bu başlık ile sıradışı bir yön kazandırdığınız kesin ve ben şahsen bundan asla şikayetçi değilim.

Bir de yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla insanlarla olan ilişkilerinizde kötü tecrübeler yaşamışsınız. Bu açıdan da bakıldığında forumdaki kişiler sizi incitmekten çekindikleri için yazdıklarınızı sadece okumakla yetiniyor olabilir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri