Güçlü Ve Pirikamp Ile Yollarda (ve Kamplarda) 2021...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,442
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 318,773

Etiketler

IMG 20210321 203833

Yeni bir kitap, yeni bir yolculuk...

Suyu Arayan Adam'da elli sayfa kadar okuduk. Samimi bir anlatım. Osmanlı'nın son zamanları. İnsanların duygu ve düşünce durumları açık ve net anlatılıyor. Güzel bir kitaba benzer. Anlatımı da insanı sıkan cinslerden değil. Bence okunması gerekli bir kitap.

Arkadaşlar,
Bugün bir yağmur yağdı, bir fırtına koptu, şimşekler çaktı ve dolu yağdı. Gidip arabama baktım bir durum yok çok şükür. Canlı derslerim olan bir gündü. Ama bu kadarcık dışarı çıkabildim.

Evimdeyim. Ankara'da kar yağıyor, Suyu arayan adam'a devam ediyorum. TRT radyo 3 ten caz dinliyorum. Her zaman bir yerlere gidiyorum diye evcil hayvan bakmıyorum. Ama bi kedim olsun isterdim.

Kızım barınaktan köpek sahiplendi kısa zamanda bizde çok alıştık haftada en az bir iki defa getiriyor. Vakit ayırabilirseniz çok keyifli, kedi, köpeğe nazaran daha zahmetsiz. Şimdi bütün programlarını ona göre yapıyorlar, evcil hayvan kabul eden yerlere gidiyorlar.

Screenshot 2021 03 24 20 19 53

Screenshot 2021 03 24 20 18 17

Arkadaşlar,
İzmir'in dağlarında, dostluk için sevi için kamp yaptım. Ben şu tarihte şuraya gidiyorum derdim. Çağrılarıma yüzlerce kişi gelirdi. Bu şekilde çok güzel kamplar yaptık. Güzel birliktelikler oluşturduk. Hala daha o günlerden hatıralar saklarım. Bence çok güzel şeyler yaptım ve çok da iyi bir liderdim. Bütün bunlar gençlikteydi... Şimdi başka bir zamandayız. Artık kendim solo yaptığım kampları daha çok seviyorum. Ama yine de liderlik benim içimde var. Bir gün belki yeniden kamp ve etkinlik düzenlerim. Belli mi olur?

2017'de Türkiye Kamp Karavan Derneği üyesi oldum. Ficc'in verdiği Camper Card İnternational hamisiyim. Kendimce yazları gezer ve kampa giderim. Ayrıca yine bazen kışları da bir yerlere gittiğim ve karavanımın tadını çıkardığım oluyor. Çok zengin değilim. Ama zamanım var. Ben tam olarak istediği gibi olan ve yaşayan biriyim ve kimseye yalan borcum yok. Ama özel hayatımı ben bilirim. Kimseyi de ilgilendirmez benim özelim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR