Grand Vitara'da 225/70/r16 lastik

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dboran Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,685
Ynt: Grand Vitara'da 225/70/r16 lastik

Lastikleriniz hayırlı olsun çok güzel görünüyor. Bende bugün 2004 Grand Vitara aldım ve aynı sorunu yasıyordum. Sanırım bende BF AT 215 70 16 takacağım. Yalnız taban kuculup yanak büyüyünce yolda viraj hakimiyeti nasıl oldu merak ediyorum, deneyimlerinizi yazabilirmisiniz.
Tesekkurler...

Etiketler

Oyle limitlerde test edebilme sansim olmadi ama sehirici kullanim aliskanligimi degistirmeme neden olacak ters bir durumla karsilasmadim.
Standart lastige gore yanak yaklasik 1 cm buyuyor. Cok sorun olacagini zannetmem.

Sayın Dboran öncelikle; konuyu açarak karar vermemde yardımcı olduğunuz için teşekkürler. Bende bugün 215 70 16 BF AT leri taktırdım. Yagmurlu bir Adana gunünde yaklasik 100 km sehir ici kullanımında frenleme ve yol tutuş konusunda oldukça tatminkar olduğunu düşünüyorum. Tecrübeli arkadaşların arazi yorumları zaten belli, 2004 Grand Vitara için yukseltme yapmadan AT takmak isteyenler bu ebati rahatlıkla kullanabilirler diye düşünüyorum. Bu arada fiyat Adana'da da aynı.
İyi akşamlar...

Bu fiyat bir antalyada pahali anlamadim gitti yeni sanayideki satici 1200 den bir kurus inmedi o kadar da nakit vereyim dedigim halde :(

konuyu hortlatıcam ama aracmmn üzerindeki orjinal lastikleri aşırı sert ve 60 yanak. sırf araç yumuşasın ve at lastiğe geçmek için lastikleri değiştirecemm. acaba en yumuşak at lastik olarak ne onerirsiniz

225 70 16 nankang ft7 at lastik 2005 2.0 grand vitaraya yukseltmesiz uyuyor arkadaşlar herhangi bir sürtme yok. Denenip onaylanmıştır. Yalniz standart g.vitara icin en büyük takilabilecek ebattir. Daha büyüğü kesinlikle sığmaz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri