Grand Chrokee 5.9 Umla Takas Isteyen....

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Rebelioussoul Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,090

Rebelioussoul

Yeni Üye
Merhabalar ben aracımı bundan ortalama 4 ay önce aldım . Birine güvendim ve detaylı baktırmadan hemen satın aldım . o günden bu güne ortalama 15 bin para harcadım. Aldığım adam amfisine kadar sökmüş tabi benim haberim yok. neyse araçta yapılmayan hiç bir şey kalmadı. Araca 2017 model deseniz yeridir. Yapılanların çoğu maslak jeep teknikte bir kısmı da bostancı performans ta yapıldı. Neyse asıl konumuza gelelim bu araç bana xl daha doğrusu ben aracı aldım herşeyini kornasına kadar yaptırdım fakat ne off road cuyum ne de sık gezilere gidebiliyorum. İçimde dağ taş hep hevestir ama. gezi pantolonundan goratex botlara kadar aldım çok hevesliyim. Şimdi daha küçük daha az arazi bir arazi aracı arıyorum. Üzerine bir miktar parada verebilirim. Aklıma gelen toyota rav 4 , honda crv , suzuki vitara gibi ... 5.9 grand chrokee düşünen bu yazdıklarım gibi temiz bir aracı olan arkadaşlar var ise takas için görüşebilirim.
saygılar sevgiler iyi günler...

Etiketler

Sizinle benzer şekilde bende mitsubishi 2004 2.4 outlanfet aldım aracı 35.000 tl ye aldım 23.000 tl de harcadım ama off roada uygun olmadığından 3. Araç olarak kışı bekliyor, karşılıklı araçları görerek düşünebiliriz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri