Grand Cherokee 99-04 Led Stoplar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fast Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,203

fast

Ana Kamp
Merhaba Arkadaşlar,

Konunun yeri umarım burasıdır.
Orjinal Amerika'dan Grand Cherokee LED Stoplar getirdim. İlgilenen GB üyelerine indirim yapabilirim. İlan linkim :
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-grand-cherokee-led-stop-99-04-orjinal-amerikan-mali-led-151649927/detay

YHMDm0u.png

İstanbul'da bir amerikan parçacısında 1.250 TL fiyat etiketiyle gördüm. 800 TL'ye sağ-sol stopları verebilirim. Kurulumu çok basit, içinde ledler olduğu için siz sadece elektrik soketini takıyorsunuz hepsi bu...

Etiketler

Ynt: Grand Cherokee 99-04 Led Stoplar

dolar 2 tl civarındayken bankok dan kargo dahil teslim fiyatı 574 tl eydi aralık ayında burda biraz pahalı az kar edin sürümden kazanın bende bunlarda istiyorum ama bakalım ya nasip ebayda 145 dolar artı kargo

Click to view larger image
99-04 JEEP GRAND CHEROKEE LED TAIL LIGHTS RED PAIR 1999 2000 2001 2002 2003 2004
eBay Motors>Parts & Accessories>Car & Truck Parts>Lighting & Lamps>Tail Lights

Ergün AYGÜN' Alıntı:
dolar 2 tl civarındayken bankok dan kargo dahil teslim fiyatı 574 tl eydi aralık ayında burda biraz pahalı az kar edin sürümden kazanın

Ergün Bey selamlar,

Öncelikle ilginize teşekkürler. Ufak bir hesapla uyguna sattığımı anlayabilirsiniz:

Ürün ABD'de $160 = 360 TL (best seller'da ve TR ile daha önce çalışmış birinde)
Kargo: $90 = 202 TL
Gümrük Bedelini Aştığı için Gümrüğe takılıyor, giriş beyannamesi tutarı: 95 TL

Toplam: 660 TL + 16 Gün bekleme süresi. Bildiğiniz gibi gümrük memurları bazen müdürlüğe çağırıp uğraştırabiliyor, buda cabası. Paypal Kurunuda hesaplayınca ürün başı 55 TL kar ediyorum. Çok değil diye düşünüyorum, konuya böyle bir mesaj atmanıza istinaden yazdım.

Sevgiler, saygılar.

benim kimsenin kazancında gözüm yok 55 tl değil 550 tl de kar etseniz benim cebime girmiyor ben sadece nacizane fikrimi beyan ettim bankok ta bi arkdaşım bu işleri yapıyor onun bana verdiği fiyat bu o zaman ha bu ledleri 1100-1200 tl ye de satanda ve alanda var sonuçta ticaret ebayda 145 dolar diyor artı kargo ha daha önce dışardan bişi almadığım için gümrük mevzuatınıda bilmiyorum başka parça getiriseniniz mesela alttakım parçaları rotil denge kol burçları v.s alış veriş yapabiliriz neden olmasın:smiley:

Aradığınız ve Türkiye'de pahalı bulduğunuz parçalar varsa getirtebilirim. Parça numarasını vermeniz yeterlidir.

Merhaba Arkadaşlar,

Konunun yeri umarım burasıdır.
Orjinal Amerika'dan Grand Cherokee LED Stoplar getirdim. İlgilenen GB üyelerine indirim yapabilirim. İlan linkim :

YHMDm0u

İstanbul'da bir amerikan parçacısında 1.250 TL fiyat etiketiyle gördüm. 800 TL'ye sağ-sol stopları verebilirim. Kurulumu çok basit, içinde ledler olduğu için siz sadece elektrik soketini takıyorsunuz hepsi bu...
Merhaba şuan elinizde varmı veya getirtebilirmisiniz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

SON KONULAR

Geri