Grand Cherokee 3.0 Crd Nasıldır , Alınırmı , Değermi ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dlgr007 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 293
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 193,813
80 bin TL altında, 2005-07 model kazasız, ama boyalı olabilir, içi kesinlikle çok düzgün, bakım kayıtlarıda bir şekilde belli olan bir araç varsa bende talip olabilirim doğrusu. bir WK dan daha iyi ne olabilir? Tabiki iki WK... Sunroofsuz laredo şahane olurdu.
benim aracı satim sana :smiley:
bakımlarını bile geçen hafta yaptırdım

Jeep Garage bakımlı

2006 Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD 76.500 TL Sahibinden satılık ikinci el - 660217497

Etiketler
2008 -2009 model, 200.000 altı km altı düşünüyordum, 105.000 e kadar bakıyordum ama anladığım kadarıyla bu fiyata zor. Kazasız araç da bulmak zor, motoru ve mekanik aksamı hasar almasın önemli olan.
80 bin TL altında, 2005-07 model kazasız, ama boyalı olabilir, içi kesinlikle çok düzgün, bakım kayıtlarıda bir şekilde belli olan bir araç varsa bende talip olabilirim doğrusu. bir WK dan daha iyi ne olabilir? Tabiki iki WK... Sunroofsuz laredo şahane olurdu.
öncelikle o modellerde fiyat 2008 aşağısına göre 2008de makyajlandığı için 1 tık fazla oluyor ama 200bin km civarlarında aradığınız aracı bulabilirsiniz diye düşünüyorum ufak tefek kazalar çok önemli değil dedi arkadaşlar servis bakımlı olması daha öncelikli diye söylendi biz de 2008 makyajlı modellerini düşünüyoruz gerçekten ufak da olsa bir farkı var ama maalesef iç döşemeleri 2008den önceki modellere göre daha dayanıksız yıpranmış oluyor.
size gelirsek 80 bin tl altına 05-07 model araç bulabilirsiniz km ve boya takıntınız yoksa tabii ama jeep sevisine alırken sağlam göstermelisiniz ki ilerde başınıza bela açmasın sonradan

hayırlısı olsun hocam sizin de az yardımınız dokunmadı bir sürü fikir verdiniz bana da
rica ederim,

benim de işler değişti, uzun yolum çok arttı, bu sene için böyle bir karar aldım, ama arabamı gerçekten çok seviyorum, benim de hedefim seneye ya da bir sonraki sene 2. araba olarak 09-10 model overland almak, ama içi kahve olanlardan. yeni kasası çok güzel ama italyan işi, dayanıklı değil, ayrıca yedek parça fiyatları da dehşet pahalı. misal hafta sonu termostatı değiştirttim, aynı anda yeni kasa araç geldi, daha 60 binde, onun da termostat bozulmuştu, ve sadece parça fiyatı 1750 TL, benim aracınki 250 TL.
ondan dolayı gerçek Jeep olarak kendi adıma daha yenisine bakmam, çok param olsa da..

diğer yandan servis konusuna açıklık getirim, yetkili servis olmasa da büyük özel servisler var (tabi bunların içinde uzak durulması gerekenler de var) İstanbul ve Ankara da, bakımları kayıtlı, masraftan kaçılmamış araç bulursanız o da olur. benim araba da 212 ye kadar yetkili servise gitmiş, sonra özel, ben de Jeep garage da yaptırıyorum.

demin ilanlara baktım da 105 civarına fazla araç yok, aceleniz yoksa 1 ay bekleyin derim.

rica ederim,

benim de işler değişti, uzun yolum çok arttı, bu sene için böyle bir karar aldım, ama arabamı gerçekten çok seviyorum, benim de hedefim seneye ya da bir sonraki sene 2. araba olarak 09-10 model overland almak, ama içi kahve olanlardan. yeni kasası çok güzel ama italyan işi, dayanıklı değil, ayrıca yedek parça fiyatları da dehşet pahalı. misal hafta sonu termostatı değiştirttim, aynı anda yeni kasa araç geldi, daha 60 binde, onun da termostat bozulmuştu, ve sadece parça fiyatı 1750 TL, benim aracınki 250 TL.
ondan dolayı gerçek Jeep olarak kendi adıma daha yenisine bakmam, çok param olsa da..

diğer yandan servis konusuna açıklık getirim, yetkili servis olmasa da büyük özel servisler var (tabi bunların içinde uzak durulması gerekenler de var) İstanbul ve Ankara da, bakımları kayıtlı, masraftan kaçılmamış araç bulursanız o da olur. benim araba da 212 ye kadar yetkili servise gitmiş, sonra özel, ben de Jeep garage da yaptırıyorum.

demin ilanlara baktım da 105 civarına fazla araç yok, aceleniz yoksa 1 ay bekleyin derim.
biz pazartesi Allahin izniyle bakmaya gidiyoruz sizin ilk bana dediginiz araca onun disinda balikesirde bir tane Overland bulduk ama nedense sizin attiginiza daha yakiniz o dedigim aracta bu balikesirdeki
2008 Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD 106.500 TL Galeriden satılık ikinci el - 651827025
Bir de bu sene icinde 2008 almak daha mantikli vergi olarak yoksa 12 yasindan kucuk araclarda 4600 gibi bir vergi odeniyor yillik bu da az para degil buyuklerinde yillik 2300 gibi bir rakamnoluyor aradaki farki yakitta kullanmak daha mantikli geliyor

Bu arac
biz pazartesi Allahin izniyle bakmaya gidiyoruz sizin ilk bana dediginiz araca onun disinda balikesirde bir tane Overland bulduk ama nedense sizin attiginiza daha yakiniz o dedigim aracta bu balikesirdeki
2008 Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD 106.500 TL Galeriden satılık ikinci el - 651827025
Bir de bu sene icinde 2008 almak daha mantikli vergi olarak yoksa 12 yasindan kucuk araclarda 4600 gibi bir vergi odeniyor yillik bu da az para degil buyuklerinde yillik 2300 gibi bir rakamnoluyor aradaki farki yakitta kullanmak daha mantikli geliyor
overland degil bu arac, yanlis yazmislar. Zaten yorgun duruyor, jantlar da cok kotu duruyor. Hangi sehirden gelecektiniz?
Gelmeden bence araca baktirin burada, ona gore gelin.

Bu arac

overland degil bu arac, yanlis yazmislar. Zaten yorgun duruyor, jantlar da cok kotu duruyor. Hangi sehirden gelecektiniz?
Gelmeden bence araca baktirin burada, ona gore gelin.
Allah Allah arkada priz var açıklamada Overland diye özellikle belirtmiş ama siz daha iyi bilirsiniz tabii size katılıyorum jantlar gerçekten çok kötü orjinalleri vardır diye umut etmiştik biz Bursa'dayız hocam söylemiştiniz Mengerler bakımlı yazıyordu İstanbul'daki ilan için onu sordurucaz gitmeden bugün veya yarın bakalım Maltepe'de de gösterebiliceğimiz Jeep servisi var demiştiniz zaten eğer gidip beğenirsek en son oraya gösteriririz artık almadan önce

Allah Allah arkada priz var açıklamada Overland diye özellikle belirtmiş ama siz daha iyi bilirsiniz tabii size katılıyorum jantlar gerçekten çok kötü orjinalleri vardır diye umut etmiştik biz Bursa'dayız hocam söylemiştiniz Mengerler bakımlı yazıyordu İstanbul'daki ilan için onu sordurucaz gitmeden bugün veya yarın bakalım Maltepe'de de gösterebiliceğimiz Jeep servisi var demiştiniz zaten eğer gidip beğenirsek en son oraya gösteriririz artık almadan önce
pardon ya, daha önce konuşmuştuk şehir olayını..
bence şu da bir çözüm, aracı mengerlerden sorgulayın, tamam ise sahibinden rica edin, götürsün Bostancı sanayiye, jeep garage ya da jeep control e (yalnız Jeep control araçta 1 masraf çıkacak ise 2 tane bulur, olmayacak şeyleri de yazabiliyor). siz gelmeden ekspertizi hazır olur, sonra siz gelince başka bir serviste daha sağlamasını yaparsınız.

Ben de ilana koydum aracımı bugün yetkili de kontak modülü değişti.
Benim düşüncem galeri den araç almamak yönünde bugün İzmir li bi arkadaşla konuştum 28 bin de passat aldı şanzıman arızalı çıkmış.
Bunları gördükçe kapılarının önünden geçmek istemiyorum.
İyileri mutlaka vardır onları ayrı tutalım tabi.

Benim düşüncem galeri den araç almamak yönünde bugün İzmir li bi arkadaşla konuştum 28 bin de passat aldı şanzıman arızalı çıkmış.
Galericiler konusunda hemfikiriz ancak passat iyi bir örnek değil sanırım. Alayında DSG arızası var çünkü, servislerde passattan geçilmiyor şanzıman yapılması beklenen.

pardon ya, daha önce konuşmuştuk şehir olayını..
bence şu da bir çözüm, aracı mengerlerden sorgulayın, tamam ise sahibinden rica edin, götürsün Bostancı sanayiye, jeep garage ya da jeep control e (yalnız Jeep control araçta 1 masraf çıkacak ise 2 tane bulur, olmayacak şeyleri de yazabiliyor). siz gelmeden ekspertizi hazır olur, sonra siz gelince başka bir serviste daha sağlamasını yaparsınız.
evet hocam konuşmuştuk artık son görüşmemizde ya 100 verin muaynesini ve vergisini ödeyin demiş sunroofu yokmuş bu biraz düşündürdü kararsız kaldık vergisi odenmemis ve muaynesi yapilmamis bu durumda satis da mumkun olmuyor biz yaparsak da sikinti cikarsa muaynede falan 2500 lira gibi zararimiz olucak guvenemedik cok ne yapsak bilemekdik sahibi neden yapmamis sizde mengerler bakımlıysa ve masrafsızsa eder mi daha araştırsak mı yoksa artık daha fazla ırgalamadan düşük kmde bulmuşken anlaşsak mı?

Son düzenleme:

Galericiler konusunda haklı olabilirsiniz ama şanzıman konusunda bende de a6 2004 300 küsür binde vardı satan arkadaş şanzımanını yenilemişti bizde de yenilendi ve çok sıkıntılı bir süreçti bizim sattığımız arkadaşlar da sıkıntı yaşamış biz daha otomatik almayız diye düşünürken Jeepin şanzıman motorunun mercedes olduğunu ve kullanıcılardan sorunsuz sorunların da çözümlerinin uçuk fiyatlar olmadığını ve çözülebildiğini mercedesten anlayan yerlerde bile olduğunu öğrenince düşünmeye ve bakmaya başladık yoksa artık otomatik almayız manuelde devriyaj değiştir devam ederiz diye düşünüyorduk ama gerçekten VW ve Audilerin dsg kullananların yani yeni eski farketmeksizin şanzımanlarda büyük sıkıntılar yaşadıklarını okuduk ve okuyoruz hala

evet hocam konuşmuştuk artık son görüşmemizde ya 100 verin muaynesini ve vergisini ödeyin demiş sunroofu yokmuş bu biraz düşündürdü kararsız kaldık vergisi odenmemis ve muaynesi yapilmamis bu durumda satis da mumkun olmuyor biz yaparsak da sikinti cikarsa muaynede falan 2500 lira gibi zararimiz olucak guvenemedik cok ne yapsak bilemekdik sahibi neden yapmamis sizde mengerler bakımlıysa ve masrafsızsa eder mi daha araştırsak mı yoksa artık daha fazla ırgalamadan düşük kmde bulmuşken anlaşsak mı?
o araba alınmaz, bence, madem sıkıntısı yok, hepsini yaptırsın öyle alın.
onun dışında bakılmaz, uzak durmak lazım. sunroof neden olmaz anlamış değilim zaten, biraz bekleyin yeni ilanlar düşer yakında.

o araba alınmaz, bence, madem sıkıntısı yok, hepsini yaptırsın öyle alın.
onun dışında bakılmaz, uzak durmak lazım. sunroof neden olmaz anlamış değilim zaten, biraz bekleyin yeni ilanlar düşer yakında.
Sahibi muayne ve vergisinin parasını ödeyemediğini söylemiş 3k civarı bir para ayrıca şöyle bir durum var ilginç geldi ruhsatı attı ama 2008 çıkışlı araba trafiğe 2012de çıkmış acaba yurtdışından mı geldi 134bin de km değil mil mi diye düşünmeye başladık heveslendiğimiz arabada böyle şeylerle karşılaşınca hayal kırıklığına uğradık çünkü bu kmde kazasız servis bakımlı araba bulmak zorlaşıyor

Sahibi muayne ve vergisinin parasını ödeyemediğini söylemiş 3k civarı bir para ayrıca şöyle bir durum var ilginç geldi ruhsatı attı ama 2008 çıkışlı araba trafiğe 2012de çıkmış acaba yurtdışından mı geldi 134bin de km değil mil mi diye düşünmeye başladık heveslendiğimiz arabada böyle şeylerle karşılaşınca hayal kırıklığına uğradık çünkü bu kmde kazasız servis bakımlı araba bulmak zorlaşıyor
Yanlış hatırlamıyorsam Eskiden il/plaka değişikliği olduğu zaman trafiğe çıkış tarihi de değişiyordu ama son durumu bilmiyorum.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR