Grand Cherokee 3.0 Crd Nasıldır , Alınırmı , Değermi ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dlgr007 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 293
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 194,303
selamlar izmir den Arif ben forumda çok yeniyim Bende ozelikle 2008 2009 aksesuar takilmamis orijinal görünümlü bir 3.0 CRD arıyorum tavsiyesi olan varsa çok memnun olurum

Etiketler
Merhabalar. Ben de daha önce 1,5 sene kadar 2007 gc limited 3.0 crd kullandım ve gerçekten kullandığım en keyifli araçlardan biriydi. Şimdi tekrar düşünüyoru ama 2012 2013 hatta 2014 yeni kasa olarak. Tüm bu yıllarda Kullanılan motor vm motori mi? Bir de bu motor ve şanzıman ikilisinde kronik sorunlar var mı. Tavsiye eder misiniz? Bazı ilanlar gördüm 200k e gelmeden sandık motor takılmış bazıları 350k de yeni motor. Eski aracımı 190k civarında sattım ve hiçbir şanzıman yada motor arızası yapmadı. Ufak tefek şeyler hariç. 2012-2014 kasalardan kullanan varsa destek verirse sevinirim.

Herkese merhaba, linkte pylaştığım aracı almayı düşünüyorum. Ağır bakımları mayıs ayında jeep garage tarafından yapılmış.Araç hakkında sizlerin değerli fikirlerini almak isterim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

MAKYAJLI,BAKIMLI ,SORUNSUZ,YÜKSELTME KİT Lİ İlan No: 955457977
Jeep / Grand Cherokee / 3.0 CRD / Limited / MAKYAJLI,BAKIMLI ,SORUNSUZ,YÜKSELTME KİT Lİ sahibinden.comda - 955457977

Eski aracım, yapılanların hepsini ben yaptırdım 2 sene evvel. O süreç içerisinde yıpranan yerleri olmuştur illaki. Bakılıp alınabilir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri