GRAND CHEROKEE 1997 MODEL VIC ARAÇ BİLGİ MERKEZİ ARIZASI...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan langona Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,071

langona

4x4 çaresi olmayan bir hastalıktır...
Yer
BALIKESİR/AKÇAY
merhaba arkadaşlar, yeni aldığım 1997 grand chrokee aracımın vıc bilgi merkezi ekranı çalışmıyor, arakadaşımdada olan 96 cherokeyle ekranları değiştirdik arkadaşınki benim arabaya taktık çalıştı benimkini arkadaşın arabaya taktık çalışmadı usta ekran arızalı dedi ya yenisini yada çıkmasını alacaksın dedi, bende acaba bu ekranın tamiri varmıdır diye sorunumu paylaşmak istedim sizlerle, ekranın çif soketlisi ve tek soketlisi varmış benim ekran tek soketli nette 2 tane buldum ikiside çift soketli tek soketli çıkma nerde bulabilirim konuyla ilgili bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim saygılar...

Etiketler

Ynt: GRAND CHEROKEE 1997 MODEL VIC ARAÇ BİLGİ MERKEZİ ARIZASI...

langona' Alıntı:
merhaba arkadaşlar, yeni aldığım 1997 grand chrokee aracımın vıc bilgi merkezi ekranı çalışmıyor, arakadaşımdada olan 96 cherokeyle ekranları değiştirdik arkadaşınki benim arabaya taktık çalıştı benimkini arkadaşın arabaya taktık çalışmadı usta ekran arızalı dedi ya yenisini yada çıkmasını alacaksın dedi, bende acaba bu ekranın tamiri varmıdır diye sorunumu paylaşmak istedim sizlerle, ekranın çif soketlisi ve tek soketlisi varmış benim ekran tek soketli nette 2 tane buldum ikiside çift soketli tek soketli çıkma nerde bulabilirim konuyla ilgili bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim saygılar...
Geçmiş olsun. Benimki de bozulmuştu. Tamiri için pek uğraşmayın tanıdık iyi bir elektronikçi yoksa 200 TL civarı para istiyorlar. Bunun yerine kargosuyla birlikte e-bay'den 100 - 150 TL'ye çıkma çok rahat buluyorsunuz. Ben iki kez getirttim. Biraz bekliyorsunuz ama geliyor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR