GPS Veri Dosyaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan VitaEsMorte Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 79
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 56,099
Ynt: GPS Veri Dosyaları

Herkese mrb.GPS cihazım yok.Dolayısıyla da rota yok ama gezdiğim yerlerden birkaç fotoğraf da ben yollamak istedim buraya.
pic002cc5.jpg

pic001th5.jpg

phot0045cm7.jpg

Trakya dolayları

Etiketler

Arkadaşlar

tüm download edilecek dosyaların linkleri kırılmış olduğundan elimdekiler dahil tekrar yüklüyorum...  biraz karışık olacak ama artık kusuruma bakmayın... ;)

aladağlar
delmece
dikenli

Ekli dosyalar

• Aladaglar.zip
    741 bayt · Görüntüleme: 343
  • delmece_2007.gtm
    31.2 KB · Görüntüleme: 367
  • Dikenli.kml
    519 bayt · Görüntüleme: 417

8)

güzeldere şelalesi
aktaş şelalesi
ballıkayalar
batık şehir bot tur
belgrad lopez

Ekli dosyalar

• belgradlopezfatih.gdb
    124.9 KB · Görüntüleme: 339
  • batiksehir_bot_tur.gdb
    3.1 KB · Görüntüleme: 382
  • ballikayalar.gdb
    1.5 KB · Görüntüleme: 384
  • Aktas_selalesi.gdb
    7.7 KB · Görüntüleme: 356
  • guzeldere_selalesi.gtm
    9.6 KB · Görüntüleme: 406

8)

delmece
güzeldere şelalesi
inönü yaylası
kaçkarlar

Ekli dosyalar

• Kackarlar.zip
    1.2 KB · Görüntüleme: 326
  • InonuYaylasi.kml
    519 bayt · Görüntüleme: 454
  • Güzeldere_Şelalesi.gdb
    9.1 KB · Görüntüleme: 321
  • guzeldere_selalesi.gtm
    9.6 KB · Görüntüleme: 108
  • guzeldere_selalesi.gtm
    9.6 KB · Görüntüleme: 375
  • delmece_2007.gdb
    57.7 KB · Görüntüleme: 336

8)

iran
kayalıdere
kayalıdere şelalesi
kulin yol
kulin dağı

Ekli dosyalar

• kulindag04.gtm
    51.9 KB · Görüntüleme: 406
  • kulin_yol.gtm
    22.5 KB · Görüntüleme: 414
  • kayalidere_selalesi.gtm
    21.4 KB · Görüntüleme: 364
  • kayalıdere.gdb
    20.5 KB · Görüntüleme: 349
  • Iran.zip
    539 bayt · Görüntüleme: 306

8)

saroz
samandere abant
sülüklü göl acarlar detay rota
süphan dağı
uludağ

Ekli dosyalar

• Saros.gdb
    11.9 KB · Görüntüleme: 414
  • SULUKLUGOL_-_ACARLAR_(ACELLE)_DETAY_ROTA.pdf
    214.4 KB · Görüntüleme: 381
  • Suphan Dagi.zip
    587 bayt · Görüntüleme: 292
  • uludag.gdb
    2.4 KB · Görüntüleme: 511

8)

yalova trekking parkurları
yuvacık
zigana dağı

Ekli dosyalar

• yalova trekking.gtm
    81.6 KB · Görüntüleme: 406
  • yuvacik.gdb
    3.7 KB · Görüntüleme: 384
  • Zigana Dagi.zip
    582 bayt · Görüntüleme: 311

pardon belki yeri değil ama benim bu dosyaları n82 de kullanabilmem için hangi formata dönüştürmem ve ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlarımız varsa şimdiden çok teşekkür ederim... saygılar

Sedat Bey sizinde sanırım n95 vardı ben henüz yeni aldım 3 aylık navigasyon ücretsiz şu anda. nokia nın sitesinden maps 2.0 ı yükledim. ama dosya uzantısı olarak ne kullandığını bulamadım. daha çok acemiyim bu konularda yardımlarınız için teşekkürler

merhaba.. piranha pathfinder gps cihazım var. .trk formatı kullanıyor. ancak gpsbabel de bu formatı seçsemde bir türlü dönüştürme yapamıyor ve hata veriyor. acaba başka bir yolu var mıdır ? teşekkürler

selm bu gps ıle olcum yapıyoruz gps nın uc bolumu war uzay bolumu felan
bu uzay bolumu olmadan baglantı olmuyor ya benım elımdekı gpsnın uzay bolumu nereden farkında oluyor

Selam Arkadaşlar bir sorum olacak, bende pocket pc de dahili gps alicisi var ve cihazda windows mobile6 calisiyo doğal olarakda şehir içi programım ve haritam var. Bu vermiş olduğunuz rota ve harita bilgilerini (mps, gdb, gts gibi formatları yada arazide eş yükselti eğrilerini ) bu cihazlarda okutup kullanan varmı acaba varsa hangi programla nasil yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Selamlar... Ilgaz Dipsizgölün koordinantlarına ihtiyacım var. Ilgaz taraflarından buraya GPS li bir keşif yürüyüşü yapmak isitiyorum. yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba,
Sorunuzu tam olarak anlayamadım, ancak amaç veri formatlarını birbirine dönüştürmek ise, Gps Converter programını tavsiye edebilirim.

http://www.mcrenox.com.ar/gpsconverter/

Ziyacenk' Alıntı:
Selam Arkadaşlar bir sorum olacak, bende pocket pc de dahili gps alicisi var ve cihazda windows mobile6 calisiyo doğal olarakda şehir içi programım ve haritam var. Bu vermiş olduğunuz rota ve harita bilgilerini (mps, gdb, gts gibi formatları yada arazide eş yükselti eğrilerini ) bu cihazlarda okutup kullanan varmı acaba varsa hangi programla nasil yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri