GPS için Ücretsiz Yazılım ve Veriler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan VitaEsMorte Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,282

JPG formatında taranmış haritaları Magellan GPS formatına çeviren bir program varmı? varsa nerden na

• var

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yok

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
  • Anket kapatılmış .

VitaEsMorte

Zirve
Arkadaşlar GPS için elinizde olan çeşitli yazılım ve veri dosyalarını burada paylaşabilirsiniz. Bu dosyaları **.de adresinde ücretsiz host edebilirsiniz.

Etiketler
Ynt: GPS için ücretsiz yazılım ve veriler

GPS TrackMaker türkçe desteği, neredeyse tüm model gps cihazlarını desteklemesi, oldukça kullanışlı ve birçok ihtiyacınızı karşılamasının yanında en önemlisi ücretsiz ;)
http://www.gpstm.com

Ynt: GPS için ücretsiz yazılım ve veriler

TrackMaker 13.0 versiyonunda GPS datalarını acarsanız Google Earth üzerindne otomatik olarak iz ve noktalarınızı gorebilirsiniz
ornek;
google01.jpg

google02.jpg

google03.jpg

Ynt: GPS için Ücretsiz Yazılım ve Veriler

Arkadaslar,
biliyorsunuzdur, Google Eart "pasif" modda calisan bir yazilimdir. Yani, GPS datalarını yükleyip geçtiğiniz yerleri görüntülüyebilirsiniz. Ancak, GPS ile "realtime" navigasyon yapmak isterseniz "earth bridge" isimli yazılım bu işe yarıyor, bilginize olsun.. selamlar,reha

Selamlar,
ucretsiz bir urun, eger arzu ederseniz bagista bulunabiliyorsunuz.. http://mboffin.com/earthbridge den indirmistim galiba.. hatta, google earth'in plus olmasina bile gerek yok.. selamlar reha

Track Maker için http://www.gpstm.com adresine bakabilirsiniz. Türkçe menü de bu siteden bir dosya indirerek yüklenebiliyor.

trackmakerın kullanılışını biraz anlatabilirmisiniz.Kurdum ama kullanamadımgoogle earth ile nasıl entegre olacak. sitedeki gdb dosyalarını da açamadım.yanlış birşeyler yapıyorum herhalde

HP İPAQ 914C YE SAHİBİM VE BU CEP BİLGİSAYARINA GPS NAVİGASYON YAZILIMI YÜKLEMEK İSTİYORUM YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ

Earth Bridge´e alternatif olarak Navigator kullananilabilir http://navigator.geoblogspot.com/ adresinen detayli bilgi alinabilir ve indirilebilir. Tabi ücretsiz bir yazilim. Earth Bridge benim BT GPS mausu bulamadi ama bu program problemsiz buldu. Yazilimi kullanmak icin Microsoft .NET Framework Version 2.0 yüklü olmasi lazim.

reha' Alıntı:
Arkadaslar,
biliyorsunuzdur, Google Eart "pasif" modda calisan bir yazilimdir. Yani, GPS datalarını yükleyip geçtiğiniz yerleri görüntülüyebilirsiniz. Ancak, GPS ile "realtime" navigasyon yapmak isterseniz "earth bridge" isimli yazılım bu işe yarıyor, bilginize olsun.. selamlar,reha

Teşekkürler . . . saygılar . . .

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR