Gökçeada Gezi Rehberi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan meteormete Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 56,254

meteormete

Kamp I
Yer
Bandırma/Balıkesir
Web
meteormete.blogspot.com
Merhabalar ben GezentiMete Ben bir gezgin olarak aynı zamanda bir Gökçeada aşığıyım.Ömrümün 4 yılını orada geçirdim sayısız dostluklar kurdum maceralar yaşadım girip çıkmadığım yeri kalmadı.Aynı zamanda Gökçeada hakkında sayısız makale belgesel film vb materyal inceledim. İnternettede Gökçeada hakkında orayı hakkıyla anlatan bir kaynağa rastlamadım hoş bende tam anlamı ile anlatamam ama birisine bile yardımcı olabilirsek bizden mutlusu olamaz. Kısacası Gökçeada hakkındaki bilgilerimi merak edenler için Gökçeada gezi rehberi hazırlamaya başladım siz gezenbilir üyeleri ile de paylaşmak isterim..

http://meteormete.blogspot.com/2013/06/gokceada-gezi-rehberi.html

Etiketler

Ynt: Gökçeada Gezi Rehberi

Gionni' Alıntı:
Site çok güzel bir kaç yazı okudum, bir şeyler öğrendim. Teşekkürler paylaşım için.

sitem ve yazılarım hakkındaki düşünceleriniz için çok teşekkürler.muhakkak yazımda verdiğim bilgileri çoğu insan biliyordur .fakat derli toplu bir kaynak olması ve merak edenler için başvuru yeri olması içinhazırladım..yararlı olduysam ne mutlu bana:smiley:

Gökçeada'dan bir kaç kare fotoğraf

DSCF6376

DSCF6463

DSCF6652

Cok faydali,bilgi verici bir blogunuz var.Burada da paylastiginiz icin tesekkur ederim.

Ellerinize sağlık gerçekten süper olmuş. bende çok severim Gökçeada yı epeydir gitmedim ama yeniden gitmek için açıkçası teşvik ettiniz...

botiara' Alıntı:
Ellerinize sağlık gerçekten süper olmuş. bende çok severim Gökçeada yı epeydir gitmedim ama yeniden gitmek için açıkçası teşvik ettiniz...

ben siteyi bilgi vermek için yapmıştım ama teşvikte ediyorsa ne mutlu.Gökçeadayı seviyorum ve katkım olsun istedim e elimden de bu geldi.Çok teşekkürler:smiley:

Gökçeadayı diğer yerlerden ayıran özelliklerinden biriside akvaryum berraklığındaki denizi.bendeniz tarafından çekilmiş sualtı resimleri Gökçeada'nın denizini anlatmaya yardımcı olacaktır.

Kapsamlı Gökçeada gezi rehberi için

http://meteormete.blogspot.com/2013/06/gokceada-gezi-rehberi.html

tıklayınız.

31244 399417052207 4084448 n

31244 399417067207 1773968 n

38888 419582777207 75619 n

39818 420477927207 3988744 n

38205 419582882207 4315437 n

öncelikle merhaba. blogunuz çok detaylı merak ettiğim birçok soruya cevap oldu. Orda bulamadığım birkaç soruyu size sormak istiyorum. Öncelikle 18inde arkadaşımla gökçeadaya gitmeyi planlıyoruz ama otobüsle gittiğimiz için bisikletleri götürmek bizim için biraz sıkıntı oluyor. Oralarda 3-4 günlüğüne güzel bir dağ bisikleti kiralayabileceğim bir yer varmıdır acaba(varsa fiyatlarından haberdar mısınız). İkincisi de kamp kurmayı planlıyoruz. Saklıkoy u çok duydum büyük ihtimal orada konaklicaz onun dışında çadır atabileceğimiz sessiz biyerler biliyor musunuz acaba yada kafamıza göre biyere atarsak sıkıntı çıkartırlarmı. Üçüncüsü de eğer sıkıntı çıkartırlarsa kamping alanları mevcutmuş sanırım oralar nasıldır bilirmisiniz(fiyat, temizlik, kalabalık vs). Biraz fazla soru oldu sanırım ama şimdiden teşekkürler :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR