Gizli Cüzdan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aliuslu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,849

aliuslu

Yeni Üye
Merhaba.. Eşimle birlikte bayram tatilinde Roma'ya gideceğiz. İtalya'da hırsızlık olayları olduğunu duydum. Ferrino Aere gibi içe takılabilen , dışardan gözkümeyen bir cüzdan almak istiyorum. İstanbul'da alabileceğim herhangi bir AVM var mıdır acaba. Saygılar.

Etiketler

Genel olarak bilgi olmasi icin,

Bende iki adet lastikli cep tarzinda var. Annem dikti. Birincisi belin etrafindan dolanip pantolonun icinde kaliyor. Bir cep boyutunda ustu dugmeli bir bez parcasindan yapildi gunluk gezilerde ben onu kullaniyorum. Biraz daha fazla biktarda para var ise ayni mantikla yapilan lastikli bir cep daha var oda bacagima dolaniyor. Gayet guvenli, dusme, calinma gibi bir sorunla simdiye kadar karsilasmadim. Ekonomik olarak bu sorunu cozmek isteyen kisiler icin ideal. Gerekli olan, igne,iplik, lastik, 20 cm ye 20 cm bez yada buna benzer birsey ve birde `anne` dikimi yapabilecek :smiley: :smiley: :smiley:

Biz de askerlerin kullandıkları boyuna asılan cüzdanlardan kullanıyoruz. Geniş olduğu için pasaportu da alıyor. Yumuşak olanları gömlek içinde de taşınabiliyor. Asker malzemesi satan yerlerde bulunabilir.

Cevaplar için teşekkürler. Annem bu yaştan sonra artık bir şey dikeceğini sanmıyorum :smiley: En iyisi asker malzemesi satan dükkanlar :smiley:

en iyisi pantolonun içine cep şeklinde eklemek. içeriden ulaşılabilen şekilde.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR