Giresun Yaylaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan penguen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 46
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 63,391

Etiketler
Ynt: Giresun Yaylaları

bizim karadeniz bir başka yawww

Sis7

karadenizin çilekeş kadınları. komşum Pembe teyze rahmetli. Mahallemizin bir bileniydi. akıl danışırdı komşular. 100 yaşının üzerinde rahmetli oldu. sis dağı kadırga kazıkbeli yaylalarında geçirmişti bir asırlık ömrünü...

Teyze

gectigimiz yaz hariç her sene sise kazıkbeline bir turum olurdu artık önümüzdeki yaz kısmet olursa karadeniz bir başka güzel

kazıkbeli diyer adıyla gavur dağı yaylasına 3 kez gittim. harika tepedeki gölü görmüş olmalısınız. orda bir maden suyu var orda bir kuzu yemiştik almancının biri ısmarlamıştı. hele suları bir cevher yaa .sis dağı zaten yaylamız ben nerdeyse her sene gidiyorum. oraları bırak gel izmir çukurunda yan. 2 yıldır sıcaklık 50 dereceyi görüyor. oooh oh

Eksperoto memlekete gezmeye gidilmezmi?Benim iki günlüğüne gittiğim zamanlar oldu, çok seviyorum oraları.
Ali Nihat kardeşim sende profesyonel rehber olmuşsun, bravo vallahi verdiğin bilgiler için teşekkürler.

Kışı başka yazı başka güzel, teşekkürler Özcan kardeş
Her yaz mutlaka çıkarım oralara

rakımı çok yüksek fakat buna rağmen alabalıklar aylar süren bu zirveye tırmanışlarını tamamlayıp ölüyorlar ve yavrular aşağıya doğru iniyorlar ve bu nesiller boyu devam etmiş karagöl beni en etkileyen yerlerden biridir ağustosta motosikletimle oradaydım .

Karagol

birde bu güzelliklerin değerini bilsek

memlekette iken hiç farketmediğimiz güzellikler
şimdi gözümüzde tütüyor

20 gün sonra orda geniş kapsamlı bi seyahatle heryerini gezme fırsatım olacak inşallah. İstanbul'dan yola çıkarak başlayacağız tura. Bektaş yayla'sında son verip, bikaç gün köyümde kalıp dönmeyi düşünüyorum. 15 günlük bi tatil yeterli olur mu acaba?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri