Giresun Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jeronimo Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 116
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 38,749

Etiketler
Ynt: Giresun Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

A.S hemşerim hoş geldin aramıza

95 te antalya kaşta askerlik yaptığım yerde bana,aydın usta (motor mekanikçiydi galiba)diye birini göstermişlerdi,giresun tireboludan diye.bir iki sefer ozamanlarda görüşmüşlüğüm vardı.iri yapılı orta yaşlarda bir şahıstı.şuan nerede ikamet ettiğini bilemiyorum.GEZENBİLİR'de ise kendilerine ve tanıyanlara selamlarımı iletiyorum.

giresunda öğrenciyim ben de 2. yılım giresunda trekking ya da kaya tırmanışı yapan ekipler var mı çok sordum soruşturdum üniversitede ancak bir sonuç çıkmadı. ekip varsa ve katılmamızda bir sakınca yoksa burdan bilgilendirirlerse çok memnun olurum.

johnniewalker' Alıntı:
giresunda öğrenciyim ben de 2. yılım giresunda trekking ya da kaya tırmanışı yapan ekipler var mı çok sordum soruşturdum üniversitede ancak bir sonuç çıkmadı. ekip varsa ve katılmamızda bir sakınca yoksa burdan bilgilendirirlerse çok memnun olurum.

Sanırım Giresunda yok lakin karadenizüniversitesininin bölgede bu tür faliyetlerinin oldugunu duymuştum

Selam sizlere GİRESUN'LULAR aramızda bir tünel var (şimdi yanına birtane daha yaptılarya gidiş - geliş) yani tünelin azcık doğu tarafındanım pek yabancı sayılmam en azından adımız birşeyi anımsatır.15 sene İstanbul'dan sonra şimdi Çanakkale'de yaşıyorum zorunlu ikamet sayılır.
Kalın sağlıcakla.

Giresun Dağcılık İl Temsilcisiyim
Giresun Fotoğraf Sanatı Derneği Yönetim Kurulu üyesiyim, aynı zamanda eğitmenim.
Giresun Endüstri Meslek Lisesinde Bilişim Öğretmeniyim.
Tüm hemşerilerime selamlar

johnniewalker' Alıntı:

Merhaba arkadaşım. geçen yıl Giresunda halka açık doğa yürüyüşü düzenledim ve afişlemede yapmış, iki araç doldu fakat, istediğimiz rotaya gidemedik. izin sorunu yaşadım, hatırlarsın terör olayı olmuştu, o yüzden izin alamadım, sonrası süreçtede aynı nedenden devam etmedim, bu sene inşallah eylem falan olmazsa yürüyüşlere devam, kaçkara gidiyoruz orda sorun yok, kaya tırmanışı demişsin, maalesef bölge kaya yapısı çürük, bildiğim kadarıyla trabzonda bi bölge vardı ama ne oldu bilmiyorum. gedikaya yı eğitim amaçlı kullanıyorum ama malzeme ve iniş eğitimi amaçlı, tırmanırken kaya parçaları elinde kalıyor. bi iki bölgede inceleme yaptım ama sektör oluşturacak bi alan bulamadım, havalar düzenli sayca (inişdibi yolunda) bölgesinde kaya inceleyeceğim.
yine geçen yıl üniversiteyi hareketlendirmeye çalıtım ama malzeme yok onlarda, facede sayfaları aratırsan bulursun, birde geçen sene giresun üniversitesi bahar şenliklerinde gndüz stant açıldı (depboyda) gürede de akşam konser alanında bayrak açtırtmıştım öğrencilere pencereden

johnniewalker' Alıntı:
....pencereden iniş yaptırtarak.
bu arada üniversitenin dağcılıktan sorumlu öğretim görevlisi gazanfer iltar. depboy'da üni.danışmasına sorarsan yönlendirirler.

kostakalpin' Alıntı:
Merhaba arkadaşım. geçen yıl Giresunda halka açık doğa yürüyüşü düzenledim ve afişlemede yapmış, iki araç doldu fakat, istediğimiz rotaya gidemedik. izin sorunu yaşadım, hatırlarsın terör olayı olmuştu, o yüzden izin alamadım, sonrası süreçtede aynı nedenden devam etmedim, bu sene inşallah eylem falan olmazsa yürüyüşlere devam, kaçkara gidiyoruz orda sorun yok, kaya tırmanışı demişsin, maalesef bölge kaya yapısı çürük, bildiğim kadarıyla trabzonda bi bölge vardı ama ne oldu bilmiyorum. gedikaya yı eğitim amaçlı kullanıyorum ama malzeme ve iniş eğitimi amaçlı, tırmanırken kaya parçaları elinde kalıyor. bi iki bölgede inceleme yaptım ama sektör oluşturacak bi alan bulamadım, havalar düzenli sayca (inişdibi yolunda) bölgesinde kaya inceleyeceğim.
yine geçen yıl üniversiteyi hareketlendirmeye çalıtım ama malzeme yok onlarda, facede sayfaları aratırsan bulursun, birde geçen sene giresun üniversitesi bahar şenliklerinde gndüz stant açıldı (depboyda) gürede de akşam konser alanında bayrak açtırtmıştım öğrencilere pencereden

evet üniversitenin dağcılık külübünü şenliklerde gördüm üye oldum ancak ne mail ne msj nede afiş görmedim faaliyet yok yani, bende 3-4 gün önce sahilde yürürken gördüm gedikkaya yı 1-2 duvar gözüküyo uzaktan ancak kaya yapısını inceleyemedim hafta sonu gitmek istedim şartlar oluşmadı bi türlü :D tel numaram 506 434 98 73 hocam bana ulaşırsanız çok sevinirim haberleşirsek bi faaliyet düzenleyebiliriz.

johnniewalker' Alıntı:
evet üniversitenin dağcılık külübünü şenliklerde gördüm üye oldum ancak ne mail ne msj nede afiş görmedim faaliyet yok yani, bende 3-4 gün önce sahilde yürürken gördüm gedikkaya yı 1-2 duvar gözüküyo uzaktan ancak kaya yapısını inceleyemedim hafta sonu gitmek istedim şartlar oluşmadı bi türlü :D tel numaram 506 434 98 73 hocam bana ulaşırsanız çok sevinirim haberleşirsek bi faaliyet düzenleyebiliriz.
tekrar merhaba, afiş yapılan faaliyet benim (Dağcılık İl Temsilciliği) orgaize ettiğim bi etkinlikti. Üniversiteyi ayrıca kamplı 1 gece gedikkaya götürdüm, tırmanış ve iniş eğitimi yaptırdım. haber falan yaptılar, reklam oldu yani, sonrasında alımdan sorumlu bir kişiyle görüştük, ilk etapta alınması gereken malzemelerin listesini verdim, ama sonrasında bi şey çıkmadı. Sınavları başladı ve faaliyetlerin devamı gelmedi, bana haberde gelmedi. Gerçi bundan sonra ararlarmı bilmem, havalar ısındı, ama istersen Gazanfer hocanın yanına götreyim seni, konuşalım.
Eğer istersen üniversiteler beni arayıp dağcılık şenliklerine katılacak birilerini istiyorlar, senin yol paranı vs. üniversiteden temin edip gönderebilirim.

johnniewalker' Alıntı:
telinin aldım, bugün ararım, gedikkayada gördüğün bloklar çok sağlam değil, hatta bildiğim kadarıyla onun üzerinde boltlama yapılmış olabilir.
o bölge temel eğitim için kullanılabilir ama sonrası için yetersiz..

Arkadaşlar hoşgeldiniz,Mehmet bey Mustafa KOSTAKOĞLU'YLA akrabalık var mı?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR