Gezginlerimiz Yolda, Kaçkarlar, Fırtına Vadisi, Maçahel

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erthem Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 101
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,183
Ynt: Gezginlerimiz Yol'da (Yol, Sukuşu, Bambina, Deep, Hazelnut King)

Mesaj gelince mi.??
Üye olmadan nasıl mesaj alıyorsunuz ki.?
Dur bir üyelik tarihinize bakayım.
;D

Etiketler

hayır zaten üyeydim Yol, Sukuşu, Bambina, Deep, Hazelnut King bu tayfa yanıma geldıler bu sıteyı tavsıye ettıler bend uye oldum sanırrım temmuz ayının bır gunuydu hatırladıgım kadarı ıle

blacksea_28' Alıntı:
hayır zaten üyeydim Yol, Sukuşu, Bambina, Deep, Hazelnut King bu tayfa yanıma geldıler bu sıteyı tavsıye ettıler bend uye oldum sanırrım temmuz ayının bır gunuydu hatırladıgım kadarı ıle

Hm... Nerde karşılaştık diye bir sorsam ayıp olmaz değil mi ? :smiley:

Fotoğraflara bakmak bile çok keyifli.
Siz, bir de oralarda bulundunuz, yaşadınız, fotoğrafladınız.
Büyük bir şans, eminim herkes yerinizde olmak ister.

Karadeniz' in doğal güzelliklerini hepimiz biliyoruz
ama bu kadar çarpıcı fotoğraflarını pek görmek mümkün değil.
Hele kuraklığın ve çölleşmenin yaşandığı bu olumsuz dönemde.

Paylaşım için teşekkür ederiz.
Fotoğrafların ve gezi anılarının devamını bekliyoruz.

yurdumun dogal güzellikleri bakımından en zengin bölgesi kara deniz her bir köşesi ayrı detaylar ve güzellikler barındırıyor umarımki biz insan oglu buraların degrini biliriz yaylalarta turizim adına yapılan bina yıgınlarına ve cevreyi birer cöplük haline getiren insan kitlelerine elimizden geldigi kadarıyla mani olalım doga dogallıgıyla güzeldir

yok neden ayıp olsun:smiley: görele diye bir ilçe bı aksam ustu gelmısdınız sanırım yanlıs hatırlamıyorsam

Tamam, tamam... Şimdi biliyorum... :smiley:

Ya daha erken söyleseydin buralarda olduğunu... Ona göre, sana özel fotoğraf da yüklerdik. :smiley:

Siteye üye olduğun için sevindim. En kısa zamanda senin fotoğraflarını yükleriz.

ya siteyi bulmak kolaydı sizi bulmakdı zor olan sizi bulmakdı ;Dyok site umdugundan fazlasıı var sıteye emeği geçen herkeze tşk.çok güzel çalışmalar var..

ayağınıza sağlık çok güzel fotolar:smiley:gezinizin ne kadar iyi geçtiğide belli oluyor:D

Olsun... Bizi bulana kadar siteyi gezmiş oldun işte :smiley:

O zaman bundan sonra bizimle kalıyorsun. ;)

Yanlış hatırlamıyorsam, Sedat senin fotoğraflarını, ben de video çekmiştim. Hiç olmazsa fotoğrafları sana ulaştırırız.

seve seve kalırım ne demek:smiley:
evet de ben vıdeo cekıldıgını sonradan anlamısdım:D buda ısın komık yanı:smiley:

Tabi ki çektik...

Bize çok güzel şeyler anlatmıştın...

Ve söylediğim gibi... Siteye biraz alış, ondan sonra bize anlattıklarını sitede de yazarsın. :smiley:

hoş bulduk tşkler her yaz beklerım yanı ben orda oldugun surece..yıne gelın yıne buyrun :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.