Gezenbilir'de Tanışıp Hayatlarını Birleştiren Mutlu Çiftler....

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan beatrix Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 86
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,189

Etiketler

Ynt: Gezenbilir'de Tanışıp Hayatlarını Birleştiren Mutlu Çiftler....

HARİKA SÜPER KONU ARKADAŞLARA MUTLULUKLAR DİLERİM

O gün hiç planda yokken Ankaraya gelmiştim, şahit olduğum mutlukuk gerçekten muhteşemdi bir kare fotoğraf da benden

IMG 6418

Ciftlere mutluluklar diliyorum .... cok iyi yapmissiniz ( gezenbebek kismi dahil :D )
Bu turden guzel haberleri cogaltabilmek icin Gezenbilirin bir alt kolu olarak YALNIZGEZEN'ler basligimi acsak yoksa.... :smiley:

selma hn ve behiç bey sizleri önce güzel bir evlilik , sonrada güzel bir çoçuk dünyaya getirdiğiniz için tebrik ederim

güzel bebeğinizi bolu aladağlardaki festivalde gördüm. babasının kucağında. ne kadar çok babaya benziyor . sizi bir anne olarakda tebrik ederim. benim arkadaşlarım genelde bebek olunca kampı evde yapıpyorlar :smiley: . hatta boludaki organizasyona 4 yaşında oğlu olan bir arkadaşı çağırmıştım. bebek çok küçük gelemeyiz demişti. siz bu tip ailelere güzel örnek oldunuz. bizim anakampdan aytül ile tamer diye karavancı bir dostumuz var. onlarda kızları tamay ı kamp ortamında büyütüyorlar. Çoçuk gayet mutlu ve uyumlu. birde insanların arasına kolay karışıyor. hatta cozz kampta birde baktık başka masada kendine muhabbet kurmuş kızımız 3 yaşlarında yanlış hatırlamıyorsam. Sizinde aynı şekilde mutlu bir çoçuk yetiştireceğinize eminim.

İnsanlar çoçuk kampta yapamaz derken, aslında kendinin yapamayacağını söylüyor. Kampçı ana babanında kampçı çoçukları olur :smiley:

Geçen sene Kaz dağlarındaki Tezzmertek organizasyonuna bizde sonradan gitmiştik. Sizi hatırlayamadım. Biz oraya gelince ayrılan arkadaşlar vardı. siz onlarmıydınız acaba.

Neyse sizler ile muhabbeti devam ettirmeyi arzu ederiz . iyi günler

Nermin hanım selam.
2009 mayısında ki organizsazyona Selma ve Bülent gelememişti.

Yedi tane oldu mu cennetliksin Sedat :D Babannemin yalancısıyım öyle çalışıyomuş sistem :D :D

yol' Alıntı:
Beni saymazlar ki Ahmetim? Erhan paşam babaanneye sorabilir misin benimki de sayılıyormuymuş? :D
Babaanneyi kandırırız biz elbirliğiyle .. :smiley: Hazırlıklara mı başlasak acaba ? Yok öyle bişey diyen de olmadı.... :D :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri