Gezenbilir'de Tanışıp Hayatlarını Birleştiren Mutlu Çiftler....

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan beatrix Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 86
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,192
Ynt: Gezenbilir'de Tanışıp Hayatlarını Birleştiren Mutlu Çiftler....

Biz çok mutluyuz ve birbirimizi tamamladığımızı düşünüyoruz. Hep beraber nice yıllar geçirelim inşallah tüm gezenbilir ailesi olarak.

Darısı evli olmayanların başına, evli olanlara ise bizim beraberliğimiz tadında bir evlilik dileriz

Etiketler

Hakikaten film gibi izledim Selma, ellerine sağlık :smiley: Üçünüze de nice sağlıklı ve mutlu ömürler diliyorum :smiley: Seneye Ocak ayında bir kamp yapar, evlilik yıldönümünüzü kutlarız ;)

Her ne kadar ucundan biliyor olsam da, tekrar hikayenizi okumak çok güzel. :smiley: Zaten gözlerinizdeki o mutluluktan birbirinize ne kadar yakıştığınız belli oluyor. Umarım üçünüz de hep böyle mutlu olursunuz. :smiley:

Emeğine ve kalemine sağlık Selma'cığım.

Ömür boyu mutluluklar diliyorum.

İzmir'den Selam ve Sevgilerle,

Murat

Selmacığım, ne kadar güzel anlatmışsın, bir daha heyecanla okudum, mutluluğunuz daim olsun, bizim nazar boncuklarımızsınız siz :smiley:

İstanbuldere iyi seçim, tam aşık olacak-olunacak bir yer ;)

Mutluluklar ve bebeğinizi hayırlısıyla kucağınıza almanızı dilerim :smiley:

tam takip edemedim ama sapanca istanbuldere mi?

İhtiyacınız olan link ;

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=22532.0

yol' Alıntı:
Hakikaten film gibi izledim Selma, ellerine sağlık :smiley: Üçünüze de nice sağlıklı ve mutlu ömürler diliyorum :smiley: Seneye Ocak ayında bir kamp yapar, evlilik yıldönümünüzü kutlarız ;)

Ama o zaman kocaman olacağım, gelinliğe sığamam artık :smiley:

Birbirinize çok yakışmışsınız.Tebrik ederim.
İnşallah Şubat ayında gezenbebeğe de hayırlısı ile '' ailemize hoş geldin '' diyebiliriz.

takvim 15 Mart 2009'u gösterdiğinde kayışdağında yapılacak olan küçük bir off road gezisine katılmıştım. ve 12 saat mahsur kalmıştık bununla ilgili konu başlığıda vardı. ve Kanyon_Jimny(Mehmet) ile arkadaşlığımız o günden başladı ve daha sonra geçtiğimiz mayıs ayında da nişanlandık artık tek eksiğimiz imza ikimizde çok mutluyuz.

ve işte fotoğrata ben Mehmet Can ve Arkada Disco_Jimny

4919 91375693647 512893647 1800267 3091265 n

PASIFFLORA' Alıntı:
Ama o zaman kocaman olacağım, gelinliğe sığamam artık :smiley:

Sembollerle ikonlarla değil, varlığınla lazımsın bize :smiley: Gelinliksiz de kutlarız ;)

yosunbusra' Alıntı:
takvim 15 Mart 2009'u gösterdiğinde kayışdağında yapılacak olan küçük bir off road gezisine katılmıştım. ve 12 saat mahsur kalmıştık bununla ilgili konu başlığıda vardı. ve Kanyon_Jimny(Mehmet) ile arkadaşlığımız o günden başladı ve daha sonra geçtiğimiz mayıs ayında da nişanlandık artık tek eksiğimiz imza ikimizde çok mutluyuz.

Her ikinize de ömür boyu sağlıklı ve mutlu bir beraberlik dilerim :smiley: Sizden de güzel haberleri bekliyoruz ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR