Gezenbilir'de Tanışıp Hayatlarını Birleştiren Mutlu Çiftler....

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan beatrix Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 86
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,180

beatrix

Zirve
Yer
istanbul
Gezenbilir'de tanışıp hayatlarını birleştiren mutlu çiftler buraya...... :D

Hikayenizi bizimle paylaşırmısınız...... :smiley:

Etiketler

Ynt: Gezenbilir'de Tanışıp Hayatlarını Birleştiren Mutlu Çiftler....

aa gercekten varmı boyle ciftler...ne guzelmiss....:smiley:

Evet şu anda Gezenbilir'de tanışarak evlenen tek çiftimiz sevgili Selma ve Bülent, üstelik bir de bebekleri olacak, ilk Gezenbilir bebeğimiz :smiley:

İkiniz de dünya tatlısı şeker insanlarsınız, sizleri seviyorum, daima mutlu olun :smiley:

ergun abi yine bol reytingli bi konu açtın hayırlı olsun
gezenbilir ailesine selamlar

evet yaaaaaa ne güzel bi duygu i bu ya aynı duyguları düşünceleri paylaşan iki kişi aynı duygu düşünceleri paylaşan onlarca insnanın katıldıgı organizasyonlarda tanışıp böle mutlu birlikteliğe adım atmaları cidden çok hoş bişi size ömür boyu mutluluklar yolda olan o birtanecik miniğede sağlıklı sıhatli mutlu sevdikleriyle ve gezenbilirle beraber olma dileğiyle:D

Sevgili Behiçefe ve eşi, sizlerle ilk düzce kampında tanışmıştık gezmeyi seven bir çift olarak kaldınız hep aklımda.Ufaklığa çok iyi bakın.Sevgi ve saygıyla...

bu arada gezenbilirde tanışmanızı merak edenler var sanırım,sayfada bekleniyorsunuz

Gezenbilir'in en küçük üyesine ilk T-Shırt'u benden ( ona özel ebatlarda....) :smiley: ;) :D ;D

17 Ocak 2009 günü Denizli de evlenerek aynı gece Ankara'da yapılan Gezenbilir Geleneksel 2. Anıtkabir Ziyaretine katılan Selma ile Behiç.

Mutluluklar 2

ömür boyu mutluluklar diliyorum...

Bu ne güzel bir haber. Çk memnun oldum. Allah mesut etsin. Sağlıkla bebeğinize kavuşun inşallah.
Sevgiler

Ömür boyu mutlluğunuz eksik olmasın küçük gezenbilirciye sağlık ve sıhhatli olarak dünyayı görmeyi diliyorum.
17 ocak'ta ayağınızın tozu ile Gezenbilir Anıtkabir buluşmasına gelmeniz sanki dün gibi. :-*

Mutluklar dilerim...Bundan güzel haber olmaz :smiley: Gezenbilir,kalanbilir,yiyenbilir'den sonra şimdi de EVLENENBİLİR :smiley: Hayırlısı olsun.........

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR