Gezenbilir; Yenice Ormanları, Şeker Kanyonu, Safranbolu (16-17 Temmuz 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 52
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,341
Ynt: Gezenbilir; Yenice Ormanları, Şeker Kanyonu, Safranbolu (16-17 Temmuz 2011)

Efe Abi çok teşekkürler, gerçekten harikaydı, zamanının uymamasına üzüldüm ama işte programlar üst üste çıkıyor zaman yetersizliğinden ..

Ancak bayramda yine yapacağız belki ona katılabilirsin, hem rafting, hem kanyon yürüyüşü, hem Olimpos, hem Phasalis, her yeri gezip denize de gireceğiz, belki kendini ayarlayabilirsen hepbirlikte olabiliriz..

Etiketler
Ynt: Gezenbilir; Yenice Ormanları, Şeker Kanyonu, Safranbolu (16-17 Temmuz 2011)

herkese merhaba,
kanyon fotoları normalde 1gb tın uzerindeydi,
eleye eleye 500 mb dusurdum ,
onuda yuklemek rapide herkes icin sorun olcagı icin bende
kucultmek zorunda kaldım,
su anki dosya boyutu 45 mb filan,
bazı fotograflar güzel bazıları pek degil ama :(
birde bazılarından aynısından bi kactane var ama birinde birisi sırıtıor birisi sırıtmazken digerinde digeri sırıtıor az evvelki sırıtmazkene :p

simdi bunlar aslında cokda muhim olmayan ayrıntılar amaaaaaa
onemli bir konu varki odaaaa,
bende e postalar eksik ,
az once e posta attım sizlere eger gelmediyse elektronik postam size
bilinki bende yoktur e postanız, o zaman hemen bana donus yapıp daha oncede soyledigim gibi
e posta adresinizi bildirirseniz
bilinki size e postayla rapid linkini yolluyacagım anlastıkmı ey kanyon yoldaşları :pP

Yeniden kanyonda yürüyeceğiz ancak bu daha küçük ve kolay olacak, konumuzun linkini veriyorum :smiley:

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=78012.0

kartal fotosu müthiş yakalanmış elinize saglık :smiley:

Yenice'de buluşmak için sabah erken çıkınca, Safranbolu'yu gidişte gezme imkanımız oldu.

Eski çarşıyı yukarıdan çekmeye çalışırken, bir babanın 5 ve 8 yaşındaki 2 çocuğunu tekme tokat dövüşünü görünce bizim çocukların morali bozuldu.

Arkasından karavanımızı çektiğimiz park yerinde İsveç'li ailenin ''Türkiye çok güzel ama burada karavan park yeri yazıyor, elektrik-su-sosyal hizmet yok'' yakınmasıyla üzüldük.

DSCF1080 800x600

DSCF1095 800x600

DSCF1127 800x600

DSCF1112 800x600

DSCF1140 800x600

Gençlerin ilgisini Cinci Hamamı, Gezi aracı ve Macuncu çekti.

TRT'de Ramazan'da yayına girecek dizinin çekimini izledik.

DSCF1181 800x600

DSCF1211 800x600

DSCF1257 800x600

DSCF1277 800x600

DSCF1301 800x600

Yenice merkezdeki kampımızda geç kalkınca, kalyon yürüyüşüne yetişmek için gaz basdık. İyi ki geç kalmışız, çocuklarla tamamlayacağımız etap değilmiş.
Oracık da kamp yapıp kısa bir yürüşle, çevremizdeki papatyalarla çocukları eğlendirdik.

Kalyon ekibin yürüyüşü bitene kadar çevremizi keşif yapmaya çıktıysak da kendimizi Sorgun yaylasın da bulduk, Keltepe istikametine doğru karavanımız çıkmayınca 2 km. yaya yürüyüşümüzün dönüşünü çocukların yorulmasından dolayı, ormancı aracına baş vurduk.

Geç katıldığımız kampda arkadaşlarla tanışmaktan memnun olduk.

DSCF1394 800x600

DSCF1409 800x600

DSCF1531 800x600

DSCF1716 640x480

DSCF1993 800x600

1. Kalyon tarafındaki mağara da hazine olduğu ve birisinin almaya çalışırken çarpıldığı söylentisi var.

Kampın sona ermesiyle akşam kalacağımız havadar ve güzel olan eski Zonguldak yolundan dönülerek çıkılan Göktepe yaylasına kampımızı kurduk.

Her zaman ki gibi kamp odunu bulma ve mangal yapma çocuklara ait. (Yanlış anlamayın onlar kampcı adayı)

Tanıştığımız bütün arkadaşlara ben, eşim ve çatlak kuzen grubu (torunum ve iki yiğen) teşekkür ederiz.

DSCF1922 800x600

DSCF2024 800x600

DSCF2034 800x600

DSCF2156 800x600

DSCF2186 800x600

İlhan Abi merhabalar, sizlerle kısa da olsa bir arada olabilmek çok keyifliydi, aramıza ailecek katılmış olmandan dolayı çok teşekkürler ediyorum, daha kapsamlı bir etkinlikte yeniden bir araya gelebilmek dileklerimle fotoğraflar için de çok teşekkürler ediyorum, eşinize ve çocujlara sevgilerimi iletiyorum..

Kan tahlili sonuçlarınız nasıl, iğnelere devam ediyormusunuz?

ceranus' Alıntı:
İlhan Abi merhabalar, sizlerle kısa da olsa bir arada olabilmek çok keyifliydi, aramıza ailecek katılmış olmandan dolayı çok teşekkürler ediyorum, daha kapsamlı bir etkinlikte yeniden bir araya gelebilmek dileklerimle fotoğraflar için de çok teşekkürler ediyorum, eşinize ve çocujlara sevgilerimi iletiyorum..

Kan tahlili sonuçlarınız nasıl, iğnelere devam ediyormusunuz?

Zerrin hanım merhaba, Çok güzel bir etkinlik yaptınız, çocuklarla kanyonu beceremezdik, kısa da olsa birlikteliktelik keyifliydi, başka etkinlikte bir araya gelebilmek ümidiyele bütün arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ederim.

Gezmekten ve ateşte yapmadığından, tahlile zaman ayıramadım, o zaman hakkını da Abant'ta kamp yaparak değerlendirdik. İlginize tekrar teşekkür ederim.

il
berkcantp' Alıntı:
Zerrin hanım merhaba, Çok güzel bir etkinlik yaptınız, çocuklarla kanyonu beceremezdik, kısa da olsa birlikteliktelik keyifliydi, başka etkinlikte bir araya gelebilmek ümidiyele bütün arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ederim.

Gezmekten ve ateşte yapmadığından, tahlile zaman ayıramadım, o zaman hakkını da Abant'ta kamp yaparak değerlendirdik. İlginize tekrar teşekkür ederim.

ilhan abi bizler asıl tesekkur ederiz,
sen beni tanıdınmı bilmiyorum ama ben seni simdi tanıdım bu arada:smiley:
hani bizim memleketin kenesinden birsey olmazdı ya benim iste can:smiley:,
gece sen ben ali ve faruk abi biraz oturmustuk hatırladın mı? :smiley:

bidaki etkinliklerde gorusmek üzere saglıcakla kal
bütün ailene sevgiler saygılar özellikle kücük afacanı yerime ısır oldumu :D

berkcantp' Alıntı:
1. Kalyon tarafındaki mağara da hazine olduğu ve birisinin almaya çalışırken çarpıldığı söylentisi var.

Kampın sona ermesiyle akşam kalacağımız havadar ve güzel olan eski Zonguldak yolundan dönülerek çıkılan Göktepe yaylasına kampımızı kurduk.

Her zaman ki gibi kamp odunu bulma ve mangal yapma çocuklara ait. (Yanlış anlamayın onlar kampcı adayı)

Tanıştığımız bütün arkadaşlara ben, eşim ve çatlak kuzen grubu (torunum ve iki yiğen) teşekkür ederiz.

İlhan abi merhaba...Telefon numaramızı sen yazdın.Ama aramadın..(Ali Çavdar ''''huntercavdar''''5325784870)..Sen ararsan bende tefon numaranı kaydedeyim...
---Tanıştığıma çok memnun oldum...Tüm ailece çok sıcak ve temiz kalplisiniz...Umarım seyehatiniz boyunca iyi ve temiz kalpli insanlarla karşılaşırsınız...Gönül isterki kamp alanında hep yine beraber olalım...Bu frsatı yakalarız...görüşebilmek umuduyla...Sevgiyle kalın...

cumburlop' Alıntı:
il
ilhan abi bizler asıl tesekkur ederiz,
sen beni tanıdınmı bilmiyorum ama ben seni simdi tanıdım bu arada:smiley:
hani bizim memleketin kenesinden birsey olmazdı ya benim iste can:smiley:,
gece sen ben ali ve faruk abi biraz oturmustuk hatırladın mı? :smiley:

bidaki etkinliklerde gorusmek üzere saglıcakla kal
bütün ailene sevgiler saygılar özellikle kücük afacanı yerime ısır oldumu :D

Can kardeşim, seni unutmak mümkün mü? senin yerine çatlak kuzenler senin müzipliklerini hatırlatıyorlar.

huntercavdar' Alıntı:
İlhan abi merhaba...Telefon numaramızı sen yazdın.Ama aramadın..(Ali Çavdar ''''huntercavdar''''5325784870)..Sen ararsan bende tefon numaranı kaydedeyim...
---Tanıştığıma çok memnun oldum...Tüm ailece çok sıcak ve temiz kalplisiniz...Umarım seyehatiniz boyunca iyi ve temiz kalpli insanlarla karşılaşırsınız...Gönül isterki kamp alanında hep yine beraber olalım...Bu frsatı yakalarız...görüşebilmek umuduyla...Sevgiyle kalın...

Ali kardeşim, yayla kampından, işyerindeki personelin Ramazan öncesi izin sıkışlığı nedeniyle acil dönüş yapmak zorunda kaldım, gerçi Yenice deyken çocuklar telefonunu bir kaç kez aradı.

Bizlerde sizleri tanıdığımıza çok memnun olduk, günün birin de bir yerlerde tekrar kaşılaşmak ümidiyle esen kalın.

Bir mani olmazsa 15.10.2011 tarihinden sonra Geyik, Karaca..vs hayvanların çiftleşme zamanı Yenice dağlarının güzel olduğunu beyan ettiler o tarihlerde kamp kurmayı planlıyorum.

İlhan GÜNEŞ/Bursa (berkcantp) 0532 347 22 50 berkcantp@hotmail.com

lhan abiciğim sen o tarihlerde banada hatırlatırsan bir küçük kampta bende ateşe odun atayım...çok sevinirim ...çok eskiden Nallıhan Asartepede Domuz avı yaparken geyik sürüsünle burun buruna gelmiş ve o güzel anı yakalamıştım...geçenlrde Yaban Tv de aynı yeri gösterdiler..Bir anda oraları hatırladım...O tarihler gelsin Ladalarla en yukarılara kadar tırmanır daha yakınlardan izlemeye çalışırız...

---Orman Mühendis Ahmet kardeşimizlede dün irtibata geçtim...Çok memnun olmuş bizimle tanıştığına...Her zaman beklerim ve geleceğinizden bir kaç gün önce haber verin ki işlerimi ona göre hazırlarım demişdi...Tüm Gezenbilir gurubu arkadaşlarada ayrıyetten selamlarını iletti....
---Sevgi ve saygılarımla...Görüşebilmek üzere...
---( O tarihler geldiğinde Gezenbilir gurubundan ilgileneneler den küçük bir Av ve Yaban Hayatını Gezenlerbilir gurubu yaparız...)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR