Gezenbilir Van Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,458

GEZENBİLİR

Admin
Web
www.gezenbilir.com
<a href="http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;u=28240">BaRGeST</a> - Erkan Yıldız

<a href="http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;u=25523">rotasiz_dagci</a> - İsmail Demir

<a href="http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;u=5241">akrepcoskun</a> - Coşkun Sefer Koyuncu

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Van Grubu

Ad - Soyad: Erkan yıldız

Doğum Tarihi ve Yeri: 1979 - Merkez / Van

Memleket: Van

Semt: Merkez

İlgi Alanı: Bilgi İşlem, Dağcılık.

Not: Eh ilk ben kendimi tanıttımya Artık Vanlıları buraya bekliyorum Forumu yeni yeni keşfediyorum :smiley:

Ad - Soyad: İsmail Demir

Doğum Tarihi ve Yeri: 1989 - Merkez / Van

Memleket:Van

İlgi Alanı: Dağcılık

Not: Bütün Van'lı arkadaşlarımızı burada görmekten mutluluk duyarız.

Ad - Soyad: Coşkun Sefer Koyuncu

Doğum Tarihi ve Yeri: 1974 - Merkez / Van

İlgi Alanı: Off-road

Araç: Land Rover Discovery TDI 300

slm.
Ertuğrul ÇAVDAR
1978-Erzurum/İspir
Van YYU İİBF'de çalışıyorum..
doğayı ve gezmeyi seviyorum..
vandaki arkadaşlar birgün bir yerde çay içsek..tanışsak...belki güzel faaliyetlere vesile olur..

merhaba arkadaşlar ben haziranın onundan sonra doğu anadolu gezisine çıkacam ilk duragım kars oradan dogu beyazıda gececem size bir kaç sorum olacak dogu beyazıddan muradiyeye otobüs var mı bir de muradiyeye gelsem şelaleye nasıl gidebilirim taksi, dolmuş vs var mı son olarak da gece muradiyede kalsam konaklama imkanları var mı muradiyeden sonra van merkeze geçmeyi düşünüyorum daha sonra gevaşa geçip akdamar adasına gidip gezimin van ayağını sonlandıracam yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler

slm..birbuçuk senedir vandayım..henüz muradiyeye gitmediğim için bir şey diyemiyorum...diğer arkadaşlar vanlı olduğu için sorularınıza cevap verirler diye tahmin ediyorum...o tarihe kadar bir cevap gelmezse arkadaşlara sorup öğrendiklerimi size aktarırım..
seçimler için erzuruma gidip ayın 20 sinde dönecem...23-27 arası vanda olursan akdamara birlikte gidebiliriz....şu an için tam tarih belli olmamakla beraber(tahmini5-6 temmuz) tekrar erzuruma geçicem...o tarihlere denk gelirse muradiyyede birlikte gidebiliriz.hatta oradan ishakpaşa sarayına da geçilebilir..bu vesileyle bende gezmiş olurum......daha fazla yardımcı olmak isterim ancak tarihler işe bağlı olduğu için çok fazla esnetemiyorum...yinede geldiğinizde burda olursam görüşürüz....şimdiden iyi geziler diliyorum...

cavdare' Alıntı:
slm..birbuçuk senedir vandayım..henüz muradiyeye gitmediğim için bir şey diyemiyorum...diğer arkadaşlar vanlı olduğu için sorularınıza cevap verirler diye tahmin ediyorum...o tarihe kadar bir cevap gelmezse arkadaşlara sorup öğrendiklerimi size aktarırım..
seçimler için erzuruma gidip ayın 20 sinde dönecem...23-27 arası vanda olursan akdamara birlikte gidebiliriz....şu an için tam tarih belli olmamakla beraber(tahmini5-6 temmuz) tekrar erzuruma geçicem...o tarihlere denk gelirse muradiyyede birlikte gidebiliriz.hatta oradan ishakpaşa sarayına da geçilebilir..bu vesileyle bende gezmiş olurum......daha fazla yardımcı olmak isterim ancak tarihler işe bağlı olduğu için çok fazla esnetemiyorum...yinede geldiğinizde burda olursam görüşürüz....şimdiden iyi geziler diliyorum...
yardımlarınız için saolun malesef sizinle tarihlerimiz uymuyor ben seçimden sonraki haftaiçi van da olacam yani sizin erzurumda olacagınız tarihte ama akdamar adası ve van merkez için tavsiyeleriniz varsa seve seve alırım ii günler

Ad - Soyad: Rahmi EKEN

Doğum Tarihi ve Yeri: 1986 - istanbul

İlgi Alanı: Off-road

Araç: Lada Niva

Yüzüncü Yıl Üniversitesinde görevliyim tanışmak isterim araçlar tanıdık :D

deprem dolayısıyla erzincandayım...ama mart ayında dersler dolayısıyla vanda olacam.iibf deyim sizde müsait olursanız tanışırız....

cavdare' Alıntı:
deprem dolayısıyla erzincandayım...ama mart ayında dersler dolayısıyla vanda olacam.iibf deyim sizde müsait olursanız tanışırız....
harika olur ben dişi hekimliğindeyim yeni spor salonuna taşındık geldiğinizde görüşmek üzere

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri