Gezenbilir Üyelerine B-HET Mühendislikten Solar Panel Sistem+Akü Kampanyası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan konderk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 216
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 131,681
Ynt: Gezenbilir Üyelerine B-het Mühendislikten Solar Panel Kampanyası

Herkese merhabalar Atilla abiye ve Bekir hocama ve herkese selamlar,
Hocam o testleri sizden çok merak ediyorum ama yapamadığım için yüzüm yoktu gelmeye ;D ;D
Ama işlerin yoğunluğu artık düşer güneş bulduğum müddetçe bu teste yavaş yavaş başlayacağım.

Tekrar birlikteyiz....
:p

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Üyelerine B-het Mühendislikten Solar Panel Kampanyası

Yarı esnek güneş panellerimiz Türkiye'ye geldi sonunda sınırlı stoklarla olmakla birlikte bir Gezenbilir üyesinin beni dürtmesi ile tekrar burada fiyat kampanyası düzenliyorum.... Bunlar piyasaya çıkış fiyatının çok çok altıdır. ÇILGIN FİYATLAR......
80 Watt - yarı esnek güneş paneli - SAFP-80W - 380 TL
18V- 4,45A
%17 Hücre Verimi Poly Kristal
Boyutlar: 940 x 674 mm
Ağırlık: 2,7 kg

100 Watt - yarı esnek güneş paneli - SAFP-100W - 475 TL
18,97V- 5,28A
Boyutlar: 1090 x 674 mm
Ağırlık: 3,0 kg

120 Watt - yarı esnek güneş paneli - SAFP-120W - 550 TL
18,97V- 6,33A
Boyutlar: 1400 x 674 mm
Ağırlık: 3,8 kg

150 Watt - yarı esnek güneş paneli - SAFP-150W - 690 TL
18,97V- 7,91A
Boyutlar: 1100 x 990 mm
Ağırlık: 4,5 kg

80

Ynt: Gezenbilir Üyelerine B-het Mühendislikten Solar Sistem Kampanyası

Kendi standart alüminyum çerçeveli panellerimizde ise,
80 Watt mono kristallerde fiyat- kışa özel 200 TL
100 Watt mono kristallerde fiyat- kışa özel 250 TL
150 Watt mono kristal siyah çerçevelilerde fiyat -385 TL
150 Watt poly kristal panellerde ise fiyat -375 TL
Bunlar özel A-Grade hücreli panellerdir. Eşi benzeri yoktur diyebilirim. Hepsi + toleranslı özel üretim panellerdir.
bu siteye yakışır panellerdir kısacası. Uyduruk ucuz olan kalitesiz çin mallarından uzak duralım. Kaliteyi ucuza almaya özen gösterelim. ???

Sevgiler...

09

konderk' Alıntı:
Kendi standart alüminyum çerçeveli panellerimizde ise,
80 Watt mono kristallerde fiyat- kışa özel 200 TL
100 Watt mono kristallerde fiyat- kışa özel 250 TL
150 Watt mono kristal siyah çerçevelilerde fiyat -385 TL
150 Watt poly kristal panellerde ise fiyat -375 TL
Bunlar özel A-Grade hücreli panellerdir. Eşi benzeri yoktur diyebilirim. Hepsi + toleranslı özel üretim panellerdir.
bu siteye yakışır panellerdir kısacası. Uyduruk ucuz olan kalitesiz çin mallarından uzak duralım. Kaliteyi ucuza almaya özen gösterelim. ???

100 Watt poly kristal paneliniz var mı?
20 ve 30 A regülatör fiyatı?

Ynt: Gezenbilir Üyelerine B-het Mühendislikten Solar Panel Sistem+akü Kampanyası

Bu fiyatlara neler dahil ? Şarj kontrol, konvertör mesela?

Merhabalar bunlar sadece panel fiyatlarıdır. Komple sistem seçenekleri çok kombinasyonlu olabiliyor, dolayısı ile kişiye özel oluşturulmasında fayda vardır.

Hocam merhabalar,
200W panel bağlanabilen MPPT'lerimiz Mart başında gelecek partiye kadar 4 adet kaldı ve fiyatı 245 TL
300W panel bağlanabilen MPPT'lerimiz ise sadece 2 adet kaldı ve 375 TL fiyatıdır. Bahara yine elimize gelecek bu üründen de.

Sunlink marka panellerimiz henüz sipariş aşamasında elimizde çok miktarda mono olduğu için getiremedik henüz. Ama bahara sanıyorum onlarda elimizde olacak.
Ama Perlight marka 100 watt panellerimiz var ama bunlarda sizin panellerinizle voltaj dengesizliği yapacaktır. Diyot koruması yapsanızda önermem.

Sevgiler,

Merhabalar bizimkilerde tabiki Çin malı ama kaliteli ürünler, bunu kastettim. Çok kalitesiz çin malı yada prc farketmez ürünler piyasada dolaşıyor ne yazıkki. bunlara dikkat edip aşırı ucuz panellere pek yaklaşmamak lazım.
iyi akşamlar,

Ynt: Gezenbilir Üyelerine B-HET Mühendislikten Solar Panel Sistem+Akü Kampanyası

Önder beyden mart gibi 3 tane 100 luk sunlink panel aldım, birde mppt 300 şarj cihazı, gerçekten kaliteli ürünler olmalılar cunku buzdolabı televizyon, hidrofor, vantilatör vb. Hiç bir elektrik sikintisi yaşamadan 15 gün güzel bir tatil geçirdim, tekrar teşekkürler önder bey..

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

konderk' Alıntı:
Merhabalar bizimkilerde tabiki Çin malı ama kaliteli ürünler, bunu kastettim. Çok kalitesiz çin malı yada prc farketmez ürünler piyasada dolaşıyor ne yazıkki. bunlara dikkat edip aşırı ucuz panellere pek yaklaşmamak lazım.
iyi akşamlar,

Ayrıntılı bilgilendirmeniz için teşekkür ederiz,biz karavancılar adına.

konderk' Alıntı:
200W panel bağlanabilen MPPT'lerimiz Mart başında gelecek partiye kadar 4 adet kaldı ve fiyatı 245 TL
300W panel bağlanabilen MPPT'lerimiz ise sadece 2 adet kaldı ve 375 TL fiyatıdır. Bahara yine elimize gelecek bu üründen de.

Sunlink marka panellerimiz henüz sipariş aşamasında elimizde çok miktarda mono olduğu için getiremedik henüz. Ama bahara sanıyorum onlarda elimizde olacak.
Ama Perlight marka 100 watt panellerimiz var ama bunlarda sizin panellerinizle voltaj dengesizliği yapacaktır. Diyot koruması yapsanızda önermem.

Teşekkürler. 200W polykristal paneliniz var mı? Yoksa ne zaman gelir? Fiyatı ne olur?

Şarj dinamosuna regülatör bağlanması ile ilgili soruma cevap alamadım.

Ynt: Gezenbilir Üyelerine B-het Mühendislikten Solar Panel Sistem+akü Kampanyası

Önder bey merhabalar:yeni karavancı adayı olarak,kapınızı çalacağım..fiyatlarınız hala aynıdır umarım ;D.. gezenbilir üyelerininde özel iskontoları armıştır,malüm aile genişliyor ;D

Merhaba İlhan bey tabiki buyrun gelin kapım herzaman açık.. Fiyatlar tabiki özeldir gezenbilir üyelerine .. Sevgiler

Önder bey selamlar...

TA2RX' Alıntı:
Şarj dinamosuna regülatör bağlanması ile ilgili soruma cevap alamadım.

HALA cevap bekliyorum. Bu işi görecek Almanya'da (oldukça pahalı) bir kısım ürünlerle ilgili bilgi paylaşıldı. Ama sizden HALA ses seda çıkmadı.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri